Forum - BOKSER.ORG
Moderator z ludu! - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Moderator z ludu! (/thread-2309.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Moderator z ludu! - BMH - 05-03-2015 09:22 PM

Dziekuje chlopaki za nominacje, ale wole dzialac jako wolny strzelec, bez zadnych obowiazkow. Gogolius Kubala i Martin, ta trojka to moi zelazni faworyci.


RE: Moderator z ludu! - Joker - 05-03-2015 09:25 PM

Ja tam nadal jestem za @Matysem lub wybór równie dobry czyli @Metzger.


RE: Moderator z ludu! - Gogolius - 05-03-2015 09:37 PM

Redd w FN za dobrze opanowal taktyke Abrahama, nie przebilbym sie przez jego garde Wink

Joker, nie musisz rzucac wulgaryzmow co dwa posty. Poza tym powolywanie sie na demokracje w odpowiedzi na to ze ktos skorzystal z prawa do wlasnego zdania?
Twoj post zawieral zbedny wulgaryzm,a do tego byl w calosci absolutnie niepotrzebny bo NIC nie wniosl do dyskusji.

W offtopie nicniewnoszace posty przechodza, ale wulgarne niewnoszace i zaczepiajace innych - juz nie powinny.


RE: Moderator z ludu! - BESTIA - 05-03-2015 09:44 PM

Głównie chodzi o to kto podejmie się aktualizacji LPW, Sander aktualizował wiec nowy mod tez powinien się tym zajmować.


RE: Moderator z ludu! - Joker - 05-03-2015 09:49 PM

Gogolius
Urodzony służbista z Ciebie...
Wulgaryzmy oddają emocje.
Powoływanie na demokracje?a jak inaczej nazwać wybór kogoś przez większość?
Nie wnoszący? to już nawet nie mogę się obronić/wyjaśnić?
Jejku z takim kapo Joker długo tu nie pobędzie.


RE: Moderator z ludu! - Gogolius - 05-03-2015 09:49 PM

Bestia, Sander chyba zastanawial sie czy ta aktualizacje warto robic (i w sumie ja tez sie nad tym zastanawiam bo ja np nigdy z tego spisu nie korzystalem - przydaloby sie zrobic ankiete i zapytac calej spolecznosci).

Choc jasne ze jak bedzie potrzeba aktualizowania to sie to bedzie robic (ale mysle ze to dodatek do moderowania niz glowny trzon).


RE: Moderator z ludu! - Joker - 05-03-2015 09:51 PM

Ccc
Przecież to pachnię wazeliną na kilometr ale szanuje Twoje zdanie i wizje.


RE: Moderator z ludu! - Wilczekstepowy - 05-03-2015 10:02 PM

Joker, zapomniałeś jeszcze o 20. RSC. Wink

Moim zdaniem dobrymi moderatorami by byli: Gogolius, CCC, Redd oraz Hugo. Smile Może jeszcze Martin?


RE: Moderator z ludu! - Joker - 05-03-2015 10:07 PM

Hugo jest za rzadko,Ccc jest zbyt uprzejmy i mało agresywnym użytkownikiem,Martin tak jak redd to jak najbardziej dobre kandydatury.


RE: Moderator z ludu! - KrychuTMT - 05-03-2015 10:12 PM

Redd sam zrezygnował z bycia modem, więc nie wiem ki chuj na niego głosujecie. XD