Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 (/thread-2294.html)



RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Gogolius - 05-03-2015 01:36 PM

Roach skarzy sie, ze Haymon utrudnia im dobor sparingpartnerow. Jak oboz Pac Mana proponuje komus prace to Haymon zaraz dzwoni i przebija oferte zeby dany bokser zostal w domu.

Mimo to Freddie mowi o czterech bokserach, ktorzy beda sparowali z Pacquaio i ktorych style przypominaja Floyda (serio?).


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 05-03-2015 02:51 PM

dwòjka z nich to: Rashidi Ellis (13-0, 10 KO) i Kenneth Sims Jr. (5-0, 2 KO) duże talenty
video z tego z potrafią w linku http://www.rappler.com/sports/by-sport/boxing-mma/pacquiao/85312-pacquiao-spar-rashidi-ellis-kenneth-sims-mayweather?variation=1&utm_expid=52036214-3.ZdNJcl7wRGKh5FrBYz8eLQ.1

No to Haymon, nie ładnie robi, już zaczyna się utrudnianie życia Pacquiao, oni zrobią wszystko żeby wyprowadzić team Pacmana z równowagi, bo wiedzą że w ringu, będą mieli piekło, ..


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Gogolius - 05-03-2015 04:17 PM

WP jak na tarda Pacquiao to dosc ladnie napisales "Haymon nieladnie robi" spodziewalem sie ostrzejszej reakcji Smile

Dobrze ze z Mannym pracuja fajne ludzie, nie zebym ich znal ale wygladaja na lepszych od Chudeckiego Wink


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 05-03-2015 04:35 PM

@Gogolius, nie żebym był jakiś staroświecki ale nie spotkałem się jeszcze ze słowem "tard" Smile


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 05-03-2015 04:37 PM

Tard od Pactard ale samo tard znaczy późno,więc...?


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 05-03-2015 04:53 PM

PACTARD= Is not really a boxing fan but a hugh Pacquiao fan"

aha,@Gogolius, jeśli tak myślisz to się mylisz, nie jestem tylko fanem Pacquiao,.

Uwielbiam, boks .Kiedyś intersowałem się tylko piłką nożną, , teraz nawet nie chce oglądać mi się piłki, Oglądam praktycznie tylko boks, mam na płytach dvd dokumenty o boksie, oj @Gogolius, bo się kurwa obraże Big Grin


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Gogolius - 05-03-2015 05:10 PM

Niiieeee Wink tard to takie nieprzetlumaczalne slowo w roznych fandomach (fandom - grupa fanow czegos. np fandom Star Wars czy Gry o tron).

Tard to taki wyzszy level fana. Mozna lubic kogos, a mozna go bronic przed wszelakim zlem, chwalic za wszystko, przekonywac innych ze jest najlepszy, no prawie zbudowac mu oltarzyk. To robi tard Big Grin

Masz PacMana w avatarze, jest odpowiedni podpis, w kazdym poscie o Mannym jest szacunek, pewnosc ze zwyciezy z Floydem itd itp Smile

Nic tylko zalozyc oficjalby fanclub (oczywiscie jak sie nie popada w przesade to zjawisko tardyzmu jest spoko, ja np jestem tardem Jamesa Bonda i mimo ze zdaje sobie sprawe z wad tych filmow, to ogladam kazdy co najmniej 1-2x do roku Wink


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 05-03-2015 05:23 PM

To pochodzi od słowa Retard czyli opóźniony umysłowo.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 05-03-2015 05:43 PM

Ok,@Gogolius, teraz już na pewno wiem, można tak powiedzieć, jestem Tardem,Pactardem , i dodam tak od siebie jeszcze że mam tapetę Mannego na lapie, ale o ołtarzyku jeszcze nie pomyślałem, nie nie, nie aż tak Smile
Myśle że mam tak samo jak "Flomo" oni też o swoim idolu nie powiedzą złego słowa, w każdym poście budzą szacunek,
zresztą pozdro dla nich. ale na pozdrowieniach może zakończmy Big Grin


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Gogolius - 05-03-2015 05:46 PM

Tyle ze retard me negatywny wydzwiek, a tu wlasnie chodzi o podkreslenie pozytywnych aspektow tardowania Wink

Nie ma moderatora, nikt nie ukroci offtopu...


Wiec zeby bylo w temacie: Floyd Sr uwazal wczesniej ze Manny to slaby zawodnik niewarty uwagi, ale teraz zmienil zdanie (co nie dziwi bo trzeba promowac walke). Teraz zwyciestwo nad Pacquiao bedzie godnym ukoronowaniem kariery Juniora.
Senior uwaza ze Floyd albo wygra przed czasem albo mocno obije rywala.