Forum - BOKSER.ORG
Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z wyższych kategorii wagowych (/thread-2230.html)



RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Gogolius - 15-01-2015 01:19 PM

Tez mi sie nie wydaje. Ogolnie mam wrazenie ze Chambers jest strasznie niedoceniany a jego akcje po akcji w cruiser drastycznie spadly a to spokojnie bokser ktory tych wszystkich Browne'ow powinien wypykac tak samo jak Ustinowa. Nie zdziwilbym sie jakby Fast Eddie ogral takiego Glazkova.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 15-01-2015 01:31 PM

Czyli ta przymiarka Ustinowa do Wacha to jednak tylko plota? Szkoda.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 15-01-2015 06:23 PM

Mnie z tego całego szumu medialnego najbardziej ucieszyła perspektywa powrotu Heleniusa na ring, bo sądziłem, że z nim już jest koniec. To jest bokser, który może namieszać.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Martin - 15-01-2015 08:24 PM

@Hugo
To bokser, który mógł namieszać. Wątpię czy Heleniusa zobaczymy jeszcze na najwyższym poziomie. Szkoda, że trapią go wciąż kontuzje (w dodatku były chyba jakieś problemy z promotorem...) i przez to stracił dwa lata. Podobnie jak w przypadku Chambersa, wg mnie on już nic nie zwojuje wielkiego w HW choć chciałbym się mylić. No ale mimo wszystko jestem ciekawy jego powrotu i tym co pokaże. Oby jak najszybciej.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Sander - 15-01-2015 09:25 PM

Dzisiejsza ciężka ma się dobrze mimo, że przedstawiciele czołówki sprzed kilku lat (okres dla HW słabszy niż dziś) nie walczą. Chodzi mi o Haye'a i Helelniusa właśnie. Kilka lat temu ścisły top. Gdyby tak Angol i Fin pozostawali przy dobrym zdrowiu, to dopiero byłoby ciekawie.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 17-01-2015 04:49 AM

Doskonała walka Monroe - Vera. Pokaz technicznego boksu Monroe, który jest dużym talentem i bezproblemowo odprawił silniejszego fizycznie i bardziej doświadczonego Verę. Kolejny bardzo ciekawy bokser w wadze średniej.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 17-01-2015 04:54 AM

Kapitalne starcie. Monroe zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Widziałem paręnaście walk Very, ale tak bezradnego to go jeszcze nie widziałem. Starał się iść do przodu, wywierać presje, ale był kontrowany i bezkarnie obijany. Świetna praca nóg Monroe, szybkość, inteligencja ringowa. Trochę Sergio Mora mi się przypomniał, choćby z walk z Verą.
Mój ulubiony boks prezentuje Willie, muszę mu się zdecydowanie bardziej przyjrzeć. Dziś mnie kupił.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 17-01-2015 01:08 PM

Fajny boks pokazał Monroe. Na pełnym luzie odprawił rutyniarza Verę. Zdarza mu się jeszcze walczyć zbyt beztrosko i nonszalancko (co lepszy przeciwnik może wykorzystać), ale ma papiery na co najmniej namieszanie w średniej. Choć np, z Taylorem już widziałbym faworyta w Monroe.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wietnam - 17-01-2015 01:10 PM

(17-01-2015 04:54 AM)kubala1122331 napisał(a):  Kapitalne starcie. Monroe zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Widziałem paręnaście walk Very, ale tak bezradnego to go jeszcze nie widziałem. Starał się iść do przodu, wywierać presje, ale był kontrowany i bezkarnie obijany. Świetna praca nóg Monroe, szybkość, inteligencja ringowa. Trochę Sergio Mora mi się przypomniał, choćby z walk z Verą.
Mój ulubiony boks prezentuje Willie, muszę mu się zdecydowanie bardziej przyjrzeć. Dziś mnie kupił.

Walki, nie udało mi się obejrzęć, jak wyglądał ten Knockdown z 5 rundy?


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 17-01-2015 01:20 PM

Vera przestrzelił cepem, ale wcześniej dostał obcierkę od Monroe. Brian przewrócił się z powodu utraty równowagi, choć KD było prawidłowe.