Forum - BOKSER.ORG
Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z wyższych kategorii wagowych (/thread-2230.html)



RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 30-07-2016 11:26 PM

W sumie dobra walka, szybka jak na HW. Allen okazał się twardym osiłkiem, ale różnica umiejętności na korzyść Whyte'a była duża.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Terminator - 30-07-2016 11:27 PM

Nudy, walka sluggera który chcial sobie bardziej poboksowac. Allen natomiast mial byc sprawdzienem dla Whytea a pełnił role sparingpartnera


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 31-07-2016 02:58 AM

Tony Harrison wraca do gry. Przez 9 rund obstukiwał Rabczenkę na wstecznym. Skutecznie, ale z ringu wiało taką nudą, że zasnąłem. Obudził mnie efektowny nokdaun, po którym Białorusin został poddany. Rabczenka to twardziel i zwycięstwo nad nim ma swoją wagę.

Efektowny powrót Mikeya Garcii. Miał problemy z szybkim, dobrym technicznie Elio Rojasem, ale tylko do 3 rundy. Jak już go upolował, to nie popuścił. Seria 5 nokdaunów w rundach 3-5 i finito. Walka była w limicie 140 funtów, więc piszę o tym tutaj, ale Mikey zapowiedział, że najpierw ma zamiar zdobyć tytuł w lekkiej, a dopiero potem w super lekkiej. Gdyby tak trafił na Łomaczenkę, to mogłoby być ciekawie.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 31-07-2016 08:49 AM

Walka Whyte'a z Allenem była straszliwie nudna, ale co cieszy, to widoczne postępy jakie robi ten pierwszy. Wciąż daleko mu choćby do szerokiej czołówki, ale widać, że chłopak ciężko pracuje i jest coraz lepszy. Ma 28 lat, kto wie, może jeszcze coś w boksie osiągnie.

Allen za to mnie zawiódł, nic ciekawego nie pokazał. Dla mnie przegrał wszystkie rundy i nie zrobił nic, aby chociaż zagrozić przeciwnikowi. Spodziewałem się po nim więcej, ale nieraz wyciąga się błędne wnioski po walkach z bumami.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 31-07-2016 11:23 AM

Kolejny raz dużą klasę pokazał najlepszy bokser Francji Michel Soro (na przemian średnia i super półśrednia) szybko rozprawiając się z argentyńskim bumiarzem Hectorem "El Tigre" Saldivią. http://www.tycsports.com/boxeo/el-tigre-saldivia-no-pudo-ante-michel-soro


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - jerry_a_ - 03-08-2016 06:03 PM

Ortiz wycofał się z walki z Ustinowem.Prawdopodobnie Kubańczyk zostanie pozbawiony pasa interim wagi ciężkiej.Ortiz także żąda rozwiązania umowy z grupą Golden Boy Promotions.Czyli z całego turnieju co miał wyłonić jednego mistrza wagi ciężkiej nic już praktycznie nie pozostało.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - saliman1 - 08-08-2016 11:38 AM

24 września Marco Huck zmierzy się z Ovillem McKenziem.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 13-08-2016 07:33 PM

Durodola w 1 rundzie pyknął niejakiego Diaza z Argentyny.

A Jack Catterall wypunktował w ciągu 8 rund Łukasza Janika. Zaskoczyło mnie to nieco, ponieważ nie wiedziałem, że w boksie mamy dwóch Łukaszów Janików. Wink


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 20-08-2016 06:22 AM

Na ringu w Rochester Jarrell Miller pokonał przez TKO3 Freda Kassiego. Nie było nokdaunów, ale Kassi mocno oberwał w 3 rundzie i zrezygnował w przerwie z dalszej walki. Taki wynik to spore osiągnięcie Millera, bo Kassi znany był jako twardziel, który nigdy wcześniej nie przegrał przed czasem.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 20-08-2016 10:43 AM

(20-08-2016 06:22 AM)Hugo napisał(a):  Na ringu w Rochester Jarrell Miller pokonał przez TKO3 Freda Kassiego. Nie było nokdaunów, ale Kassi mocno oberwał w 3 rundzie i zrezygnował w przerwie z dalszej walki. Taki wynik to spore osiągnięcie Millera, bo Kassi znany był jako twardziel, który nigdy wcześniej nie przegrał przed czasem.

Kassi przegrał już przed czasem, przez ciężki nokaut, z Amirem Mansourem. Trochę jestem zaskoczony, że kobylasty Miller tak łatwo dał sobie radę. Mimo to, dalej nie potrafię się do niego przekonać, choć już teraz zawodnik ten klasyfikuje się w szerokiej czołówce.