Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 (/thread-2294.html)



RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Krzych - 01-05-2015 04:30 PM

Takie zupełne zwarcie to nie jest głupi pomysł dla Mayweathera, bo Pacquiao nigdy nie walczy w tej płaszczyźnie. Kto wie czy Floyd właśnie w taki sposób tego nie rozwiąże, klinczami i ciosami w najbliższym zwarciu. Potrafi to robić bardzo dobrze, pokazał to np. z Hattonem. Tym bardziej jeżeli rzeczywiście stracił trochę nóg jak mówi Roach, wtedy lepiej chyba pójść w taki klincz niż cofać się na liny. Dawno nie walczył z nikim mniejszym, może rzeczywiście walka w zwarciu będzie tutaj dobrym rozwiązaniem. Może nie od początku walki, ale gdy w dystansie i półdystansie nie będzie szło aż tak dobrze jakby chciał to kto wie.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 01-05-2015 04:39 PM

Skąd Roach może wiedzieć czy Floyd stracił pracę nóg jak go nie trenuje. Ostatnio z Maidaną w drugiej walce biegał i tańczył przez cały pojedynek.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - KrychuTMT - 01-05-2015 04:41 PM

- Już podczas współpracy z Bobem Arumem miałem plan, by toczyć wielkie walki za wielkie pieniądze. Zawsze marzyłem, by zarobić jednej nocy dziewięciocyfrową kwotę. Robiłem wszystko, głośno o tym mówiłem, by dojść do tego punktu, w jakim jestem obecnie. To był genialny plan gry. Kiedy Pacquiao zobaczył mnie pierwszy raz, podczas meczu koszykówki w Miami, nie wierzył, że mnie widzi. Wyczytałem to z mowy jego ciała. Spojrzał na mnie zszokowany. Pomyślał: "Cholera, on jest wyższy i większy niż myślałem". I jeszcze wspomnę o Muhammadzie Alim. Mam do niego szacunek. Nie znaczy to jednak, że nie mogę nazywać siebie "TBE", tak jak on nazywał siebie "The Greatest". Ja jestem krytykowany za to, że nazywam siebie najlepszym w historii. Za kilka lat przyjdzie ktoś inny i powie, że jest lepszy od Mayweathera. Wówczas to jego będą krytykować - powiedział Mayweather Jr.

#realtalk


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Krzych - 01-05-2015 04:44 PM

Pewnie że nie może wiedzieć i gada głupoty jak przed każdą walką, ale hipotetycznie, jeżeli rzeczywiście tak by było, to prawdopodobnie lepiej dla niego będzie pójść w zwarcie niż na liny, gdzie jego obrona może nie działać aż tak dobrze jak zwykle, też hipotetycznie, bo może działać tak samo dobrze jak zwykle, a wtedy automatycznie jest po Pacmanie, bo jeżeli okaże się że Floyd jest w stanie bronić się tak samo skutecznie jak zawsze to jest po walce.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 01-05-2015 04:45 PM

Nie było to już te same bieganie czy tańczenie, jak za dawnych czasów, Garcia przygotował w rewanżu trochę inną taktykę na Mayweathera, Maidana boksował bardziej technicznie aniżeli Śiłowo i to było widać, to było jak woda na Młyn dla Mayweathera
boksować z Mayweatherem techniczne, to tak jakby do prywatnego dentysty pójść całkiem przestraszonym,.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 01-05-2015 04:47 PM

,Dawno nie
walczył z nikim mniejszym'
*
Robert Guerero.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - KrychuTMT - 01-05-2015 05:00 PM

Robert mniejszy od Floyda? Manny przy Robercie wyglądałby jak synek.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Krzych - 01-05-2015 05:00 PM

Guerrero rzeczywiście był podobnych gabarytów, ale też cięższy w dniu walki, i nadal sporo większy od Pacmana.

Nie wiem ile ten człowiek zbijał do takiej wagi piórkowej, skoro po przejściu do półśredniej przepychał się skutecznie z takim turem jak Berto, a między walkami waży ze 170-180 funtów, 159 na 30 dni przed walką z Floydem.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 01-05-2015 05:09 PM

Joker,
popisz trochę z Krychem, bo w niedziele nie będzie już takiej możliwości, Krych będzie obserwował tylko, posty chwalące Pacquiao w niedziele, ..
Props, , Krychu za cały trash Talking, , , Wink za wczasów, ,.

przypominam jakby co ważnenie również na tvp 1,na głównej info tylko o tvp sport, ,ktoś kiedyś pytał
czy na tvp 1 ważenie na żywo czy retransmisja, , tak będzie na żywo, .


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 01-05-2015 05:14 PM

Guerrero jest nieznacznie większy od Floyda i to prawdziwy meksykański twardziel co pokazał np. w walce z Thurmanem.