Forum - BOKSER.ORG
Alvarez vs Kirkland - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Alvarez vs Kirkland (/thread-2244.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Alvarez vs Kirkland - Martin - 10-05-2015 05:49 PM

(10-05-2015 12:18 PM)Wietnam napisał(a):  Dlaczego tak uważasz martino?, , że niby nie chce walczyć z GGG czy z Canelo?

To, że nie chce walczyć z GGG jest oczywiste, gdyby było inaczej to już by do tej walki doszło. Natomiast czy nie chce walczyć z Canelo tego nie wiem, ale przypuszczam, że być może tak jest. Twierdzę jedynie, że Miguel nie byłby faworytem w starciu i z jednym i drugim.


RE: Alvarez vs Kirkland - KrychuTMT - 10-05-2015 06:04 PM

Jak na moje to największym problemem Kirklanda jest brak obrony. Skoro on przyjmuję każdy power punch na twarz to nie ma co się dziwić, że ląduje na dupę.


RE: Alvarez vs Kirkland - Gogolius - 10-05-2015 07:00 PM

Kurde, super walka Smile
Wymiany, młócka, nokdauny i nalepszy nokaut (póki co) w tym roku.
Dobre urozmaicenie szachów jakich w ostatnich tygodniach było sporo.
Bardzo dobry ruch marketingowy ze strony Oscara i Alvareza - jeśli trafią z Cotto to będą mieli kolejną kapitalną walkę. Później GGG? Tron króla PPV dość szybko może zostać zasiedziany, choćby na chwilę.

A co do Kirklanda - na bijoków popyt będzie zawsze, chyba już jest po szczycie swoich możliwości, ale na pewno na undercard stracić trochę zdrowia/zarobić trochę pieniędzy iść może.


RE: Alvarez vs Kirkland - Joker - 10-05-2015 07:18 PM

To co prezentuje Alvarez to prawdziwy boks a nie coś jak Lara.


RE: Alvarez vs Kirkland - Melvin - 10-05-2015 07:24 PM

Te kombinacje Rudego to poezja normalnie,walka z Cotto sprzeda się znakomicie,nie mam wątpliwości.

Obejrzelibyście rewanż Kirklanda z Angulo?


RE: Alvarez vs Kirkland - KrychuTMT - 10-05-2015 07:27 PM

Dobra walka dwóch rozbitków #Titanic.


RE: Alvarez vs Kirkland - Melvin - 10-05-2015 07:28 PM

To by była chyba walka do pierwszej bomby,ale jeśli potrwałaby dłużej to by się pewnie trochę potłukli.


RE: Alvarez vs Kirkland - Joker - 10-05-2015 07:39 PM

Kirkland zdemolowałby Psa jeszcze szybciej.


RE: Alvarez vs Kirkland - Melvin - 10-05-2015 07:46 PM

Angulo wraca niedługo na ring,zobaczymy,ja sobie po nim już niczego nie obiecuje,ale może tym razem nie przegra z średniakiem.


RE: Alvarez vs Kirkland - Krzych - 10-05-2015 09:27 PM

(10-05-2015 07:24 PM)Melvin napisał(a):  Te kombinacje Rudego to poezja normalnie

Obijać worek każdy może. Fakt, że Canelo robi to bardzo efektownie i szczególnie te podbródki wyglądają świetnie, ale to tylko show na walki ze średniakami i bezmyślnymi przeciwnikami. Z Floydem i Larą już żadnych mega kombinacji nie było, a to jest prawdziwa weryfikacja umiejętności, a nie walki z Angulo i Kirklandem, którzy wyglądają w ringu tak jakby nawet niecelne ciosy przeciwnika starali się z całych sił przyjąć na twarzBig Grin Także powiem to samo co po Angulo, fajnie było, ale trzymajmy się rzeczywistości zachowując rozsądek, bo to było tylko show z idealnie dopasowanym przeciwnikiem na zamazanie poprzedniej walki.