Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 (/thread-2294.html)



RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - BMH - 04-05-2015 04:48 PM

(04-05-2015 04:16 PM)BESTIA napisał(a):  W boksie chodzi o tradycje to nie mordobicie dla szarej masy, jeśli ktoś chce bezmyślnego napieprzania się to niech zmieni dyscyplinę na ksw lub mma.

Nawet w MMA sie znajdzie wiele walk opartych na technice i kalkulowaniu, gdzie nie zobaczysz bezmyslnego mordobicia i rzezni jak w "Hendo" vs Rua I. Znajda sie na bank tacy co powiedza, ze na np. na walce Machidy z Mousasim nie dzialo sie wiele, byla nudna etc. Jednak wsrod fanow UFC takie szufladkowanie potyczek jak" "nuda" czy "nigdy wiecej takiej walki", jest spotykane znacznie rzadziej. Zawsze najwazniejszy jest koncowy wynik i kto wygral, mniej sie nazywa sport nudnym. Walczysz tak jak przeciwnik pozwoli. Jezeli w ostatniej walce Manny nie potrafil zawalczyc tak jak zawsze, to tu brawa raczej dla Floyda za perfekcyjny plan taktyczny, a nie szukanie dziury w calym, ze gowno pokazal, a tak na marginesie to wygral kontrowersyjnie.Cool


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 04-05-2015 04:53 PM

Kontrowersyjnie to by było jakby była punktacja około remisowa.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - redd - 04-05-2015 05:10 PM

Wydaje mi się, że te wszystkie kontrowersje co do wyniku wzięły się z tego, że niektórzy tak przez lata nabili sobie do głowy, że tylko Pacquiao może pokonać Floyda + wielka niechęć, czy wręcz nienawiść do Mayweathera. Do tego stopnia okopali się w swojej opinii, że nawet po walce dalej tak myślą i na wszelki możliwy sposób racjonalizują sobie to, co zobaczyli w niedzielę rano.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 04-05-2015 05:38 PM

BMH
Oglądałem jeden hl jak walczy z jakimś Taiwanem chyba o mistrzostwo...


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - BMH - 04-05-2015 05:50 PM

(04-05-2015 05:38 PM)Joker napisał(a):  BMH
Oglądałem jeden hl jak walczy z jakimś Taiwanem chyba o mistrzostwo...

Opinia na tamat boksera ktorego widzialesw jednym HL, to jak mniemam kiepska prowokacja?
Powaga, nigdy nie zauwazylem, ze masz sklonnosci jak "naczelny" troll, ale jak widze Ty robisz wszystko zeby nie traktowac Cie powaznie. Ogarnij sie chlopaku, kiedys fajnie bylo poczytac co masz do powiedzenia na tamat boksu. Dzisiaj tylko widze notoryczne prowokacje, bol tylka, a jak przyjdzie do merytorycznej dyskusji, to powolujesz sie na ekstra obrone goscia, ktorego nigdy nie widziales na oczy w calej walce.
Rafal na glownej tez opisywal bokserow i walki ktorych nie widzial na oczy i do dzis jest wysmiewany. Warto kolego isc ta droga? Nalegam o odrobine powagi i szacunku dla drugiego kibica, a otrzymasz to samo w zamian.
Serdecznosci.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 04-05-2015 06:05 PM

Oj przepraszam,ostatnio jakiś taki nie poważny jestem :v Nicolino widziałem bardziej w rundach niz calych walkach,kompletnych moze 4. Napewno z Fujim i Hernandezem.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - tysiok - 04-05-2015 06:32 PM

Nie wiem czy zauważyliście ale Floyd wyprzedził Muhammada Ali w rankigu boxrec!
@Joker
Twój podpis/gif jest głupi Wink


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Joker - 04-05-2015 06:45 PM

Tysiok.
Podpis jest madry,gif jest smieszny.wiem prawdziwy fan boksu ble ble ble i to sweet science ble ble ble i ja know shit about boxing ble ble ble no i #Tbe ble ble ale chlopaki to tylko sygnatura jakby ktos mial taka to bym nie boldupil Big Grin


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - KrychuTMT - 04-05-2015 06:46 PM

Jeszcze trochę i na boxrecu faktycznie będzie TBE :v.

@Joker
Ta twarz Floyda idealnie pasuje hahaha.


RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Tar-Ellendil - 04-05-2015 07:10 PM

Floyd nie wyprzedził Aliego i nie wyprzedzi w boxrec.

Po skończeniu kariery pkt są inaczej zliczane. Czyli aktywni i nieaktywni zawodnicy mają osobne rankingi.

Taki Rocky Marciano to miał 6000 pkt, a Floyd ma 2000.