Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 (/thread-2294.html)



RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Metzger - 30-04-2015 08:53 PM

Tylko się nie zesrajcie tą "walką stulecia".


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 30-04-2015 09:08 PM

To jaka walka jest według ciebie walką stulecia ? 2000 - .


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Krzych - 30-04-2015 09:17 PM

(30-04-2015 08:29 PM)Wietnam napisał(a):  Krzych, nikt z nas Kibicujących Pacquiao nie jest jego psychofanem, i nikt nie będzie skakał z okna, Mamy 1000 ważniejszych spraw na tej ziemi, boks to jest tylko pasja czy też hobby, będące urozmaiceniem, codziennych spraw,,.

Nie zrozumiałeś tego co napisałem. Nie wiem co mam jeszcze dodać żebyś zrozumiał. Pactard i psychofan to ktoś kto jest ślepo zapatrzony z Pacmana, stracił kontakt z rzeczywistością w tym aspekcie, nie dociera do niego nic i nie jest w stanie ocenić faktów, od lat nazywa Floyda kurczakiem, nienawidzi go, a po walce będzie wymyślał tysiąc wymówek. Ty to błędnie odebrałeś tak, jakoby każdy kibic Pacquiao był automatycznie pactardem.

(30-04-2015 08:29 PM)Wietnam napisał(a):  nie wiem czym się kierujesz nazywając Pactardòw, psychofanami,
tym że bronie Pacquiao w każdym poście, ty robisz tak samo w kierunku FM, jeszcze bardziej dobitnie, przeszkadza ci to że mam
w sygnaturze Pacmana? A co mam mieć królika bugsa? Smile
(30-04-2015 08:29 PM)Wietnam napisał(a):  kończę już te wylewanie pomyj, zajmuje się walką, .

Strasznie nerwowo reagujesz, denerwujesz się czymś?Smile Wyjaśniłem przecież co to znaczy pactard i psychofan. Ani razu nie zasugerowałem że nim jesteś. Po prostu napisałem małe sprostowanie, bo niektórzy mogli odebrać to tak, że te wszystkie negatywne rzeczy, które napisałem są w stosunku do każdego kibica Pacquiao, a to nie jest prawdą, jak wyjaśniłem wyżej. Nie odniosłem się również w żadnym momencie do Twojej sygnatury, więc skąd ta złość? Bardzo nadinterpretujesz to co napisałem. Nikt tu nie wylewa żadnych pomyj. Uspokój się i przeczytaj jeszcze raz.

(30-04-2015 08:29 PM)Wietnam napisał(a):  Świat nie kończy się na tej walce, ,Zastanów się dobrze , czy aby osoba Floyda tak na ciebie nie działa, na/w tej twojej pyskòwce, bo wymówki w stylu:
"Podoba mi się jego styl, nie są zbyt przekonujące, ,,flomos podoba się jego styl bycia na codzień, To jak podćiera się dolarami,

Styl walki, człowieku... Podoba mi się jego styl walki. Znowu niesamowita nadinterpretacja.

(30-04-2015 08:29 PM)Wietnam napisał(a):  przyznam że Mayweather był lepszy, jeśli będzie lepszy, ,.,. w co oczywiście wątpię,

I tak samo ja zrobię jeżeli wygra Pacquiao, w co oczywiście też wątpię. To też napisałem już wyżej, ale chyba tak się zdenerwowałeś, że Ci to umknęło.

(30-04-2015 08:29 PM)Wietnam napisał(a):  p.s Liczę na kapitalną walkę,

Tak samo jak ja i zarówno Tobie jak i sobie tego życzę.

Tak więc podsumowując polecam uspokoić się, może wypić jakąś meliskę, bo zareagowałeś bardzo gwałtownie na coś, co nie było skierowane ani bezpośrednio do Ciebie, ani do grupy do której należysz, bo powtarzam ponownie, wszystko negatywne co tutaj napisałem było o pactardach i psychofanach, a nie zwykłych kibicach, którzy po prostu w zdrowy sposób kibicują jednej ze stron w tej walce, a po zwycięstwie drugiej strony uznają jej wyższość. Tak więc nic tutaj nie było skierowane do Ciebie, bo Ty nie należysz do pactardów, choć Twoja dzisiejsza reakcja może mówić coś innego...

(30-04-2015 09:08 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  To jaka walka jest według ciebie walką stulecia ? 2000 - .

To już zostało przecież ustalone i wyjaśnione wcześniej przez Hugo, prawdziwy boks to Kliczko-Leapai i Golovkin-Adama, a Mayweather-Pacquiao to pic Tongue


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - RSC-2 - 30-04-2015 09:32 PM

Ciekawy jestem kto z ramienia organizatora walki zajmuje się socjotechniką.
Widać że efekt w tej dziedzinie jest oszałamiający.
A ja powtarzam w kółko to samo. Walka może być remisowa i nudna jak flaki z olejem.
Z dużej chmury mały deszcz.
Mam jeszcze pytanie.

O której TVP Sport puści powtórkę z tej walki?
Na żywo nie będzie mi się chciało.
Bardziej cenię sen od jakiegoś badziewia .


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 30-04-2015 09:40 PM

Walka stulecia to była Klinczko vs Powietkin.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Krzych - 30-04-2015 09:43 PM

(30-04-2015 09:32 PM)RSC-2 napisał(a):  O której TVP Sport puści powtórkę z tej walki?
Na żywo nie będzie mi się chciało.
Bardziej cenię sen od jakiegoś badziewia .

Ktoś tu wczoraj albo przedwczoraj wklejał rozpiskę powtórek, chyba Wietnam, przejrzyj jego ostatnie posty. O ile pamiętam to powtórki są po 9 i po 13. Jakbyś bardziej cenił sen od badziewia, to byś spał zamiast pisać swoje postySmile


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 30-04-2015 10:31 PM

@Krzych, spoko, nie było tematu, rozumiem już twoją intencje w tamtym poście, ,.
Nie chce już brnąć w tematy Pactardòw, czy flomos,niech oni robią co chcą,, do żadnej grupy też nie należę na tym forum Wink , do jednej może tak , sympatyków boksu, i niech tak już zostanie, ,

Dwa dni do walki, zamierzam pisać już tylko merytoryczne posty na temat samego pojedynku, .
Dwaj kapitalni pięściarze, szpica P4P,,Pojedynek napewno będzie znakomity, , taką mam nadzieję, i żeby ludzie którzy wykupili ppv jak i ci którzy zapłacili za bilety w MGM, mówili o tym pojedynku długo i nie żałowali kasy, ,,którą wydali,,

Rsc,,
Powtórki, , Na drugi dzień,,, w tvp 1,, godz, ,,14.30,, 23.30.
dziwię się jednak,ze wolisz spać, ,, i naprawę nie wiem na jakie ty walki wstajesz,,,


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - RSC-2 - 01-05-2015 06:47 AM

O 14,30 i 23.30 to są powtórki całych walk.
Nie mam czasu na ten nic nie warty spektakl.

Mnie chodziło jedynie o skrót z walki.
A konkretnie jedynie o ten moment jak mejłeter dostaje petardę i z nogami w górze ląduje na macie oraz zbliżenie jego skrzywionej twarzy i jak wypowiada słowo „what?”

Wystarczy mi tylko ten fragment walki. Po co reszta?

Może w "Teleexpresie" pokażą?


[Ja nie lubię nudzić się przed telewizorem dlatego nie oglądam „Klanu” „M jak Miłość” no i oczywiście walki FMJ –MP]


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - pyra90 - 01-05-2015 09:26 AM

Walka już jutro.
Mój typ to Mayweather Jr. na punkty UD.Manny Pacquiao może mieć przewagę na początku starcia i myślę że to wszystko co może zrobić w tej walce.
Pacman najlepsze lata ma już za sobą ,nie ten refleks co kiedyś jest juz past.
Floyd też ma regres ale mniejszy
Jak dla mnie to walka za pózno o jakieś 5-6 lat.W latach 2008-2010 zdecydowanie postawił bym na Paca.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - kubala1122331 - 01-05-2015 10:00 AM

Ale wy postami sracie w tym temacie Big Grin Wczoraj szedłem spać były 72 strony, dziś się budzę - 77. Wow Smile
Tak już na poważnie to ja troszkę bardziej kibicuję Pakmanowi, choć tak naprawdę wszystko mi jedno kto wygra. Liczę na dobry pokaz boksu z obu stron, ale obawiam się, że to będzie jedna z najnudniejszych walk w tym roku. Rozczarowanie 2015 wyczuwam Smile