Forum - BOKSER.ORG
Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z wyższych kategorii wagowych (/thread-2230.html)



RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 01-07-2015 07:52 PM

Widziałem Szabrańskiego w kilku wcześniejszych pojedynkach i mam mieszane uczucia. To solidny bokser, ofensywny, dobrze się go ogląda - ale nie jest to kaliber pięściarza, który namieszałby w czołówce tej kategorii wagowej. To jakimi cepami dawał się trafiać w walce z Parkerem woła o pomstę do nieba, a jego szczęka też nie wyglądała najlepiej - ten pierwszy kd nie miał miejsca po jakiejś niesamowitej bombie. Kilka razy zabrakło tylko paru centymetrów, by sygnalizowane sierpy dosięgnęły głowy Ukraińca i mógłby być ciężki nokaut. Z Kowaliowem, Stevensonem, czy Betebijewem taka beztroska w defensywie zakończyłaby się KO1. Choć np, walkę Szabrańskiego z Fonfarą brałbym w ciemno - byłaby to dobra bijatyka, w której postawiłbym zdecydowanie na Andrzeja.

Co do Parkera to w pełni się zgadzam - materiał na solidnego journeymana.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 06-07-2015 02:53 PM

Chodzą plotki, że taki dziadek, jak Guillermo Jones pcha się do HW na stałe. Moim zdaniem jest zbyt wiekowy aby coś jeszcze zdziałać konkretnego na ringu. Ale może Wy macie o nim lepsze zdanie?


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Gogolius - 06-07-2015 09:29 PM

Ciekawe czy jest czysty Tongue

Dla mnie to będzie taki freak, zawalczy 1-3 razy i skończy karierę. Koleś pokroju Czagajewa w dzisiejszej HW.
Trzeci garnitur.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 11-07-2015 08:04 PM

Niejaki Alonzo Butler najbliższym rywalem Luisa Ortiza. Czy to gość, który może sprawić Ortizowi jakiekolwiek problemy?


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 14-07-2015 08:24 PM

Być może Ustinow zmierzy się z Briggsem w Wenezueli: http://www.bokser.org/content/2015/07/13/132235/index.jsp

To, co mnie zaskoczyło to aż 5 miejsce Briggsa w rankingu WBA. Confused

A, co do samej walki to choć Briggs to ambitny chłop to chyba jednak górą Ustinow?


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Krzych - 16-07-2015 04:39 PM

(14-07-2015 08:24 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  To, co mnie zaskoczyło to aż 5 miejsce Briggsa w rankingu WBA. Confused

A, co do samej walki to choć Briggs to ambitny chłop to chyba jednak górą Ustinow?

To raczej nic zaskakującego. Gdy wracał 2 lata po walce z Ibragimovem obił czterech bumów przy czym w powrotnej walce został złapany na dopingu. I co? I dostał walkę z Kliczką. Teraz obił już siedmiu i nie wpadł na dopingu, więc dziwne to jest ale to że jeszcze nie jest gdzieś oficjalnym pretendentemBig Grin


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 16-07-2015 06:27 PM

Widać kłapanie szczęką naprawdę się opłaca. Wink


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wietnam - 16-07-2015 06:51 PM

Tylko klapanie japą, bo napewno sam poziom jego ostatnich rywali nie wyniòsł go na 5 miejsce, ,jego pięciu ostatnich rywali nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę, .


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 18-07-2015 04:02 PM

W Macao Cesar Rene Cuenca zdobył pas IBF w super lekkiej, pokonując Ik Yanga wysoko na punkty. 34-letni Argentyńczyk dał pokaz technicznego boksu, a jego rywal pomimo walecznej postawy i przewagi fizycznej nie mógł nic zdziałać. Szkoda, że tak późno Cuenca dostał title shota, bo dotąd pozostawał bliżej nieznany ogółowi kibiców. Mam jednak nadzieję, że obejrzymy jeszcze kilka świetnych walk w jego wykonaniu.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 18-07-2015 09:09 PM

Vincent Feigenbutz pokonał w 3 rundzie przez tko peruwiańskiego buma Reynoso w pojedynku o interim WBA w super średniej. Tym samym został mistrzem świata (lub jak kto woli "mistrzem świata") w wieku 19 lat i 10 miesięcy. Takiego małolata mistrza dawno nie było, a już na pewno nie w Niemczech.