Forum - BOKSER.ORG
Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z wyższych kategorii wagowych (/thread-2230.html)



RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Chapson - 10-03-2018 11:27 PM

Niby Vitu odpowiadał po tych bombach, ale na miejscu ringowego już trzy razy bym chyba wkroczył podczas tej walki. Szkoda zdrowia.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 10-03-2018 11:37 PM

Kto następnym rywalem dla Castano? Pewnie musi szukać kasowych walk zagranicznych, rynek francuski już raczej podbił, czas na Wielką Brytanię lub USA. Szedłbym w kierunku tego pierwszego, a więc... Kell Brook?


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Chapson - 11-03-2018 12:09 AM

Anonimowy Petar Milas z Chorwacji (http://boxrec.com/en/boxer/741417) zastopował Kevina Johnsona, czyli zrobił to co jak dotąd udało się tylko AJ'owi


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wietnam - 11-03-2018 12:13 AM

Z Culcayem w Niemczech albo USA mogła by być niezła bitka w półdystanśie, ale Castano
przełamał by złotego Jack'a po tym co zobaczyłem wczoraj w jego wykonaniu i w wykonaniu
Culcaya. Albo z Erickson Lubinem który wracał by po porażce, ale z takim czołgiem chyba
na powrót by go nie wystawili.

(11-03-2018 12:09 AM)Chapson napisał(a):  Anonimowy Petar Milas z Chorwacji (http://boxrec.com/en/boxer/741417) zastopował Kevina Johnsona, czyli zrobił to co jak dotąd udało się tylko AJ'owi

Johnson już coraz bardziej rozbity. Kolejny prospekci będą go kończyć przed
czasem. Z Chorwacji czy Łotwy.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wit - 11-03-2018 10:44 AM





Racja, Wietnam. Szału nie ma z tego Chorwata. Kevin doznał poważnego rozcięcia w 3. rundzie nie po ciosie. Na powtórkach(12:11 i 13:10) wygląda to tak, jakby Chorwat z impetem zaatakował, choć sędzia uznał to za accidential (słychać to 12:08). Nie mi to oceniać, ale aż mnie głowa rozbolała na myśl o tym bólu. Potem walka została przerwana, bo był niemal cały zalany krwią w 8. rundzie. Chorwat naprawdę nic wielkiego nie pokazywał (chociaż jakieś KD było), nie oglądałem całej walki, ale cała jej druga połowa z opuszczonymi rękami nie świadczy o nim dobrze.

Kevina mógł też obić na dobre ten przygłup Pulew. Równy przygłup co sędzia ringowy tamtego pojedynku. Sad


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wietnam - 14-03-2018 03:54 PM

28 kwietnia na gali grupy Top Rank w Filadelfii dojdzie do walki byłego pretendenta do tytułu
mistrza świata wagi ciężkiej Bryanta Jenningsa (22-2, 13 KO) z Joeyem Dawejko (19-4-4, 11 KO). W
USA galę pokaże telewizja ESPN.

Dla 33-letniego Jenningsa, który niedawno przymierzany był także do pojedynku z Mariuszem
Wachem, będzie to drugi tegoroczny występ i jednocześnie czwarta walka od czasu podpisania
kontraktu z grupą Boba Aruma. Dawejko ostatni raz boksował w grudniu.

Podczas tej samej gali dojdzie także do walki niedawnego pretendenta do mistrzowskiego pasa wagi
super średniej Jesse Harta z Demondem Nicholsonem.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 15-03-2018 11:48 PM

(11-03-2018 10:44 AM)Wit napisał(a):  Racja, Wietnam. Szału nie ma z tego Chorwata. Kevin doznał poważnego rozcięcia w 3. rundzie nie po ciosie. Na powtórkach(12:11 i 13:10) wygląda to tak, jakby Chorwat z impetem zaatakował, choć sędzia uznał to za accidential (słychać to 12:08). Nie mi to oceniać, ale aż mnie głowa rozbolała na myśl o tym bólu. Potem walka została przerwana, bo był niemal cały zalany krwią w 8. rundzie. Chorwat naprawdę nic wielkiego nie pokazywał (chociaż jakieś KD było), nie oglądałem całej walki, ale cała jej druga połowa z opuszczonymi rękami nie świadczy o nim dobrze.

Kevina mógł też obić na dobre ten przygłup Pulew. Równy przygłup co sędzia ringowy tamtego pojedynku. Sad

Nie sądziłem, że w historii internetu ktoś poświęci jeszcze tyle słów Johnsonowi Tongue

A co do Kevina, tak 24 marca ma skrzyżować rękawice z... Grantem. Nie wierzę, że dojdzie do pojedynku - przecież jeszcze tydzień temu Johnson zmagał się z głębokim rozcięciem, nie ma bata by zagoiło się do tego czasu.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 16-03-2018 05:57 PM

Isaac Chilemba przełamał serię 3 porażek z rzędu. Dzisiaj w Australii pokonał na punkty Blake'a Caparelllo.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 17-03-2018 10:07 AM

Do niedawna Sammy Valentin rodem z Florydy uchodził za jednego z najbardziej obiecujących młodych prospektów boksu USA. Ten boksujący w wadze półśredniej pięściarz wygrał 12 początkowych walk zawodowych, z czego 9 przed czasem, z czego 4 w 1 rundzie. Trzynasta walka okazała się jednak dla Valentina feralna. Przegrał w lipcu 2017 przez TKO2 z 3 lata starszym, również niepokonanym Giovannim Santillanem. Jednak już w listopadzie tego roku Valentin dostał na przełamanie pojedynek z niepokonanym Alejandro Barbozą z Meksyku i wygrał przez TKO5. Wczoraj w rodzimej Tampie zmierzył się z kolejnym trudnym rywalem, niezwyciężonym Roberto Arriazą z Nikaragui. Walka trwała 20 sekund i wyglądała tak: https://www.youtube.com/watch?v=iU04kvcWzUs

Chyba tym razem trzeba definitywnie odtrąbić koniec prospekta Sammy'ego Valentina.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 17-03-2018 10:35 PM

O 22:30 zacznie się gala w Nowym Jorku Ramirez - Imam, początek karty telewizyjnej od 1:00 w Polsacie Sport Extra.

Tutaj powinien być undercard od początku:
http://livesx.ru/boxing/jose-ramirez-vs-amir-imam-lt42dng

Ogólnie spoko karta. Obok najważniejszych pojedynków warto zwrócić uwagę na potyczkę Jose Gonzaleza z Adanem Gonzalesem. Będzie to walka rewanżowa, w pierwszej sędziowie wypunktowali remis, chociaż Jose, moim zdaniem, wygrał 5 z 6 rund. Było jednak dużo akcji i emocji, liczę, że tym razem będzie podobnie.

Poza tym powrót Pedrazy, Conlan, Christopher Diaz, Verdejo, Gwozdyk, no i walka wieczoru, gdzie bardzo ciężko wskazać faworyta.

Dwie ciekawe walki za nami. Pedraza wypunktował po łatwej walce Rodrigueza, ale dużo ciekawiej było w pojedynku Christophera Diaza z Braulio Rodriguezem. Dominikańczyk zupełnie nie pasował Diazowi, dobrze wykorzystywał przewagę zasięgu ramion, nie dawał się trafić. Może sam był dość pasywny w ofensywie, ale jak na moje tak minimalnie, ale wygrał pierwsze trzy rundy. Na początku czwartej zerwał coś w lewej ręce i musiał poddać walkę. Wielka szkoda, byłoby mega ciekawie.