Forum - BOKSER.ORG
Steve "USS" Cunningham - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Steve "USS" Cunningham (/thread-219.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Steve "USS" Cunningham - sowka - 12-02-2012 03:07 PM

Właśnie to jest największy minus USS-szczęka. Już prędzej w HW bym widział na chwilę obecną rzadko walczącego, ale dosyć solidnego Jones'a.


RE: Steve "USS" Cunningham - Jerome - 12-02-2012 07:03 PM

Steve w HW? Juz przed walkami z Hernandezem to byl lipny pomysl. Teraz to chyba nawet on o tym nie mysli..


RE: Steve "USS" Cunningham - redd - 26-07-2012 09:49 AM

Cytat:Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej, Steve Cunningham (24-4, 12 KO), podpisał kontrakt z grupą Main Events, która promuje również m.in. Tomasza Adamka (46-2, 28 KO).

No to znamy już rywala Adamka na grudzieńCool


RE: Steve "USS" Cunningham - Szakal - 26-07-2012 09:57 AM

@redd
Też mi się tak wydaje. I teraz zacznę trochę narzekać, bo o ile na wrzesień byłby to dobry rywal, to na grudzień, gdzie "ma to być coś niesamowitego" Steve średnio mi pasuje... Chociaż z drugiej strony, to może być niezła walka.

Swoją drogą, to HBO zaakceptuje na PPV (raczej) past prime Cunninghama?


RE: Steve "USS" Cunningham - AdamekFightPL - 26-07-2012 09:59 AM

@Szakal
Walka Adamka w grudniu będzie pokazywana przez telewizję NBC a nie HBO.


RE: Steve "USS" Cunningham - Jerome - 26-07-2012 10:00 AM

@redd

Nie no nawet ja przy ostatniej niechęci i sceptyczności do przyszłości Tomka to nie sądzę aby Cunn był brany pod uwagę chociażby do czasu zdobycia tytułu Tongue


RE: Steve "USS" Cunningham - Szakal - 26-07-2012 10:04 AM

@AdamekFightPL
Rzeczywiście, porąbało mi się trochę... Po prostu czytając słowa Duvy o "wielkim evencie, historycznym wydarzeniu" i tak dalej od razu mam przed oczami galę organizowaną przez HBO.

Bo faktycznie, to NBC pokazuje tę walkę. W takim wypadku "Cunn" jako rywal przejdzie na pewno.


RE: Steve "USS" Cunningham - Jerome - 26-07-2012 10:25 AM

Duva mówi, że przy podpisywaniu kontraktu Steve od razu zapytał o Adamka. Ta mówi, że teraz ta walka wydaje się naturalna i w przyszłym roku powinniśmy się jej spodziewać. Już bym wolał Adamka obejrzeć z Oscarem Rivasem niż z Glassninghamem. Tracę co raz więcej wiary w Adamka... miał być eliminator IBF, potem dwie walki na HBO (myślałem o Mitchellu i Arreoli, z którym rewanż wolę niż ze Stevem) i Władimir. To prawda, że od razu nie wierzyłem w powodzenie tego planu ale i tak liczyłem, że ktoś się go będzie trzymał a tu g**no.


RE: Steve "USS" Cunningham - Maverick - 26-07-2012 07:46 PM

A ja akurat chętnie bym zobaczył rewanż, bo on się jednak Cunnowi należał wcześniej, ale go wtedy nie dostał to lepiej późno niż wcale.


RE: Steve "USS" Cunningham - Jerome - 26-07-2012 07:55 PM

@Maverick
Steve leżał 3 razy. Dlaczego więc Adamek miałby mu iść na rękę? Zdeklasował go i moim zdaniem nie trzeba nic wyjaśniać.