Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 (/thread-2294.html)



RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 01-05-2015 05:34 PM

Guerrero to był miss Match, bardzo pasywny, przeciwnik, gorzej od Niego z ostatnich rywali Floyda, zaprezentował się tylko za duży i spuchnięty, wyczerpany Canelo, to już nawet Ortiz przez te niecałe 4 rundy zaprezentował się lepiej, uderzeniem głową był bliski znokautowania Floyda, który po tym faulu prawie się zapłakał,zbałamućił sędziego i znokautował Victora, .,
Tak jak mówił Diablo w wywiadzie , , kilka zwycięstw Mayweathera,, , było sporo naćiągnietych, przez sędziów punktowych i ringowych, Co mnie wogòle nie obchodzi teraz, jest nie pokonany, pośiada duże umiejętności, nic tego nie zmieni, aż do jutra oby jutro Money nie płakał do sędziego że Maniek go obija i krewka mu z nosa się puśćila,,


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Krzych - 01-05-2015 05:37 PM

Tylko Ty Wietnam nie mów o wyczerpanych przeciwnikach i naciąganych zwycięstwach w kontekście Floyda, bo wtedy na przeciwników i zwycięstwa Pacmana zabraknie określeńBig Grin


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 01-05-2015 05:55 PM

przynajmniej w tym aspekcie są do siebie podobni Wink Smile


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 01-05-2015 06:13 PM

Krzych
Teraz z powagą,pisałeś że walki Cotto-Pac nie powinno się wpisywać do rekordów bo to była kpina(catch 2funty w dół przypominam 147/145).Kulminacja-w walce May-Canelo tez był catch 2funtowy(154/152)tą walke nazywasz pokazem boksu-jak to w końcu jest?


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Krzych - 01-05-2015 08:03 PM

Mniej więcej tak, że catchweight w dniu walki nieco różni się od catchweghitu na ważeniu. Ale tylko nieco, takie tam kilka litrów wody w organizmie, na co to komu przecież...


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 01-05-2015 08:13 PM

Podaj jakieś info o catchu w dzheń walki,nigdy nie widziałem a wielokrotnie słyszałem.
Cotto do nokdaunów wyglądał świetnie zaś Canelo od początku jak kupa...


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Krzych - 01-05-2015 08:21 PM

Nie ma sensu znowu tego wszystko drążyć. Są pewnie takie dyskusje na rożnych forach, poszukaj sobie. To i tak było robione praktycznie tylko przy porównywaniu wartości zwycięstw Floyda i Pacquiao nad Cotto, bo brak było bezpośredniej walki między nimi, ale ta walka jest jutro, więc nie ma na prawdę sensu setny raz drążyć machlojek Boba i spółki. Uszło im to NA SUCHO, przeszło do historii, więc czego byśmy tutaj nie napisali to nic to nie da i "wielkie zwycięstwa" Pacmana w walkach z catchweightem w dniu walki przejdą do historii.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 01-05-2015 08:24 PM

ważenie już za dwie i pół godziny, więc wyluzujmy i obserwujmy, !!! Smile


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 01-05-2015 08:33 PM

Chodzi o odnalezienie prawdy.Ja nigdy nie widziałem takiej informacji czyli dla mnie jest to bzdura-nie ma tematu.
Pchane jest to do przodu zwłaszcza przez osoby nie lubiące Maniusia,żeby zmniejszyć wartość wielkiego zwycięstwa.Bo jak Floyd się męczył a Pac rozjechał?machlojki...
Byly tu kiedyś głosy ze afrykaniec w walce z Paciem był w catchu i tu jaja bo żadnego info nie było tak jak bliskie punktacje tamtej walki-to jest ultra ból dupy.
Mądry post Metzgera
Metzger
Level: Kostyra
Liczba postów: 2,383
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 47
RE: Miguel Cotto vs Manny
Pacquiao (2009-11-14)
Racja, Cotto był trupem. Ważył aż
400 g mniej niż w poprzedniej
walce i aż 900 g mniej od
najwyższej swojej wagi. Skandal.

Afrykaniec czyli Clottey tak.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 01-05-2015 09:04 PM

haha , Marion "Suge" Knight, chce aby jego źiomek Money, M,wpłacił za niego jedyne 10 mln $ kaucji Wink
Suge podejrzany jest o morderstwo, (nie pierwszy raz,) , i nie pierwszy raz liczy że mu się upiecze,,,

nie wiedziałem nawet że Mayweather był kiedyś źiomkiem Knighta,,.