Forum - BOKSER.ORG
Bradley vs Vargas - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Bradley vs Vargas (/thread-2397.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Bradley vs Vargas - kubala1122331 - 22-05-2015 12:34 PM

Wietnam
Vargas wypyka Bradleya tak wyraźnie, że wałki będą potrzebne.

Martin
Raczej nie. Po prostu widzę go jako faworyta z Bradleyem i Alim, a napisałem przecież, że póki co z Pakmanem nie ma szans. No coś takiego nie charakteryzuje raczej psychofanów. Podkreśliłem jedynie, że Filipino robi się coraz starszy i tak naprawdę nie wiadomo w jakiej dyspozycji fizycznej i psychicznej będzie. To chyba jasne, że z każdym miesiącem szanse Vargasa w takiej potyczce rosną. Choć nie ma co się oszukiwać, nawet za 5 lat, faworytem byłby Manny.
Jestem zwykłym fanem Vargasa Wink


RE: Bradley vs Vargas - Wietnam - 22-05-2015 01:04 PM

Ja też kibicuje Vargasowi, tylko że ,Francisco,. Wink


RE: Bradley vs Vargas - Gogolius - 22-05-2015 01:53 PM

Kurde, Vargas to jest ten ancymon, który ponoć połowę walk wygrywa kontrowersyjnie po równych walkach? To ten co Kubala go tak punktowałeś w LPW broniąc jego potyczek?
Czy to jakiś inny bokser?


RE: Bradley vs Vargas - Wietnam - 22-05-2015 02:01 PM

Gogolius, rację ma,.
Jesse ma duże szczęście do sędziòw, nawet Kubala to przyzna, Za to De Marco, rozmontował ostatnio ładnie,
Tylko że De Marco jest już past prime, obnażył go Broner i od tego czasu to już nie jest ten sam DMarco.


RE: Bradley vs Vargas - kubala1122331 - 22-05-2015 03:24 PM

Gogolius
Wygrywa kontrowersyjnie po równych walkach - sorry, ale tak się nie da. Albo wygrywasz kontrowersyjnie, albo po równych walkach Wink
Czy ja go jakoś nadzwyczajnie bronię? Walkę z Josesito Lopezem moim zdaniem wygrał bardzo wyraźnie. Lopez robił mało szumu, ale nic z tego nie wynikało. Starcie z Allakhverdevem było tak pieruńsko wyrównane, że dałem remis, a minimalna wygrana jednego czy drugiego, to naprawdę nie jest kontrowersja. No i starcie z Novikovem - tutaj sam wyraziłem wątpliwości, ponieważ wypunktowałem remis, ale ze wskazaniem na Ukraińca. Więc czy ja go tak bronię? Moim zdaniem robi się za dużo szumu o wałkach w jego walkach. OK, punktacja z Novikovem była zbyt wysoka, ale czy to znaczy, że od razu niezasłużona? Zwycięstwa z Lopezem i Allakhverdevem były minimalne i niejednogłośne, z czym idzie się zgodzić. To samo z Omotoso. Nie powiem, sędziowie mu nie przeszkadzają, ale nie przesadzajmy, że są mu jakoś bardzo przychylni.


RE: Bradley vs Vargas - Gogolius - 22-05-2015 08:40 PM

Taaak to jest ten, nazwisko Allakkheverdev mi powiedziało wszystko co chciałem wiedzieć Big Grin


RE: Bradley vs Vargas - Tar-Ellendil - 06-06-2015 02:17 PM

Dalej nie wiadomo czy będzie to walka mistrzowska. Floyd nie podjął decyzji odnośnie pasa WBO do 1 lipca. Natomiast WBO ogłosiło walkę Bradley - Vargas o wakujący pas co nie spodobało się sztabowi Floyda, który twierdzi, że pas dalej należy do Moneya po tym jak zdobył go w ringu. Floyd twierdził, że zwakuje wszystkie pasy, ale na razie nie podjęto żadnej decyzji co koliduje z planami federacji, które już najchętniej zrobiłby mnóstwo walk mistrzowskich z 5 pasów jakie ma TBE.


RE: Bradley vs Vargas - Tar-Ellendil - 22-06-2015 08:50 PM

Znowu zmiana decyzji tym razem walka o pas interim WBO, Floyd pełnoprawnym mistrzem zostanie dalej.


RE: Bradley vs Vargas - Maynard - 22-06-2015 10:39 PM

Pas ma tu niewielkie znaczenie. Chyba, że Floyd miałby w przyszłym roku mierzyć się ze zwycięzcą, w co wątpię. Bardzo ciekawi mnie Bradley, czy wybierze tym razem właściwą taktykę na rywala zupełnie innego, niż jego ostatni. Lubię boks Bradleya, ale nie dzierżę czasem jego głupoty w ringu.

Na walkach Vargasa z kolei już 2 razy przysypiałem, więc tym razem też wystarczy mi powtórka w niedzielęWink


RE: Bradley vs Vargas - Hugo - 23-06-2015 09:42 AM

Ja z kolei przysypiałem, oglądając Bradleya. Zestawienie Bradley vs Vargas to dla sympatyków boksu prawdziwe wyzwanie. Nawet sędziowie mogą przysnąć, ringowego nie wyłączając.