Forum - BOKSER.ORG
Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z wyższych kategorii wagowych (/thread-2230.html)



RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 23-01-2015 11:41 AM

Jakoś żal mi gościa. Faktycznie twardziel do pierwszego ciosu. Szkoda tej jego szklanej szczęki bo wydaje się, że boksować potrafił. Jeżeli chodzi o walkę z Witherspoonem to znalazłem jedynie ostatnią rundę, w której akurat wykończył gościa. A co się działo w pierwszych dwóch, że już pojawiły się takie podejrzenia?


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - CCConeser2 - 23-01-2015 11:58 AM

Dostał jakiś cios, chyba prawy prosty. Nie pamiętam, ale że Witherspoon to tylko nazwisko, to nie dał rady go wykończyć.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Gogolius - 24-01-2015 11:33 PM

Do bardzo ciekawej walki dojdzie 27 lutego. W limicie kategorii cruiser zmierzy się ze sobą dwóch niepokonanych prospektów.
Z jednej strony Kubańczyk Yunier Dorticos 18(17)-0, który zmiótł siedemnastu pierwszych rywali z ringu, a ostatnio wysoko wypunktował Edisona Mirandę. Dorticos ma też całkiem niezłą karierę amatorską, to czołowy bokser Kuby w tym przedziale wagowym, choć złota nigdy nie zdobył.
Jego rywalem jest Murat Gassiew 20(13)-0 o których chodzą plotki, że jest większym młodym (21 lat) talentem niż Kudriaszow (dla którego z kolei Chilemba na początku kariery to cieniak Big Grin). Gassiew ponoć świetnie wypadł na sparingach z Huckiem (miał też parę rund z naszym Masterem).
Obaj bokserzy są bardzo wysoko notowani w rankingach: Gassiew jest 9-ty w WBC i 11-ty w IBF, Dortcos tuż obok: 10-te miejsce w obu tych rankingach + 3. miejsce wg WBA.

Zaplecze cruiser jest kapitalne Big Grin


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Joker - 24-01-2015 11:50 PM

Kudriaszow (dla
którego z kolei Chilemba na
początku kariery to cieniak )
*
Chyba Beterbijew...


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Sander - 25-01-2015 12:06 AM

Pisałem o walce Dorticos vs Gassiew już kilka dni temu. Stawiam na Dorticosa, Gassiew mnie nie przekonuje.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Gogolius - 25-01-2015 01:27 AM

Dzięki Jokuś Wink

Sander, coś czułem że nie mogłem napisać jako pierwszy o jakiejś niszowej walce Wink


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Joker - 25-01-2015 10:25 AM

Jokuś? Ożkjpr...
Nie ma sprawy @Gogolius,poprawiam wizerunek by w tym roku stać się znawcą i filozofem i móc pisać z przesadną wyższością o pięściarzach ale i ludziach jako zacofanym,sku*wiałym gatunku.
#2015 #oneandonly #Joker


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Melvin - 30-01-2015 05:25 PM

Wyczytałem na niemieckich stronach że 21 marca w Moskwie ma dojść do walki Charra z Perezem,ale nie jest to chyba oficjalnie potwierdzona informacja,choć Manuel uważa że wszystko zaklepane.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Joker - 30-01-2015 05:37 PM

Dobra walka mogłaby z tego wyjść do tego Takam-Stiverne i mamy 2 świetne zestawienia.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Sander - 30-01-2015 07:07 PM

@Melvin
Daj link jak możesz.