Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 (/thread-2294.html)



RE: Manny Pacquaio vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 21-02-2015 06:25 PM

Hatton i Marquez obaj stawiali na Floyda:


Juan:
http://au.ibtimes.com/boxing-news-juan-manuel-marquez-declares-floyd-mayweather-jr-will-win-over-manny-pacquiao-will-not

Ricky:
http://www.boxingnews24.com/2015/02/hatton-favors-mayweather-to-beat-pacquiao/

Maidana : Chino on 5/2 Floyd vs. Pac mega-fight: "Mayweather is too good. I think he beats Manny."


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Melvin - 21-02-2015 06:46 PM

Szkoda że Matthysse-Prowodnkow już zapowiedziane bo byłby to świetny co-main event i druga konfrontacja HBO-SHO.Myślę że możemy spodziewać się no walki Łomaczenko-Walters ze strony HBO i może Khana?


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 21-02-2015 07:03 PM

Khan (Showtime) vs Bradley (HBO).


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Melvin - 21-02-2015 07:23 PM

Dobra walka,naprawdę fajne zestawienie,ale nawet jeśli nie wypali to i tak jestem pewny że nie będziemy zawiedzeni undercardem.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - TomaszX - 21-02-2015 07:54 PM

Myślę że wygra Mayweather na punkty, opinie wyrobiłem sobie walką Pac vs Bradley 2 którą według mnie Tim minimalnie wygrał.Floyd jest od Bradleya szybszy i precyzyjniejszy choć słabszy fizycznie ale mają jednak podobny śliski sposób walki.
Dodatkowo Floyd nie pozwoli sobie na takie przestoje jak Tim.
Oficjalnego werdyktu nigdy nie można być pewnym ale najprawdopodobniej na naszych kartach wygra MoneyBig Grin


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 21-02-2015 08:13 PM

Tomasz x, Tim wygrał rewanż?, Smile Ja dałem mu 4 maks 5, rund w rewanżu,wszystko można powiedzieć ale nie że Bradley był zwycięzcą, nawet minimalnym.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 21-02-2015 08:17 PM

Ja miałem wygraną Pacquiao jedną rundą, ale Bradley prowadził przez początkową część walki. Potem zaczął robić uniki i nie zadawał ciosów.

"Pojedynek takiego pokroju jak starcie Floyda Mayweathera Juniora (47-0, 26 KO) z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO) będzie wymagał równie wyborowego zespołu komentującego przebieg zmagań. Z uwagi na to, że transmisję w systemie PPV przeprowadzą zarówno Showtime, jak i HBO, to z mikrofonami zobaczymy połączone siły obu stacji. Wybrani do przekazywania relacji zostali doświadczeni dziennikarze; Al Bernstein z Showtime i Jim Lampley z HBO, a wspierał ich będzie jako ekspert jedyny i niepowtarzalny Roy Jones Junior.

Przeprowadzać rozmowy w kuluarach będą Jim Gray i Max Kellerman, natomiast James Brown i Paulie Malignaggi poprowadzą specjalny program przed walką. Głównym promotorem wydarzenia będzie grupa Mayweather Promotions, zaś produkcją transmisji zajmie się stacja Showtime. Obie telewizje zrezygnują ze swoich cyklicznych programów 24/7 i All-Access na rzecz godzinnych filmów poświęconych swoim zawodnikom i tak HBO wyemituje historię Manny’ego Pacquiao, a Showtime pokaże specjalny dokument o Floydzie Mayweatherze."

Źródło: Victor Salazar, thaboxingvoice.com

boxing.pl


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Zawixon - 21-02-2015 08:35 PM

Mam jakoś przeczucie, żę Pacquiao wygra to przez nokaut.Big Grin Jaram się newsem od rana, mam banana na gębie cały czas.;p


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - BMH - 21-02-2015 10:20 PM

Powiem szczerze, ze tak bardzo czekalem na ogloszenie Cotto-Floyd, ze jakos Manny odszedl na boczny tor. Jednak jak juz sa kontrakty, to juz teraz czuje duze emocje przed zblizajacym sie pojedynkiem. Kolejna juz walka 100lecia za mojego zycia, ranga tej jak na moje taka jak w przypadku Oscar-Floyd, a moze nawet wieksza. Przed Oscarem Floyd dopiero zmierzal do wybitnosci, a Oscar juz byl zywa leganda. Obecnie Amerykanina razem z Mannym smialo mozna nazwac bokserami wybitnymi. Znacznie tej walki dla calej hostorii boksu jest przeogromne.


Teraz na chlodno, bez dokladnej analizy ostatnich kilku walk, stawiam na punktowa wygrana "Moneya". TBE!



edit.Co do dyskusji Tomasza z WP.
Na zywo Manny-BradleyII mialem wyraznie na punkty dla Mannego, ale po ponownym obejrzeniu w przyzwoitej jakosci mialem 115-113 dla Filipino. Walka okolo remisowa, zdecydowana wiekszosc rund, to dla mnie starcia bliskie, lub niemal remisowe. Potrafie zroumiec jak ktos wypunktowal remis, lub minimalna wygrana Tima, choc mi tak nie wyszlo.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 21-02-2015 10:49 PM

Pierwsza wypowiedz Pacmana,od czasu ogłoszenia walki.

http://m.youtube.com/watch?v=qy-pbP84fZ4&feature=youtu.be