Forum - BOKSER.ORG
Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? (/thread-2169.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Pakman - 23-01-2015 06:05 PM

Do żadnej walki nie dojdzie. Albo sprawy potoczą się tak samo jak ostatnie kilkaset prób zakontraktowania tego pojedynku, albo jeden z nich złapie kontuzję w trakcie przygotowań. Obydwie strony mają zbyt dużo do stracenia. Żaden nie może w tym konflikcie okazać się słabszy, bo straci potężną ilość fejmu na jaki zapracował przez swoją całą karierę. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że to dywagowanie nad tym, który z nich jest lepszy nakręca koniunkturę na ich kolejne pojedynki. W przypadku porażki jednego z nich czeka niebywały lot w dół zarówno jeśli chodzi o pozycję w zawodowym boksie jak i gaże w następnych walkach. Jest jeszcze jedna opcja - remis, ale nie chciałbym oglądać tak ordynarnie ustawionej walki. Byłoby to niesamowicie żenujące.


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Sander - 23-01-2015 07:32 PM

Jeden z redaktorów poczytnej witryny "BoxingNews24.com" nie ma wątpliwości, że oficjalne ogłoszenie walki pomiędzy Floydem Mayweatherem i Mannym Pacquiao jest kwestią kilku dni. Kryjący się pod pseudonimem "Sizzle JKD" dziennikarz, powołuje się na Stephena Espinozę z Showtime, który od kilku lat zajmuje się sprawą organizacji tej wielce wyczekiwanej walki.

- Skończcie gadać głupoty! Nie będzie żadnej walki Floyda z Cotto i Pacquiao z Vargasem. Za kilka dni świat zostanie poinformowany o potwierdzeniu walki Mayweather vs Pacquiao. Jestem w stałym kontakcie ze Stephenem Espinozą, który jest jedynym wiarygodnym źródłem w tej sprawie. Bierze udział zarówno w rozmowach między pięściarzami, jak i telewizjami. Wszystko jest blisko dopięcia na ostatni guzik. Ciągłe odbijanie piłeczki pomiędzy obozami bokserów, ma na celu tylko i wyłącznie sprawdzenie czy ludzie nadal czekają na ten pojedynek, chodzi o podbijanie zainteresowania ich potyczką. Nie wierzcie też w słowa Alexa Arizy, co on może wiedzieć o szczegółach negocjacji? Walka zostanie potwierdzona prawdopodobnie 1 lutego, podczas finału Super Bowl.

Dziennikarzowi wtóruje legendarny Sugar Ray Leonard.

- Jestem w kontakcie z dobrze poinformowanymi ludźmi i wiem, że ta walka się odbędzie. Ten pojedynek pobije wszelkie rekordy, już nie mogę się doczekać.


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Wietnam - 23-01-2015 07:52 PM

I tak ma właśnie być! Skończyło się kurwa gadanie, , jesteśmy już tylko tydzień przed ogloszeniem tej wspaniałej walki, , Smile !
Ja sam chociaż nie za bardzo lubię NFL, zarwe kawałek nocki i poczekam do przerwy po dwóch kwartach meczu, specjalnie, po to aby usłyszeć tą wiadomość, ,.Jak Espinoza tak gada , to musi być prawda..


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Gogolius - 23-01-2015 08:00 PM

Jakby to Sander gadal z Espinoza to spoko ale jakis JKD? Kto to w ogole jest?


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Wietnam - 23-01-2015 08:03 PM

Stephena Espinozę z Showtime, który od kilku lat zajmuje się sprawą organizacji tej wielce wyczekiwanej walki.

No właśnie od kilku lat się zajmuje ,.


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Martin - 23-01-2015 08:13 PM

Widzę, że telenowela trwa w najlepsze Big Grin


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Sander - 23-01-2015 08:17 PM

(23-01-2015 08:00 PM)Gogolius napisał(a):  Jakby to Sander gadal z Espinoza

Widzę, że mi nie odpuścisz Smile Usuń PW bo nie mogę do Ciebie napisać Cool


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Gogolius - 23-01-2015 09:19 PM

To ze słabo skrywanej zazdrości Tongue
A tak serio to zero uszczypliwości, pełen szacun Smile

Miejsce wolne, możesz pisać w sprawie moich dojść do Wildera, czy zgodzi się na Zimnocha Tongue


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Krzych - 24-01-2015 01:30 PM

Mayweather-Pacquiao, Mayweather-Khan, Pacquiao-Khan, Khan-Brook, Mayweather-Cotto, Cotto-Alvarez... Normalnie telenowela. Może niech cała szóstka wyjdzie naraz do ringuBig Grin


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Wietnam - 25-01-2015 12:55 PM

Najnowsza wypowiedź Stephena Espinozy:

Bob Arum,nie mówi prawdy, mając na myśli kontrakt który niby czeka na podpis Mayweathera i mamy walkę,
Arum i Pacquiao nie kończą swoich wypowiedźi w mediach jak oni zgodzili się na wszystkie warunki, zawarte w tym
niby kontrakćie.

Wielokrotnie powtarzają,że czekają tylko na podpis w kontrakćie Mayweathera, otòz powtórzę jeszcze raz nie ma
umowy która czeka na Mayweathera,nadal istnieje kilka kwestii w negocjacjach które trzeba rozwiązać i
dlatego nie ma jeszcze żadnego ruchu do przodu, nigdy jeszcze nie było oficjalnego papieru na który godzą
się Arum i Pacquiao,,

Big Grin najnowsza wypowiedź, a jakby cały czas ta sama, Czyli można wnisokować narazie że nie było czegoś takiego jak
zgdody Pacmana na podział 40:60,zgody Floyda na taki podział, pewnie chce więcej, inne kwestie o których wypowiada się dziad
Arum,..