Forum - BOKSER.ORG
Bradley vs Vargas - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Bradley vs Vargas (/thread-2397.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Bradley vs Vargas - kubala1122331 - 19-05-2015 08:17 PM

Walka będzie na HBO, więc można spodziewać się, że na 99% walka będzie w Polsacie Sport.
Jedyną szansą Bradleya jest jakiś lucky punch. Wiadomo, Tim silnie bije, jedna bomba i może być po sprawie. A Vargas trafialny jest, co udowodniła walka z deMarco. Tak, większość elementów stricte bokserskich jest po stronie Vargasa i jeśli je wykorzysta, powinien wypunktować Bradleya 117-111/118-110. Nie wiadomo jeszcze z kim będą sympatyzować sędziowie. Tim ma bardziej znane nazwisko, więc jakieś równe rundy mogą iść na jego konto.
Mocno czekam na tą walkę.


RE: Bradley vs Vargas - KrychuTMT - 19-05-2015 08:29 PM

Kubuś jedyny fanboy Vargasa w naszym boksnecie. :v :v:v
ps. Dobre prowo, Bradley i one punch KO.


RE: Bradley vs Vargas - kubala1122331 - 19-05-2015 08:32 PM

Krychu
Nie chodziło mi nawet o nokaut. Jak dla mnie Bradley mimo, że nie ma największego współczynnika nokautów, potrafi mocno uderzyć. A jak sam dobrze wiesz, wystarczy wstrząsnąć rywalem na początku i walka ustawiona. Choćby Adamek - Kliczko i II runda. Jeśli to się uda Timowi, wygra, jeśli nie, Vargas PTS.


RE: Bradley vs Vargas - Tar-Ellendil - 21-05-2015 11:00 AM

Wygrany walki w pierwszej obronie zmierzy się z niepokonanym Sadamem Ali.


RE: Bradley vs Vargas - kubala1122331 - 21-05-2015 02:38 PM

Sadam Ali poprzez swój styl może trochę sprawić kłopotów Vargasowi, ale sądzę, że Jessie wygra jednogłośnie na punkty.


RE: Bradley vs Vargas - Tar-Ellendil - 21-05-2015 02:41 PM

Gdyby Vargas wygrał te dwie walki to już chyba na 100% będzie rywalem dla Pacquiao w 2016.


RE: Bradley vs Vargas - kubala1122331 - 21-05-2015 02:45 PM

Z Pacquiao Vargas mógłby mieć już nieco ciężej. Na stan dzisiejszy jest raczej bez szans, ale Manny jest coraz gorszy, a Jessie coraz lepszy. Po pokonaniu Bradleya i Aliego (oczywiście to tylko teoretyczne założenia), nie stawiałbym Vargasa na straconej pozycji. Tym bardziej, że nie wiadomo jakby było z intencją promotorską. Bo patrząc czysto teoretycznie, grupie Top Rank bardziej opłacało by się wtedy zwycięstwo Amerykanina.
Jestem mega ciekawy przyszłości Jessiego i trzymam za niego kciuki.


RE: Bradley vs Vargas - Martin - 21-05-2015 08:35 PM

@Kuba
Czy Ty nie jesteś aby psychofanem Vargasa? Wink


RE: Bradley vs Vargas - Joker - 21-05-2015 08:39 PM

Kuba
Jakieś walki Bradleya z pięściarzami o podobnej charakterystyce do Vargasa i vice versa? :v


RE: Bradley vs Vargas - Wietnam - 22-05-2015 06:17 AM

w tej walce istnieje duże prawdopodobieństwo wałka tylko niewiadomo w jaką stronę bardziej, , Myśle że przy równej walce sędziowie mogą wskazać zwycięstwo Vargasa, nie wiem który z nich jest w tej chwili bardziej promowany przez Top Rank, ,wydaje się że Vargas szykowny jest na rywala Pacquaio,trzecia walka Pacquiao vs Bradley raczej by już nie przeszła w eter.