Forum - BOKSER.ORG
Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z wyższych kategorii wagowych (/thread-2230.html)



RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 21-12-2015 01:08 PM

Już Thompson miał być skoksowany w walce z Pricem. Zaraz się okaże, że David dalej jest niepokonanym prospektem Big Grin

Oby jednak były to zwykłe plotki. Takie sprawy, odgrzebywane po paru miesiącach, najzwyczajniej śmierdzą i budzą podejrzenia. Pricea już nie chcę oglądać w ringu, za to Tepera tak.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Krzych - 21-12-2015 10:05 PM

(21-12-2015 01:08 PM)redd napisał(a):  Już Thompson miał być skoksowany w walce z Pricem. Zaraz się okaże, że David dalej jest niepokonanym prospektem Big Grin

HahaBig GrinBig Grin Tak to trochę wygląda, po każdej jego porażce jest jakaś akcja z dopingiem, która wypływa 5 lat po walce.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - saliman1 - 21-12-2015 10:19 PM

Co za żenada. W perspektywie zatrzymanie kariery ciekawego zawodnika i dalsze katowanie nas kimś tak dramatycznie słabym jak "Prajs". Coraz bardziej przychylam się do tego, żeby ten cholerny doping po prostu zalegalizować, bo nie znoszę rozstrzygania walk przy zielonym stoliku. Najpierw Durodola, teraz Teper. Co dalej? Fury też może koksował?


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Martin - 22-12-2015 08:10 AM

(21-12-2015 10:19 PM)saliman1 napisał(a):  Coraz bardziej przychylam się do tego, żeby ten cholerny doping po prostu zalegalizować

To byłaby najgorsza decyzja jaką można w ogóle sobie wyobrazić. Z tym trzeba walczyć ze wszystkich sił bo inaczej to wszystko przestanie mieć jakikolwiek sens.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Gogolius - 22-12-2015 09:09 AM

Dla mnie bezsensowny jest brak badania przed walką. Jakoś Jonesa potrafili wywalić z rewanżu z Lebedevem. W przypadku Tepera to jest już skrajna skrajność, bo wynik był znany miesiąc po walce, a ogłoszono go dopiero teraz, totalny bezsens (oczywiście, jeżeli wynik jest prawdziwy + próbka B tak samo).

No ale badanie przed walką mogłoby doprowadzić do odwołania zbyt wielu walk. Tu jest plus Wildera, że nalega na dużą ilość testów, mógłby wymagać tego z wieloma rywalami, może by coś się zmieniło w podejściu. Wink


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - saliman1 - 22-12-2015 08:03 PM

(22-12-2015 08:10 AM)Martin napisał(a):  
(21-12-2015 10:19 PM)saliman1 napisał(a):  Coraz bardziej przychylam się do tego, żeby ten cholerny doping po prostu zalegalizować

To byłaby najgorsza decyzja jaką można w ogóle sobie wyobrazić. Z tym trzeba walczyć ze wszystkich sił bo inaczej to wszystko przestanie mieć jakikolwiek sens.

Trochę pod wpływem emocji to pisałem. Nie tyle mi szkoda kariery Turka, co wmawiania opinii publicznej, że Price ma szanse na jakieś osiągnięcia w wadze ciężkiej, co znowu robi Sauerland. Szkoda chłopa, który powinien zawiesić rękawice na kołku, a nie ryzykować zdrowie.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 22-12-2015 10:02 PM

W Niemczech niezłe jaja. Teper podobno był też skoksowany w walce z Ouatahem, która odbyła się w połowie 2014 roku. Szykuje się spory skandal.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - KrychuTMT - 22-12-2015 11:03 PM

O Szklanka na boxrecu znów ma rekord 19-2, czyli mamy rywala dla Antka XD.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Gogolius - 23-12-2015 09:36 AM

Chudecki sparował w tym roku z Floydem, Barthelemym i Zabem Judah, a obecnie przebywa u Danny'ego Garcii przed jego walką z Guerrero. Fajny motyw, mam nadzieję, że te sparingi pomogą mu w jego karierze. Jego kolejny pojedynek przewidziano na pierwszą połowę 2016.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - KrychuTMT - 23-12-2015 10:45 AM

Fajnie jakby Chudecki wrócił na ring, ciekawe czy po ponad roku treningów z mistrzami zobaczymy jakiś progress. Tak sobie myślę,że ta porażka z Syrowatką wyszła mu na dobre. Wiadomo, że bycie sparingpartnerem to nie jest szczyt marzeń, ale możliwość treningów z takimi kozakami to zajebista sprawa. Bycie rozpoznawalnym przez ludzi Floyda czy innych mistrzów na pewno mu nie zaszkodzi. Kto wie, może Chudy wygra parę walk i będzie pierwszym Polakiem w Mayweather Promotions XD.