Forum - BOKSER.ORG
Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z wyższych kategorii wagowych (/thread-2230.html)



RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 01-11-2016 11:20 PM

Dąbrowski zasłużył na tę walkę. Nigdy nie byłem jego fanem, ale w tym roku pokazał kilka razy kawałek naprawdę solidnego boksu. No i przede wszystkim rozwija się; w rewanżu z Matyją przyjął styl, o jaki bym go nigdy nie podejrzewał.

Takie zestawienie ma tylko jeden minus. Możemy powoli zapomnieć o walce Stevenson - Alvarez Wink Big Grin


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wietnam - 01-11-2016 11:44 PM

I bez pajacowania dostał swoją szansę Wink nie musiał prowokować kogoś że wyćiśnie go jak cytrynę na twitterze
wporzo gość.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 02-11-2016 12:16 AM

I walka również 10 grudnia. Wink Mam nadzieję, że Dąbrowski przetrwa cały dystans bez różnicy czy to będzie 8, 10 czy 12 rund.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 03-11-2016 08:52 PM

Już za miesiąc dojdzie do ciekawej potyczki na zapleczu wagi cruiser. 3 grudnia, na gali w Moskwie, Rachim Czachkijew ma zmierzyć się z Maksimem Własowem, czyli niedawnym pogromcą Siłłacha. Niedużego faworyta upatruję we Własowie. Ma naprawdę niezłe umiejętności, warunki fizyczne i przyzwoity cios. Myślę, że taka mieszanka, to może być za dużo dla Czachkijewa po przejściach, który dalej nie znalazł odpowiedniego dla siebie stylu na ringach zawodowych. I raczej już nie znajdzie.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Gogolius - 03-11-2016 08:54 PM

Wrzuciłem to info też do tematu z galą.
Tez mi się wydaje że to może być kamień u nogi Czakijewa, który pociągnie go w dół skąd się chłop nie wygrzebie. Ewidentnie promotorzy stawiają go pod ścianą: albo zda ten test i będzie wart inwestowania pieniędzy albo do widzenia.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Gogolius - 04-11-2016 06:02 PM

Federacja WBA zarządzi ponowny przetarg, który zadecyduje o organizatorze walki o regularny pas mistrzowski wagi super półśredniej pomiędzy Demetriusem Andrade (23-0, 16 KO) i Jackiem Culcayem (22-1, 11 KO). Pojedynek miał się odbyć w sobotę 5 listopada w Poczdamie, ale został odwołany, ponieważ Amerykanin nie podpisał na czas kontraktu.

Niemieccy promotorzy Culcaya wygrali pierwszy przetarg na organizację tego pojedynku, oferując 425 tysięcy dolarów. Culcay od razu podpisał kontrakt na tę walkę, z kolei Andrade długo z tym zwlekał, robiąc to ostatecznie dopiero kilka dni temu.

Obóz Amerykanina twierdził, że w kontrakcie znalazły się bardzo niekorzystne dla niego punkty. Według umowy Andrade mógł zostać m.in. dotknięty karą finansową w wysokości 100 tys. dolarów za niestawienie się na konferencji prasowej, a wyboru rękawic, w których miał boksować Andrade miał dokonać Culcay.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wietnam - 05-11-2016 11:51 PM

Zeuge nokautuje De Carolisa w 12 Rundzie.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Chapson - 05-11-2016 11:58 PM

Z dobrej strony pokazał się Yildirim w Monachium, zmiótl w 3 rundach kanadyjskiego prospekta Hyppolite. Parł do przodu i konsekwentnie odbierał rywalowi siłę i ochotę, a ten mu tego nie utrudniał. Mógł dużo lepiej zawalczyć defensywnie, zamiast tego próbował się bić (szczególnie w 1 i 3 rd.)


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 06-11-2016 12:13 AM

Yildirim jest silny, dziurawy i bardzo uparty. Hyppolite trafiał dosyć soczyście i chyba zbytnio się rozochocił. Jego ciosy spływały po Turku, a on sam nie bardzo mógł przyjąć. W sumie, szybka i łatwa robota Yilidrima, spodziewałem się, że Kanadyjczyk bardziej się postawi.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - saliman1 - 06-11-2016 12:21 AM

Jak oceniacie starcie Zeuge - De Carolis? Na mojej karcie po 11 rundach miałem 105-104 dla Włocha, więc nawet jakby sędzia to puścił pewnie nie zachowałby tytułu. Tyron Zeuge to z miejsca kandydat do miana jednego z najgorszych obecnie mistrzów świata, ale powiedzmy sobie szczerze. De Carolis z tytułem to też była trochę farsa. Kandydat na pierwszą obronę dla Niemca już pewnie jest. W rankingu WBA szósty jest niejaki Isaac Ekpo.