Forum - BOKSER.ORG
Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z wyższych kategorii wagowych (/thread-2230.html)



RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 31-07-2015 09:15 PM

Obydwaj ostatnio nie błyszczeli. Mora mordował się ze średniakiem Hanem, a Jacobs męczył się z rzemieślnikiem Truax. Skazywanie Mory to błąd, ale na pewno faworytem jest Jacobs z racji przewagi argumentów siłowych. Aczkolwiek spodziewam się wyrównanej walki, po cichu licząc na upset.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wit - 31-07-2015 09:21 PM

6.3 to faktycznie dużo. Chyba jutro się przejdę. Do dziś żałuję, że mi zamknęli STSa przed walką Teper'a z Price'em. :< !


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Joker - 31-07-2015 09:29 PM

Jacobs punkty,po drodze Mora zaliczy deski-niestety.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 31-07-2015 09:40 PM

BOKS
Na bet365 złapałem kurs na Morę... 15.00 Tongue


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Martin - 31-07-2015 10:11 PM

Nie daje zbyt dużych szans Morze na wygraną, w zasadzie jestem przekonany, że Jacobs to wygra i nie zdziwię się jeśli przez nokaut. Także panowie spokojnie z tymi kursami...Wink.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wit - 31-07-2015 10:28 PM

(31-07-2015 09:40 PM)kubala1122331 napisał(a):  BOKS
Na bet365 złapałem kurs na Morę... 15.00 Tongue

Musiałbym pewnie wpłacić pierw z 40/50 zł tym złodziejom, żeby móc coś u nich obstawić. Big Grin Nie kręci mnie bukmacherka, wystarczy, że widziałem tatę jak przewalał na tym kasę.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 31-07-2015 10:57 PM

BOKS
Ja na szczęście swoje od nich odebrałem. Praktycznie wszystko co sobie kupiłem, tak z grubsza - telewizor, ps3 i kilkanaście gier, głośniczki, całą bibliografię książek jednego pisarza i kilka innych, czy choćby net na siebie - wszystko to z kasy od buka Tongue Wiesz, ja wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi. Buk też, tylko trzeba umieć grać Wink

Ja szansę Mory widzę. W mojej opinii jest sporo lepiej wyszkolony technicznie niż Jacobs i wydaje mi się, że jeśli walka pójdzie na punkty, to Sergio to powinien ogarnąć. Pytanie tylko w jakiej jest formie, jeśli w takiej jak z Hanem, może to się skończyć nawet w trzy rundy.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 01-08-2015 08:06 PM

WHYTE MOŻE OSIĄGNĄĆ TYLE CO JOSHUA

Ciekawe. W każdym bądź razie Łajdak na pewno będzie wnosił wiele kolorytu na galach, na których będzie się pojawiał. A jeżeli faktycznie Banks go czegoś tam jeszcze nauczy to w przyszłości może dawać bardzo ciekawe pojedynki. Wink


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 02-08-2015 07:38 AM

Ależ szkoda tej kontuzji Sergio Mory. Pierwsza runda kapitalna do oglądania i mocny kandydat do rundy roku. Druga runda nie gorsza - aż tu nagle wywrotka, jak sam powiedział po wywiadzie, skręcone kolano i złamana kostka. Chłopina ma raczej po karierze. Szkoda Sergio i szkoda tego fajnie rozpoczętego pojedynku.

Swoją drogą śmieszna walka Whyte'a z Irineu Beato Costa Juniorem. Wydaje mi się, że pieniądze poszły w ruch, aby zbudować walkę Joshui z Dillianem. Bo jak inaczej wytłumaczyć zachowanie Brazylijczyka? Dostał klepnięcie w czubek głowy, postał, postał, spojrzał na rywala i nagle gleba oraz ciężki nokaut. Marny aktor w żałosnej komedii.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 02-08-2015 12:36 PM

Też mi się wydaje, że Costa wyszedł tylko po wypłatę. Te ciosy ledwo go musnęły, a on wyłożył się jak trafiony piorunem.