Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 (/thread-2294.html)



RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 06-05-2015 07:19 AM

Floyd super piórkowy,z tego wychodzi ze mlody Chavez tez...
Floyd pasuje do jww a nie do piórka.Manny zaczynał kilka kategorii wczesniej.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Gogolius - 06-05-2015 07:42 AM

Kontrakt Floyda z SHO obowiazuje na 6 walk w ciagu 30 miesiecy od podpisania, a nie na 30 miesiecy. Floyd w jego zamysle musi stoczyc jeszcze jedna walke w tym roku.
Rewanz z Pac Manem w 2016 jest mozliwy jako walka nr 50 albo przy renegocjowaniu umowy, ze ta szósta walka kontraktu odbedzie sie pozniej.

Swoja droga ja srednio wierzylem w rewanz przy wyrownanej walce, jakies SD czy co. A tu juz jakies teksty po wyraznym zwyciestwie.
Mimo wszystko uwazam ze to gra Floyda pod publiczke.


Manny tymczasem jest w kiepskiej sytuacji.
Skarzyl sie na bark i po badaniach potwierdzono, ze ma problemy a rehabilitacja potrwa co najmniej pol roku.
Nie dali mu zrobic zastrzyku na ktory mial zgode od USADA.

Ale z drugiej strony podpisal kwestionariusz, ze nic mu nie jest i oszukal komisje boksu - a oni to wykorzystali na sprzeciw co do zastrzyku.

Nie czaje tego podpisu...chyba ze jakby to podpisal to walka by sie nie odbyla...

Tak czy siak, dziwna sprawa.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Hugo - 06-05-2015 10:15 AM

O „walce wszech czasów” można powiedzieć, że się odbyła. Tak jak przewidywałem, nie stała na najwyższym poziomie, nie przyniosła emocji, zakończyła się rezultatem łatwym do odgadnięcia. Miliony kibiców boksu na całym świecie dały się zrobić w balona, a już zwłaszcza ci, którzy zapłacili za PPV po 100 dolarów lub nawet więcej. Jest jednak dla miłośników boksu jedna oczywista korzyść ze starcia pomiędzy Floydem Mayweatherem Juniorem i Mannym Pacquiao w Las Vegas. Mamy tego gniota nareszcie z głowy.

Więcej na http://www.bokserzy.cba.pl
Zapraszam


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 06-05-2015 10:54 AM

Raczej ty się sfrustowaleś,@Krzych, ja nic Floydowi nie każe, Wink a o kategoriach wagowych wszystko wiem, nawet jakbyś mnie w nocy obudził, po trzy dniowym, maratonie 50 km -owym,jeden po drugim,,-to bym ci opowiedział.
nie unoś się Krzychu, Wink Pacquiao w dniu walki ważył więcej od Floyda,.Taka ciekawostka, .

Co by nie mówić o Mannym,w tej walce, on w przeciwieństwie do Guerrero i Alvareza razem wziętych, boksował,
rozczarował, ale atakował, ,.Sam Floyd o tym mówi, ,
Myśle że w rewanżu w 2016, maj, Floyd będzie zardzewiały, i Manny ze zdrowym barkiem, ma wielkie szanse go pokonać, ,.
Przerwa Rehabilitation, dobrze mu zrobi, .


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - BMH - 06-05-2015 11:56 AM

Jak na moje Guerreo byl odwazniejszym wyborem niz Manny. Trzeba tez dodac, ze Floyd z Robertem byl lepszym bokserem niz jest obecnie. Wiek lapie "Moneya" z walki na walke bardziej. Floyd tak dysponowany jak z "Duchem", czy Alvarezem zapewne zlalby Mannego duzo mocniej niz to mialo miejsce 2maja.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Crumb - 06-05-2015 11:58 AM

Swoją drogą masakra co się dzieje przed taką walką jakie bokserzy mają myczki o ktorych pakjalo glosno teraz mowi. Wkrecaja ze ich cos bol- reka, zab zeby mogli dostac znieczulenie przed walką i zeby ich nic nie bolalo. A ciekawe czy te witaminy byly witaminami;]


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 06-05-2015 11:59 AM

Manny stał się za bardzo gwiazdką,to go zgubiło.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - KrychuTMT - 06-05-2015 01:48 PM

"Myśle że w rewanżu w 2016, maj, Floyd będzie zardzewiały, i Manny ze zdrowym barkiem, ma wielkie szanse go pokonać"
Floyd będzie zardzewiały, a Maniek po rzekomej operacji i rehabilitacji ma być in shape? No bez jaj WP :v.

@Joker
A ja słyszałem, że nie zrobił kupy przed wyjściem do walki i to go zgubiło.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 06-05-2015 02:36 PM

Nie bark nadwyrężył bijąc żone jak Flojdo kiedyś :v :v


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Polish Peacock - 06-05-2015 03:07 PM

Każdy pactard hejtowal Moneya ze unikał podpisania kontrsktu na walke z Pacmanem... a teraz nie słyszy wymówek Mannego i go jeszcze broni?
Tak jak kiedyś ktoś pisał "Chhudecki- ministrant, Manny- papiez" teraz "MManny- religia, Pactard- fanatycy extermista" Tongue