Forum - BOKSER.ORG
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta (/thread-2405.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Martin - 01-09-2015 06:32 AM

(31-08-2015 08:27 PM)redd napisał(a):  Bardzo rozczarowujące.


(31-08-2015 08:52 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ale dołująca wiadomość...


A na co Wy liczyliście? chyba nie wierzyliście w te bajki o dobrym przeciwniku dla Rexa imć Kmity. Spodziewałem się dokładnie takiego ogóra jakiego dostał.
Ta gala jest tak żenująco słaba, że aż dziwię się, że polsat to firmuje, ale jaka telewizja taka gala...


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - kubala1122331 - 01-09-2015 08:59 AM

hahaha, zabawny gość jesteś Martin Big Grin


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - redd - 01-09-2015 02:15 PM

@Martin
Nie spodziewałem się żadnej rewelacji, ale jestem zaskoczony faktem, że Polsat wyciąga rywala z bokserskiego domu starców. Jestem ciekaw, ile Boswell przytuli za ten pojedynek? Nie zdziwiłbym się, gdyby był solidnie przepłacony, jeśli weźmie się pod uwagę jego sportową klasę na dzień dzisiejszy.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - BMH - 01-09-2015 03:44 PM

Ja wlasnie watpie by Boswell byl przeplacony. Dlaczego? Gdyby mieli przeplacac za malo znanego w PL facia, to lepiej byloby rozejrzec sie odpowiednio wczesniej za jakims Grantem, McCline, Briggsem, Solisem(on juz cyyba nie ambicji sportwoych, wiec..?), czy innym Thompsonem(wiem, teraz odlecialemTongue). Ja wlasnie uwazam, ze Boswell moze sie okazac gosciem, ktory mimo iz dla laika patrzacego na cyferki, rekord ma zajebisty, mogl byc stosunkowo tani dla tych co go zaproponowali. Bo niby jak mam tlumaczyc wyciaganie z fotela emeryta?
Z drugiej strony, co ja tam moge wiedziec..? Zeby trafic za tymi Naszymi specami od promocji, i ekspertami od doboru mozliwie najatrakcyjeniszych sportowo przeciwnikow, to trzeba miec duzo szczescia.



edit. Sorry Redd... napisales przeplacony, jezeli chodzi o jego sportowa klase. To racja, tutaj raczej na bank tak bedzie.Wink Jako kibic moge jedynie liczyc, ze Boswell zrobi minimum, czyli niezaleznie od przygotowania, zaryzykuje na swiezosci i sproboje poszukac czasowki. Jezeli jednak on przyjedzie by wejsc do ringu i robic za statyste, ktory da sie bic jak worek, to bedzie porazka dla prganizatowrow, a uciarepi na tym niestesty Nasz bokser, ktory najmniej bylby winny w tej calej sytuacji.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wilczekstepowy - 01-09-2015 08:29 PM

A jak myślicie? Rex będzie miał problemy z gościem?


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - BMH - 01-09-2015 09:23 PM

(01-09-2015 08:29 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  A jak myślicie? Rex będzie miał problemy z gościem?

A jak myslisz, ten gosc zrobi forme, czy wpadnie po drobne i cofka do chaty? Za duzo znakow zapytania by wrozyc z fusow. Osbiscie licze ze Boswell zrobi forme chociaz na kilka rund i zaryzyzykuje. Jak bedzie zobaczymy na PBN


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wietnam - 01-09-2015 09:32 PM

sorry za offtop,
Głowacki już za chwilę u Wojewódzkiego, na tvn,.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wilczekstepowy - 01-09-2015 09:32 PM

Boswell na pewno nie będzie miał jakiejś super formy ale bardziej mnie ciekawi Rex. Jedną wpadkę już miał z emerytem - Olivierem McCallem, którego gładko (przynajmniej wg. boxrec) wypunktował Cedric Boswell. Wiem, że później Marcin mu się zrewanżował, jednak mimo wszystko ta porażka ze starszym i doświadczonym gościem mnie niepokoi.

EDIT: Właśnie oglądam ostatnią walkę Boswella z Powietkinem i już wtedy nie miał specjalnej szybkości (ale nie był też powolny) oraz jakiejś wybitnej obrony.

Ciekawe, jak wygląda teraz, tak bez koszuli?


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Hugo - 05-09-2015 02:42 PM

Nie będzie walki Sęk vs White. Rywalem naszego boksera na PBN będzie Pedro Otas. I tak dobrze, że nie Pablo Qutas.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wit - 05-09-2015 02:50 PM

Tak więc PBN się stacza coraz bardziej. Nie będzie tam już chyba nic poza Ewami i "walką wieczoru". Wink