Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 (/thread-2294.html)



RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 20-04-2015 10:22 AM

Badum tss,powiedział Henryk po ubiciu kota...


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Krzych - 20-04-2015 01:16 PM

(20-04-2015 10:03 AM)BMH napisał(a):  Krzychu
Dlaczego piszesz "takimi jak Chaves"?Smile Gosc chyba sporo udowdnil, co? Nie rozumiem niedoceniania Argentynczyka, ktory kilka razy udowodnil, ze potrafi toczyc zaciete boje ze scisla czolowka.
O Floydzie tez pewna grupa kibicow pisze, ze ostatnio wygrywal tylko z "takim Maidana", czy "takim Guerrero". Zgadzasz sie, ze to "jacys tam" rywale jak na poziom na ktorym znajduje sie "Money"?
Wracajac do Chavesa.. nie tak dawno stoczyl zaciety boj z kreowanym na gwiazde Thurmanem, gdzie do czasu zakonczenia bylo niemal remisowo. Tez Keith walczyl jak akurat w tamtej walce debil, czy moze jednak Diego cos udowodnil tamtym wystepem? Dla mnie to drugie. Rios,na mojej kartce przegrywal z Argentynczykiem, a samo przerwanie uwazam za niepotrzebne. Gosc robi kawal dobrej roboty i Timothy raczej zawsze mialby z nim mniejsze lub wieksze problemy.

ps. Dla mnie Amerykanin wygral z Chavesem, a werdykt odbieram jako nieporozumienie. Wiec jezeli walczenie jak debil, ma sie rownac wygrywanie z takimi bokserami jak Diego, to chyba nie jest tak zle jak sie mogloby na pierwszy rzut oka wydawac?Wink

Ja to mówię w kontekście tego, że Bradley to podobno zawodnik dziesiątki P4P, a to do czegoś zobowiązuje, przynajmniej do nietoczenia wyrównanych walk z drugą ligą swojej wagi. Nie mówię że Chaves to jakaś niska półka, bo udowodnił parę razy, że nie jest pierwszym lepszym z brzegu. Problem w tym, że Bradley ma umiejętności, co pokazał z Marquezem, a walczy jakby był kołkiem bez umiejętności i taktyki, sam sobie na siłę utrudnia i na własne życzenie kończy każdą walkę zmasakrowany i połamany, podczas gdy zupełnie nie musi tego robić bo ma umiejętności pozwalające na wygrywanie takich walk spokojnie nie przyjmując wielu ciosów, na tym polega debilizm jego stylu walki. Wypunktował Marqueza, czego nawet Pacquiao nigdy nie zrobił, ale wymienia cepy zza dupy z drugą ligą i ledwo wygrywa, no gdzie tu sens...

Co do Maidany i Guerrero... Cóż, jak dla kogoś panujący mistrz świata, top wagi, który walkę wcześniej w świetnym stylu rozdziewiczył mistrza 3 kategorii wagowych to jest "jakiś tam Maidana" to powinien zając się innym sportem. Albo wyjść z Maidaną do ringu... Tym bardziej jeżeli mówi to po tych walkach z Floydem, wiedząc jak Maidana wypadł i ile milionów razy lepiej od takich gwiazdek jak Canelo.
Guerrero to może nie był wybór z najwyższej półki, ale biorąc pod uwagę okoliczności poza ringowe przed tą walką to jest to usprawiedliwione, poza tym Guerrero swoje zrobił żeby tą walkę dostać. Z resztą tego nawet nie powinno się mówić, bo to jest sprowadzanie Roberta do niskiego poziomu i tłumaczenie dlaczego Floyd wziął takiego słabego przeciwnika, a to już bzdury i ujmowanie Guerrero i jego klasie.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 20-04-2015 01:25 PM





Dokument HBO Smile


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - tysiok - 20-04-2015 03:39 PM

Panowie czy wiadomo kto będzie komentował tą walkę ?
Mam nadzieję ,że poproszą Pindere bo Szczęsny jest cienki jak barszcz.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 20-04-2015 04:05 PM

Szczęsny na propsie,jak się przygotuję to będzie git.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Krzych - 20-04-2015 05:35 PM

Komentarz komentarzem, to będą takie emocje że się nie będzie w ogóle o tym myśleć i zwracać na to uwagi.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - tysiok - 20-04-2015 06:54 PM

Dlatego nie chciałbym żeby Szczęsny mi te emocje zepsuł .


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - kubala1122331 - 20-04-2015 09:33 PM

Tak z ciekawości spytam. Która walka was bardziej interesowała? Chavez - Fonfara (z Mathysse - Provodnikov o tej samej porze) czy Money - Pakman?


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 20-04-2015 09:50 PM

Money - Pacman numer 1. Nie będzie prędko walki, która wzbudzi u mnie zbliżone emocje. Z resztą wszystkie walki Floyda to święto boksu.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 20-04-2015 10:35 PM

(20-04-2015 09:33 PM)kubala1122331 napisał(a):  Tak z ciekawości spytam. Która walka was bardziej interesowała? Chavez - Fonfara (z Mathysse - Provodnikov o tej samej porze) czy Money - Pakman?

Pac-May, choć interesują mnie wszystkie gale, te świetne pojedynki których byliśmy już w tym roku świadkami , to jakby mnie ktoś spytał czy wymieniłbym te wszystkie walki na tą jedną, zrobilbym to bez wahania oczywiście, to co napisał @tar, ta walka to już apogeum emocji i napięcia, jedna z tych walk, które potocznie są nazywane, , walkami stulecia,
zresztą wszystkie walki Pacquiao, to święto boksu Smile

Pacquiao vs Mayweather ,
noc z soboty na niedzielę, z 2 na 3 maja 2015 roku o 2:45 w TVP Sport i 3:00 w TVP1,
Skomentuje, Sebastian Szczęsny, a
studio poprowadzi Marek Rudziński.