Forum - BOKSER.ORG
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta (/thread-2405.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - redd - 07-09-2015 07:29 PM

Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu, aby pisać, ale jak widzę tę kompromitację, to trudno mi nie napisać czegoś od siebie.

Różne pice widziałem w polskim boksie, różne ściemy: od ściągania totalnych bumów, po komandosów z Ameryki Płd. o napompowanych rekordach, ale takiej żenady, lansowanej jako "wydarzenie" jeszcze chyba nie było. Jest niby emocjonująca walka kobiet (piszę ogólne, bo mnie boks pań w ogóle nie jara), jest niby ciekawie zapowiadająca się potyczka Gargula vs Miszkiń, ale cała reszta to jakiś cyrk... Sęk vs White - b. dobre zestawienie, bez faworyta i dupa. W zamian tego ściąga się starego dziadka z Brazylii o zajebistym rekordzie, który nikogo chociażby solidnego nie pokonał. Szkoda mi Darka Sęka, bo lubię tego gościa za jego ambicje - na pewno zasłużył na lepszych przeciwników niż balon z Ameryki Południowej. Rekowskiego też mi żal... Jak czytam, że Boswell się wycofał i rozpatrywane są kandydatury Walkera i Mollo, to nawet nie wiem, jak to skomentować. Ciekawe, czy Mollo jest w treningu? A rozpatrywanie Walkera, to czysta kpina z kibica. Facet ma już zerowe ambicje, wychodzi tylko, aby zgarnąć hajs i położyć się po pierwszym lepszym ciosie. I nie piszę tego o Amerykaninie, z powodu czystego hejtu, tylko na podstawie ostatnich jego walk, które widziałem. Kiedyś b. lubiłem Walkera za fajne bijatyki z Arreolą, Czagajewem, czy Adamkiem, ale teraz niestety jest to bokserski wrak od strony mentalnej i fizycznej (wychodzi spasiony jak knur). Już z dwojga złego lepszy Mollo, bo on przynajmniej wyjdzie po zwycięstwo i będzie groźny przez parę minut... Nie mniej i tak jego wybór, z racji nieaktywności i niedużego czasu do walki, byłby czymś ultra rozczarowującym w porównani do zapowiadanej walki Wach vs Rex. Niestety, mamy Janusz Boxing Night. Polsat mógłby uratować twarz puszczając galę na kanale otwartym, ale tak na pewno się nie stanie - gdyby miało stać się inaczej, nie ściąganoby rywali stwarzających wrażenie "groźnych".


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wilczekstepowy - 07-09-2015 07:30 PM

Pewnie. Wink Bo jak tak dalej pójdzie z wykruszaniem się zawodników to chyba będzie musiał walczyć z Brodnicką. Tongue


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wilczekstepowy - 08-09-2015 10:28 AM

A to zaskoczenie!:

NAGY AGUILLERA RYWALEM REKOWSKIEGO

Może być dobra walka. Smile


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Kosteq - 08-09-2015 10:49 AM

Czy ja wiem, to też już wypalony zawodnik. Jeśli będą jakiekolwiek emocje to raczej z powodu słabości Rexa, a nie jakości Aguilery. Szczególnie, że do gali mamy 2,5 tygodnia Smile


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - BMH - 08-09-2015 11:50 AM

Mogli jeszcze troche poczekac, to moze rywal bylby lepiej przygotowany.Big Grin Organizacja tej gali to jedno wielkie nieporozumienie. Mam nadzieje, ze chociaz obraz niektrych potyczek zrekompensuje wkurwienie tym calym cyrkiem.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - fext - 08-09-2015 01:31 PM

(08-09-2015 10:28 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  A to zaskoczenie!:

NAGY AGUILLERA RYWALEM REKOWSKIEGO

Może być dobra walka. Smile
Na dwa tygodnie przed walką? Proponuję lepsze rozwiązanie. Nazwisko Aguilera jak najbardziej mi pasuje, ale zamiast Nagy powinna być Christina. W takim wypadku Reks musiałby się przynajmniej wykazać kunsztem, prezentując, jak wygrać na punkty ani razu nie trafiając przeciwnika Smile Gwarantuję, że przy takim układzie na PPV wykręciliby kosmiczny wynik.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Metzger - 08-09-2015 01:33 PM

(08-09-2015 10:49 AM)Kosteq napisał(a):  Czy ja wiem, to też już wypalony zawodnik.
Niby tak, ale nie zapominajmy jaki poziom reprezentuje Rekowski. Zardzewiały journeyman to dla niego wybór w sam raz, aby nie przegrać.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wit - 08-09-2015 02:05 PM

Gościu na bokser.org świetnie skomentował tego news'a: "Podobno Rekowski miał na tej gali walczyć z cieniem, ale po rozmowach Borka z cieniem Marian Kmita nie zaakceptował oferty, uznał że jest zbyt wysoka.".
A tak serio, to chyba lepiej 29-letni Aguiler'a (który chociaż nie kładzie się po 3 ciosach) niż 59-letni Boswell... Jak Rex się nie przyłoży, to może się wkraść nerwówka jak podczas walk z McCall'em. Tongue


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Martin - 08-09-2015 04:22 PM

Aguilera byłby bardzo dobrym wyborem na sparingpartnera, a nie przeciwnika. Mimo iż nie jest to kompromitacja jak w przypadku Boswella to jednak jest to kpina z ludzi, od których za to dziadostwo żąda się jeszcze dodatkowych pieniędzy.
Odpale streama tylko na pojedynek Ewy z Ewą.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wietnam - 08-09-2015 04:26 PM

ja też odpale tylko streama na walkę dwóch pań,,,