Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 (/thread-2294.html)



RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - KrychuTMT - 09-03-2015 09:16 PM

Specjalnie tak gadają aby psychofani Mannego/hejterzy Moneya nadal się łudzili :v


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Gogolius - 10-03-2015 12:05 PM

Roach wrocil juz z Chin gdzie Zou przegral walke o mistrzowski pas. Humor jednak ma dobry, gdyz Pacquiao nie proznowal. Ponoc nigdy nie oglada on walk rywali, tylko Roach zajmuje sie ich rozpracowywaniem. Teraz Pac mowi, ze nic nie ogladal ale Freddie uwaza ze jest inaczej (niezle sciemy sobie walą Tongue). Podobno Manny ma juz w ringu kilka sztuczek na Floyda: zwiazane jest to z pulapkami Moneya, ktore zastawia na rywali.
Czyli kontry na kontry Wink

Sparingpartnerami Filipinczyka sa Kenny Sims, Rashidi Ellis, Edis Tatli. Nazwisko czwartego jest utajnione bo kiedys pracowal u Floyda i boi sie ew konsekwencji (czyli zdrajca Wink ).


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 10-03-2015 01:53 PM

@Gogolius, , widzę że i ty zacząleś nie czytać postów, Wink
podawałem już nazwiska tych sparingpartnerów z dwa razy.
Myślę też że lekką ściemą jest też to że Floyd nagle zaczął ponownie nokautować i to sparingpartnerów w kaskach ! Wink
No cóż ale ściema za sćiemą, ,trzymajmy się tego. Smile


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 10-03-2015 02:52 PM

Sparingpartnerzy anonimowi, ale to nie jest najważniejsze w przygotowaniach.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 11-03-2015 02:53 PM






RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 11-03-2015 03:26 PM

Cotto, twierdzi że wybuchowość Pacquiao będzie decydująca


Do ostatnich dwóch walk przygotowywał mnie Freddie Roach,
dobrze więc wiem, co jest w stanie osiągnąć z Mannym.

Myślę, że dzięki jego taktyce Pacquiao wykorzysta wszystkie błędy Floyda.
Wybuchowość i szybkość Manny'ego będą decydujące. On przechodzi
z punktu A do punktu B w ułamku sekundy. Będę mu kibicować -
powiedział "Junito".

Polać Cotto, ! Ma rację, Pacquiao to nie Guerrero czy nawet Alvarez, poruszający się jak ślimak, goniący Mayweathera, po ringu.
Pacman będzie w ringu w dwóch miejscach naraz, tam gdzie Floyd widział Alavareza, z drugiej strony będzie już, Manny,
Freddy , , przygotował do tego jeszcze specjalną taktykę, , nie będzie nokautu, Pacman go nie znokautuje, przez 12 rund nie da mu nawet odezwać się do sędziego, to będzie jeszcze większe piekło niż te które Cotto, zaaplikował, Pieniążkowi.
Już nie mogę się doczekać, na dzisiejszej konferencji Mayweather jeszcze będzie bezpieczny, i będzie mógł wypowiadać te swoje TBE.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Gogolius - 11-03-2015 03:42 PM

WP, racja z tymi sparingpartnerami. Myslalem ze znasz tego anonima Big Grin

Cotto bardzo lubi Pac Mana wiec za grosz w nim obiektywizmu, ale zwraca uwage na wazne rzeczy. Zawsze lanie od Manny'ego stawial wyzej nad walke z Floydem jak idzie o poziom trudnosci, ale to tez bedzie mialo drugorzedne znaczenie.

To dzis jest ta konferencja?


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Krzych - 11-03-2015 03:56 PM

Cotto zapewne tak mówi ze względu na różnicę w tym jak wyglądały jego walki z Floydem i Pacquiao. Z Floydem dał świetną i w miarę wyrównaną walkę, a z Pacquiao wiadomo co było. W praktyce to nie znaczenia, bo limity wagowe i na ważeniu i w dniu walki ogromnie się różnią, a Mayweather z walki z Cotto to nie najlepsza wersja Moneya, podczas gdy Pacman z walki z Cotto to najlepsza jego wersja, ale jednak co Cotto zebrał to jego i to zupełnie naturalne, że opowiada się za zawodnikiem, z którym przegrał o wiele bardziej zdecydowanie. Do tego dochodzą jakieś tam prywatne stosunki, obecnie ten sam trener i tak dalej. Ale co by nie mówić jest to opinia człowieka, który był w ringu z obydwoma i trzeba do niej podejść z szacunkiem. Mi się nie widzi Pacquiao wygrywający dzięki eksplozywności i szybkości, bo ostatnie jego walki pokazały, że spokojnie można to opanować i nawet nie potrzeba do tego jakiejś piorunującej szybkości, wystarczy spokój i precyzja aby Pacman zaczął się gubić, a Floyd się nadaje do tego jak nikt inny. Wyboksować Floyda nie wyboksuje, a jak zacznie szaleć to Floyd będzie go kontrował bez większych problemów.

@Gogolius

Konferencja o 21:30. Są wszędzie linki na głównych stronach portali bokserskich.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 11-03-2015 05:58 PM

[Obrazek: B_yMKBeWQAA07ce.jpg]
[Obrazek: pacman-eat-money.jpg]


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 11-03-2015 06:28 PM

Spodziewam się konferencji z kulturą i repsektem między tymi dwoma Fighteremi, na ostatnich konferencjach m.in z Guerrero czy z Maidaną, Floyd wdawał się w lekkie pyskòwki i przechwałki, myśle że dzisiaj się nawet nie odważy, i konferencja przebiegnie w bardzo kulturalnej atmosferze,myśle że bardziej interesujące dla mediów niż gadanina, będzie raczej face to face'.