Forum - BOKSER.ORG
Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Wieści z wyższych kategorii wagowych (/thread-2230.html)



RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wit - 19-02-2018 10:06 AM

Co się działo w ringu chłopaki? Akurat postawiłem PTS na Liebenberga.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 19-02-2018 01:25 PM

Wałek "na kontuzję". Liebenberg dobierał się coraz mocniej do skóry Niemca, ale sędzia przerwał walkę ze względu na rozcięcie na czole Afrykanera (nie wyglądało wcale najgorzej).


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wit - 19-02-2018 01:49 PM

Żenada. Poczytałem na paru forach i fb Ryno. Rozciecie było na czole. Sędzia podszedł do boksera i zaczął rozmawiać. Ryno mówił, że krew nie spływa mu do oczu, a jak sędzia powiedział, że koniec, to pytał "a gdzie jest doktor?". To co się stało to jest jakaś "masakracja", apogeum spi...lenia.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 19-02-2018 02:36 PM

(19-02-2018 01:49 PM)Wit napisał(a):  To co się stało to jest jakaś "masakracja", apogeum spi...lenia.

W skrócie: Sauerland Wink


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 19-02-2018 04:11 PM

Sauerland to grabarz niemieckiego boksu. Sztuczne lansowanie pseudoprospektów na dłuższą metę wszędzie przynosi ten sam efekt. Zniechęcenie kibiców do oglądania gal opartych na kłamstwie i przekrętach.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - fext - 19-02-2018 04:32 PM

Sprawa może mieć też drugie dno. Bo skoro Liebenberg zaczął ewidentnie przeważać i było jasne, że za moment może być po wszystkim, to z pewnością warto było postawić trochę grosza na Feigenbutza w ramach zakładów przyjmowanych w necie w trakcie walki. Oczywiście przy założeniu, że znało się zamiary sędziego Smile


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 24-02-2018 12:22 AM

W RPA jeden z najwyższych bokserów świata Ruann Visser (207 cm) pokonał przez nokaut w 7 rundzie jednego z najcięższych bokserów świata Osborne'a Machimanę (145 kg).


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 25-02-2018 12:03 AM

Ambitny ten Holzken, widać, że brakuje mu umiejętności, ale dawno nie widziałem pięściarza tak bardzo chcącego wygrać. Na razie 6-3 Smith.

Miałem 8-4 Smith, ale nie oglądałem mega dokładnie. Bardzo dobra walka, Holzken twierdzi, że wygrał. Zobaczymy.

Sędziowie dali 118-110, 117-111 x2 dla Smitha. Chyba ciut wysoko, ale Holzken dzięki tej walce dostanie jeszcze kilka ciekawych pojedynków.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 25-02-2018 12:28 AM

Bardzo dziwna walka. Wyglądało, jakby Smith stracił całą siłę ciosu i nagle stał się waciakiem. Jego uderzenia nie robiły na rywalu żadnego wrażenia. Z drugiej strony na punkty (a zwłaszcza w statystykach ciosów) różnica była duża. Ja dałem Holzkenowi tylko jedną rundę.


RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wietnam - 25-02-2018 12:30 AM

Szkoda Szkoda grypy Breahmera.