Forum - BOKSER.ORG
Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z wyższych kategorii wagowych (/thread-2230.html)



RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wit - 25-03-2018 12:02 AM

Nawet nie spytam z kim wygrał, a komu dał dobrą walkę Isaac Ekpo, że tak twierdzisz? Typowy bokser z Afryki, który ma super bilans i go sprzedaje średniakom/prospektom z Europy. Podobnie jest też z wieloma Argentyńczykami.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wietnam - 25-03-2018 12:05 AM

Obejrzyj te dwie niecałe rundy Zeuge z Ekpo, zobacz jaki jest szybki i dobrze wyszkolony technicznie Zeuge
a nie pierdźielisz od rzeczy cały czas tą samą bajkę, kto kogo pokonał, z kim walczył, z kim dał dobrą
walkę, ta ra di ra da.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wit - 25-03-2018 12:09 AM

Czekam aż gdzieś wrzucą, bo nie miałem okazji obejrzeć na żywo.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 25-03-2018 12:14 AM

Ekpo nie jest aż takim kasztanem, @Wit. Oglądałem kiedyś jego walkę ze Stieglitzem i nawet nie najgorzej się zaprezentował. Wiadomo, trochę czasu od tego minęło, ale raczej nie stawiałbym go na równi z pozostałymi afrykańskimi ananasami, którzy pojawiali się na dużych galach.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 25-03-2018 02:15 AM

Nadrobiłem sobie walkę Karo Murata z Reevesem. Niezła bitka dwóch totalnych średniaków. Niemiec ciut lepszy, nie da się go nie cenić za serducho do walki, mimo dość średnich umiejętności czysto pięściarskich. Przełamał rywala w momencie, kiedy wydawało się, że już ten przejmie inicjatywę i zacznie zadawać mocne ciosy.

Zeuge zaś wygrał pewnie, ale chyba nie jest jakimś olbrzymim talentem. Albo ja mam jakieś uprzedzenia, wciąż mam przed oczami ten rabunek na jego korzyść z de Carolisem i ogłoszenie remisu...


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wit - 25-03-2018 10:28 AM

Walki dalej nie ma, a pierdzielić Wietnam sobie mogę, tak jak Ty pierdzielisz, że Ekpo leje naszą czołówkę, a Zeuge'a porównujesz do Sulęciego. No chyba, że to pstryczek w stronę Niemców, że dla nich taki Tyron to jak dla nas Sulęcki.

Zeuge ma za sobą tego problematycznego de Carolisa i KD z Ekpo; Maciek zaś do jednej bramki ograł Proksę i Centeno jr. Nie ta liga porównując dokonania Zeuge'a do tych Maćka sprzed 1,5 roku.

Ale żeby nie być "typowym hejterem co pierdzieli", dalej czekam na full fight, żeby się upewnić.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 25-03-2018 12:03 PM

Kurde, widziałem wczoraj w nocy walkę, teraz chciałem wkleić link i już nie ma. Musieli już usunąć... No dobrze zawalczył, ale co do jego potencjału, to jestem gdzieś pośrodku. W światowej czołówce raczej nigdy nie będzie, ale może dać kilka dobrych, twardych pojedynków.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wietnam - 25-03-2018 02:41 PM

(25-03-2018 10:28 AM)Wit napisał(a):  No chyba, że to pstryczek w stronę Niemców, że dla nich taki Tyron to jak dla nas Sulęcki.
Tak to właśnie mam namyśli, dla nich Zeuge to jak
dla nas Striczu.

I się nie obrażaj bo to nie przedszkole, podoba mi
się boks Zeuge, i mogę się założyć że największe
sukcesy dopiero przed nim. Z walki na walkę
coraz lepiej się prezentuje. Obejrzyj sobie Ekpo
później i zobaczysz że to nie jest bum.

Bo żadnej odpowiedzi już odemnie nie zobaczysz
w tym temacie.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wietnam - 29-03-2018 01:09 AM

Bardzo ciekawa walka w wadze ciężkiej się szykuje!
Dominic Breazeale vs Kubrat Pulew. Federacja IBF dała im czas do 10 kwietnia, starcie ma być eliminatorem.

Mike Perez - Thabiso Mchunu 23 czerwca na gali w RPA

23 czerwca na gali organizowanej w RPA dojdzie do walki pomiędzy Mikem Perezem (23-3-1, 15 KO)
oraz Thabiso Mchunu (18-4, 11 KO). Bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek w kategorii junior
ciężkiej zakontraktowano na dwanaście rund.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wit - 29-03-2018 08:18 AM

Ciekawe czy Pulew nie spenia. W końcu obije go ktoś, kto wcale nie musi być wielkim dominatorem, by tego dokonać.