Forum - BOKSER.ORG
Mikkel Kessler - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Mikkel Kessler (/thread-2232.html)

Strony: 1 2 3


RE: Mikkel Kessler - Maynard - 11-01-2015 10:49 PM

Od dawna miał problemy z okiem (po pierwszej walce z Frochem), więc podejrzewam, że trochę obawia się ryzykować i jeśli nie dostanie wyjątkowo dobrej propozycji, nie zdecyduje się kontynuować kariery. Szkoda, bo to jeden z moich ulubionych pięściarzy ostatnich lat, do tego ostatnio wciąż w niezłej formie.


RE: Mikkel Kessler - Martin - 20-01-2015 06:43 PM

Info z konkurencji:

Trwają rozmowy w sprawie zakontraktowania pojedynku pomiędzy byłym mistrzem świata wagi super średniej Mikkelem Kesslerem (46-3, 35 KO) i złotym medalistą olimpijskim Jamesem DeGalem (20-1, 14 KO). Walka miałaby się odbyć 25 kwietnia w Londynie.


RE: Mikkel Kessler - Gogolius - 20-01-2015 07:21 PM

Łaaaauuuuu!!!!
Ale byłaby super sprawa. Chyba najlepszy przeciwnik dla Kesslera z tych osiągalnych, chociaż bez pasa. Trzymam kciuki, bardzo ciekawe zestawienie.


RE: Mikkel Kessler - Melvin - 20-01-2015 07:36 PM

To byłaby akcja,Kessler zawsze stawiał widowisko nad bezpieczne zwycięstwo,a DeGeale ostatnio zaczął też walczyć dość ładnie dla oka.Według mnie nieznacznym faworytem byłby James,ale sercem za Mikkelem.Licze na tą walkę i udany powrót Kesslera.


RE: Mikkel Kessler - Krzych - 21-01-2015 02:27 PM

Po takiej przerwie to Kessler pewnie nie zrobi wiele więcej poza oddaniem nazwiska, no ale może... Lubię go i będę mu kibicował, ale jakoś tego nie widzę.


RE: Mikkel Kessler - TomaszX - 21-01-2015 02:57 PM

DeGeale jest w tym momencie bardzo dobry myślę że lepszy od Frocha i Dirrella (obu).Kessler miałby naprawdę ciężko i myślę że mógłby nawet przegrać przed czasem.


RE: Mikkel Kessler - Gogolius - 22-01-2015 12:49 PM

Co do walki z DeGalem to duzo zalezy od Frocha. Jakby mieli sie bic normalnie to sa jakies szanse. Ale jesli mialby to byc pojedynek o zwakowany pas IBF (DeGale obowiazkowy pretendent) to nie ma na to zgody federacji.
Jesli Froch zwakuje pas to walczyc o tytul ma DeGale z Andre Dirrellem.

Froch ma czas do 31. stycznia ale jesli pokaze zaswiadczenie o kontuzji to przedluza mu termin do konca marca.


RE: Mikkel Kessler - Gogolius - 01-02-2015 01:00 PM

Kessler zakończył karierę, choć zostawił sobie furtkę na powrót.
Miał wiele propozycji, ale jemu chodzi tylko o Warda lub Frocha. Za główną:

" W ostatnich miesiącach otrzymałem kilka propozycji i długo się nad nimi zastanawiałem. Moi promotorzy bardzo się starali i wykonali wspaniałą pracę, ale prawda jest taka, że możliwości były ograniczone. Nie chodzi o pieniądze, te były bardzo dobre, ale o to, że nie było walk, które zmotywowałyby mnie do kolejnego występu. Pragnąłem rewanżów z Andre Wardem i Carlem Frochem, od razu wziąłbym pojedynek z którymkolwiek z nich, jednak z różnych powodów nie byli zainteresowani - oznajmił niespełna 36-letni "Viking Warrior".

Cały czas trenuję i będę trenować, to część mojego życia. Na dziś jestem bokserskim emerytem. Gdyby jednak pojawiła się nowa sytuacja, w której możliwe byłoby starcie z Frochem lub Wardem, wziąłbym pod uwagę powrót na ring - stwierdził."


RE: Mikkel Kessler - Joker - 01-02-2015 10:13 PM

Co jak co ale Ward mógłby zakontraktować Kesslera na powrót,fajna walka mogłaby być.Obaj po długich przerwach,dla SoG świetne nazwisko na powrót a dla Vikinga szansa na zrewanżowanie się.Łaj nat?


RE: Mikkel Kessler - Gogolius - 01-02-2015 11:03 PM

Kessler nawet po takiej przerwie to pewnie zbyt duze ryzyko dla Warda. Zdziwie się, jesli Ward wroci z kims z top10 super sredniej. Mysle, ze bedzie to rywal słabszy niz jego ostatni oponent.
Moze tez nie zagrały motywy promotorskie, moze Ward ma juz jakies nazwisko, albo ma w kontrakcie z Jayem-Z, ze ma walczyc z Amerykaninem? Cholera wie Wink