Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 (/thread-2294.html)



RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 26-04-2015 01:22 PM






RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Gogolius - 26-04-2015 02:03 PM

Miałem pytać kim jest ten kolo po prawej Big Grin

Hopkinsowi nie pasuje garniak, tak jak Floydowi - oni to w dresach, 110% Gymu itd.

Jakie macie podejrzenia co do rozpoczęcia walki? Pierwsza runda? Manny ruszy od razu do przodu czy będzie się czaił jak np. Alvarez?
Jak zacznie Floyd? Odważnie stanie na środku i będzie jabował, czy raczej wsteczny i obserwacja rywala?


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Melvin - 26-04-2015 03:11 PM

Uwielbiam takie programy,kiedy spotykają się takie legendy i gadają z kompetentnymi dziennikarzami,jak to czy ten odcinek z Oscarem i Mosleyem.

Co do walki to spodziewam się mocnego początku Manny'ego ,ale też bardzo aktywnego Floyda,on wie że pierwsze rundy będę kluczowe,i przeczekanie ich byłoby głupotą.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 26-04-2015 04:29 PM

Ja właśnie myślę że pierwsza runda będzie rozpoznawcza z respektem po obu dwóch stronach, Manny napewno będzie wywierał
odpowiedni pressing, Floyd na wstecznym od początku, będzie pykał jabem, ale wątpię żeby trafiał, Pacman będzie w tej walce nieuchwytny, już w pierwszej rundzie zepchnie Mayweathera do narożnika, Floyd jedyne co będzie robił w pierwszych 3 minutach to czekał na ataki Mannego w narożniku używając swojego shoulder rolla, , który i tak się nie sprawdzi, bo Manny będzie atakował z różnych kontòw, Kilkanaście zoczytstych prostych wyląduje na szczęce Moneya Wink ,, runda będzie mało aktywna ze strony Mayweathera, ale też Pac będzie sprawdzał Floyda, dopiero od drugiej rundy zacznie się prawdziwe piekło dla Mayweathera.
pieewsza runda oczywiście 10-9 Pacquiao Smile
Już nie mogę się osobiście doczekać, . Wink

ważenie, na żywo, w nocy z piątku na sobotę w tvp 1, od godz 00.15. !
http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/TVP-1?date=2015-05-01


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Krzych - 26-04-2015 07:57 PM

Floyd zacznie od jabu i prawego prostego na tułów, a Manny w miarę spokojnie ale kombinacji już w drugiej części rundy nie zabraknie, oczywiście w powietrzeSmile

Heh, nawet ważenie w TV. Na prawdę dobra robota została wykonana przez TVP.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - BESTIA - 26-04-2015 09:59 PM

Floyd słabo zaczyna walki, Many jeśli wygra kilka pierwszych rund to ma duża szanse na sukces.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - kubala1122331 - 27-04-2015 11:39 AM

Freddie to w ogóle zajmuje się choć trochę trenowaniem Pacquaio czy tylko gada i gada? Wink
Co do początku walki to nie mam pomysłu, ale powiedziałbym, że pierwsze dwie, trzy rundy mogą pójść na konto Pakmana. Potem do głosu dojdzie Floyd, wygra 6-7 rund, ze 2 będą wyrównane i po ostatnim gongu sędziowie ogłoszą MD dla Floyda lub remis.

W ogóle cwaniak ten FMJ, że ja nie mogę. Nie wisz czasem, że jego następna walka będzie ostatnia. Trzeba jakoś sprzedać pojedynek, a po Mannym, kto by nie był rywalem nie będzie łatwo. A pożegnanie mistrza? Idealny pomysł.

PS.
RSC & Krychu
A jak będzie remis, to kto nie odwiedza forumka przez rok? :v


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - RSC-2 - 27-04-2015 12:04 PM

Odwiedzać forum można zawsze.

Nie można tylko pisać.

Remis jest bardzo prawdopodobny ale wtedy ,ani nikt nie wygrał ,ani nie przegrał.

Ja u buka stawiam na zwycięstwo Pacquiao KO TKO ,oraz na remis.

Za 500 można wygrać od 9 tys. do 18 tys.

Jak do tego dodać wyrzucenie na roczny [zdrowotny]i do tego bezpłatny urlop KrychaTMT to będzie to połączenie pożytecznego z przyjemnym.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 27-04-2015 12:52 PM

To jest wogòle niezwykle uczucie, ostatnie 6 dni Floyda z 0 w rekordzie, ,Może film o tym powstanie! Smile Wink


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - KrychuTMT - 27-04-2015 06:56 PM

Ty już lepiej szykuj się na zmianę sygnaturki.