Forum - BOKSER.ORG
Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z wyższych kategorii wagowych (/thread-2230.html)



RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 25-08-2018 12:54 AM

Ciosu tym młodym olbrzymom zdecydowanie brakuje. Szalony koniec 2. rundy. Na razie, z tej dwójki, Lawson podobał mi się nieco bardziej niż Fundora, nic nie wyrokując.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 25-08-2018 01:02 AM

Wybryk natury zaprezentował się bardzo efektownie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że walczył z waciakiem. Ktoś mocno bijący może go przetrącić.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 25-08-2018 01:05 AM

Fundora stopuje Uristę w czwartej odsłonie. Nie licząc kilku przyjętych kontr w pierwszych dwóch rundach, bardzo fajny występ. Był agresywny, wyprowadzał dużą ilość ciosów i chociaż nie ma mocnego uderzenia to zbił przeciwnika. Inny styl niż Lawson. Tak mnie ciekawi, w jakiej kategorii będą obaj występować, jak nabiorą masy mięśniowej? Półciężka?


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 25-08-2018 01:09 AM

Lawson pewnie dojdzie do półciężkiej. Fundora? Trudno powiedzieć, co z niego wyrośnie. Biały Wilder dla ubogich?

Jermall sprawia wrażenie, jakby się zaokrąglił. Nie pilnuje wagi?

Stanionis - Gwamiczawa to dla mnie najciekawsze zestawienie, nie licząc Ajagby. Stawiam na wygrana Litwina.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 25-08-2018 01:24 AM

Gruzina kojarzę jako niezłego, solidnego pięściarza, chociaż po pierwszej rundzie to tak ostrożnie postawiłbym, że jednak skończy dzisiaj na deskach.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 25-08-2018 01:28 AM

Podobnie to widzę.

Stanionis jednak trochę zawiódł. Silny jak dzik, ale bardzo jednostajny i przewidywalny. Boksuje, jak nakręcany kluczykiem. Do Kavaliauskasa sporo mu brakuje.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 25-08-2018 02:48 AM

Rosario wygrał z Clarckiem na punkty, chociaż jego rywal wyleciał w 3 rundzie za liny i od tej pory w zasadzie walczył tylko o przetrwanie. Chyba koniec Clarcka z jego stylem zajączka - pajączka.

Ale jaja! Harper zobaczył Ajagbę i uciekł z ringu równo z 1 gongiem!!!


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 25-08-2018 06:44 AM

(24-08-2018 10:55 PM)Hugo napisał(a):  Ajagba robi wrażenie już z wyglądu. A jak przy......, to nie ma zmiłuj się.

Mam kolejny dowód na to, że nasze forum jest czytane przez przez bokserskich prominentów nie tylko w Polsce, ale i w USA. Wrzucili mój powyższy wpis w tłumacza Googla, przetłumaczyli i szepnęli Curtisowi Harperowi "Ty lepiej spierdalaj, bo Hugo pisze, że zostanie z ciebie mokra plama". No i uciekł chłopina.Big Grin
Parę tygodni temu pisałem o tym, żeby nie wpuszczać do ringu bandziora Terrella Williamsa, który ciosami w tył głowy doprowadził do kalectwa Pricharda Colona. I co? Williams był na rozpisce Boxreca, ale ostatecznie do ringu nie wyszedł, a jego walkę odwołano. Liczą się z naszym zdaniem w samym Las Vegas, a wy Panowie ostatnio tak słabo się przykładacie. Więcej zapału! Losy światowego boksu są w waszych rękach.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 25-08-2018 08:39 AM

Usnąłem po walce Stanionisa, ale chyba za dużo nie straciłem. Litwin tylko poprawnie, chociaż dobrze funkcjonował lewy prosty, dzięki czemu wygrał walkę. Bez fajerwerków.

Zdziwiła mnie porażka Clarka, szczególnie tak wysoko na punkty. Spodziewałem się, że Ajagba skończy w pierwszej rundzie, ale wpis @Hugo rzuca nowe światło na ten pojedynek Tongue

O losie, jak żyje nie widziałem czegoś takiego, co odstawił Harper Big Grin Big Grin


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Martin - 25-08-2018 11:52 AM






Co to miało być ???