Forum - BOKSER.ORG
Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z wyższych kategorii wagowych (/thread-2230.html)



RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Martin - 13-09-2015 10:14 AM

Czeka nas teraz pojedynek Joshua vs Whyte. Dajecie jakiekolwiek szanse Dillianowi?


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Gogolius - 13-09-2015 10:42 AM

Za wolny i za słaba obrona - jak nie ma betonu jak Wach (a raczej nie ma, bo taki Wach rodzi się raz na tysiąc lat) to skończy i to dość szybko (choć może przeciągnie Joshuę ponad trzy rundy).


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 13-09-2015 10:43 AM

Żadnych. Chłopak jest chaotyczny i ma dziurawą obronę, bo taki żółw jak Minto wsadził mu kilka mocnych ciosów. Walki Antka wczoraj nie widziałem, ale mogę sobie wyobrazić jak to wyglądało. Whyte jest tylko silny jak tur, brak tam jakiejś finezji bokserskiej. Joshua ma większą moc, jest lepiej zbudowany i zwyczajnie lepszy stricte boksersko.. Myślę, że Dillian przetrwa max 2 rundy.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 13-09-2015 01:17 PM

Dla tych, którzy nie widzieli:
Whyte vs Minto:




Joshua vs Cornish:





RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - KOXBOX - 14-09-2015 09:47 AM

Powiem szczerze, że dla mnie ta walka była zaskakująca. Mam zamiar obejrzeć ją raz jeszcze, bo było kilka takich bardziej emocjonujących fragmentów. Walki Joshuy i Cornisha jeszcze nie wiedziałem, ale zaraz nadrobię te braki Smile


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 16-09-2015 08:24 AM

W USA Sammy Vasquez pokonał przez Ko w 5 rundzie znanego z twardości Jose Lopeza (nie mylić z Josesito Lopezem, który jest znany ze szklanki), który nigdy przedtem nie był liczony. Dla Vasqueza jest to 3 tegoroczne zwycięstwo w bardzo dobrym stylu. Uważam go za objawienie wagi półśredniej i mam nadzieję, że w ciągu max 2 lat dostanie szansę walki o jakiś światowy tytuł mistrzowski.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 11-10-2015 04:29 AM

Na gali w Manchesterze doszło do walki o wakujący pas WBO odebrany za brak aktywności Demetriusowi Andrade. O pas walczyli Liam Smith z UK (jeden ze słynnej czwórki boksujących braci z Liverpoolu) i John Thompson z USA, tegoroczny zwycięzca turnieju Boxcino. Przez kilka początkowych rund przewagę miał wysoki, długoręki i bardzo dobry technicznie Thompson. W 6 rundzie Smithowi udało się jednak kilka razy mocno trafić Thompsona, co zmieniło obraz walki. Thompson z trudem dotrwał do końca rundy, a w następnej 7 został znokautowany. Duży sukces brytyjskiego boksu, chociaż Smith chyba nie ma dość klasy, aby długo utrzymać mistrzowski tytuł.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wietnam - 19-10-2015 09:51 PM

Czytam na Fightnews że Tarver na dopinu w walce z Cunnem,
To już zupełnie Magica przekreśla, .


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 19-10-2015 09:54 PM

(19-10-2015 09:51 PM)Wietnam napisał(a):  Czytam na Fightnews że Tarver na dopinu w walce z Cunnem,
To już zupełnie Magica przekreśla, .

O, kurcze... racja. Ja z kolei gdzieś dzisiaj wyczytałem, że Cunningham ma zamiar wrócić do curiser i wtedy miałby zawalczyć nie ze Szpilką ale z Włodarczykiem.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 30-10-2015 11:46 PM

Martin - Breazeale o nr 1 WBO w ciężkiej?

Fajnie, gdyby do takiej walki doszło. Dla mnie faworytem i to zdecydowanym jest Charles Martin. Ten cały Breazeale wydaje się być przereklamowany.