Forum - BOKSER.ORG
Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? (/thread-2169.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Wietnam - 16-12-2014 06:04 PM

Pacquiao vs Mayweather, na Horyzoncie czy to się w końcu wydarzy?
[Obrazek: 20140105-183822.jpg]
Czy wyczekiwane już od kilku lat można powiedzieć starcie na szczycie, Mistrza świata pięciu kategorii wagowych, lidera rankingu P4P, Floyda Mayweathera juniora z Mistrzem świata sześciu kategorii wagowych, Mannym Pacquiao dojdzie wreszcie do skutku, jak tak to w jakim terminie Waszym zdaniem? i czy wogòle, o kwestiach już nie chcę wspominać .
Dwa trzy zdania od was...


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Tar-Ellendil - 16-12-2014 06:07 PM

W sumie teraz mówi się tylko o Pacquiao i Khanie jako potencjalnych rywalach dla Floyda więc jest szansa na ten pojedynek zwłaszcza, że Money sam o niej mówi. Floyd jest faworytem takiego starcia i popełniłby spory błąd jeśli nie zawalczyłby w maju z Pacquiao. Jeśli Cotto - Alvarez odbędzie się 2 maja i Floyd wybierze Khana jako swojego rywala to może ponieść klęskę zarówno na ringu jak i w sprzedaży PPV.

Tylko Pacman gwarantuje, że Cotto - Alvarez będzie musiało być przełożone.


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Krzych - 16-12-2014 06:16 PM

Tyle już o tej walce było powiedziane, że nawet mi się już nie chce. Jak ogłoszą walkę oficjalnie to mi się zachce. Medialną otoczkę towarzyszącą temu zestawieniu każdy zna, a sportowo jest to ultra ciekawa walka, ponieważ teoretycznie każdy z nich spotka w niej możliwie najbardziej niewygodnego przeciwnika. Kogo najbardziej niechce spotkać Floyd na swojej drodze? Agresywynego, bardzo szybkiego i bijącego długimi kombinacjami mańkuta. Kogo nie chce spotkać Pacquiao? Wybitnego technika, inteligentnego w ringu pięściarza z najlepszą defensywą. Stylowo są dla siebie na wzajem największym koszmarem. Dla obu ta walka będzie ogromnym problemem do rozwiązania, to bardzo trudny pojedynek taktycznie dla obu stron. I właśnie głównie dlatego wygra Floyd. Nie tylko dlatego, że jest lepszy technicznie, precyzyjniejszy i szybszy(tak, szybkość określa to jak szybko pięściarz może zdać PREZYCYJNY CIOS, machać wiatrakami z prędkością światła każdy może), ale głównie dlatego że jego team jest w stanie rozwiązać tą walkę taktycznie, podołać zdaniu rozmontowania Pacmana i wypunktowania, a team Pacquiao nie jest zdolny do rozmontowania Mayweathera.


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Sander - 16-12-2014 06:17 PM

Ja też jestem już zniechęcony, jak zobaczyłem nazwę tematu to mnie zatkało..


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Wietnam - 16-12-2014 06:24 PM

Może lepiej zemdliło Sander? Big Grin


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Tar-Ellendil - 16-12-2014 06:26 PM

Wrzuciłem do tematu Floyda jego najnowszy wywiad. Ma już wymówkę, żeby nie walczyć z Amirem i wybierze łatwiejszą opcję hehe.


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Wietnam - 16-12-2014 06:29 PM

Pac ponownie zachaczył Mayweathera na Twiterze..
Manny Pacquiao @ MannyPacquiao 2 godz.
.@FloydMayweather , don't be a boxing humbug. Let's give the fans the fight
they want. They have waited long enough.
http://mobile.twitter.com/mannypacquiao


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Metzger - 16-12-2014 06:35 PM

Filipińczyk jest już wystarczająco past prime aby Floyd odważył się do niego wyjść. Podejrzewam, że cały czas negocjuje także z Cotto, aby być jedynym gwiazdorem w maju, a jednocześnie uniknąć walki z Pacquioao czy Khanem.


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - Tar-Ellendil - 16-12-2014 06:38 PM

Cotto w średniej to większe wyzwanie niż Pacquiao. Po co ma brać trudniejszą walkę, gdzie ma mniej do zyskania. Jak wybierze Pacquiao to Cotto z Alvarezem odbędzie się w czerwcu.


RE: Mayweather vs Pacquiao 2015? ? - BMH - 16-12-2014 06:42 PM

Wszystko w rekach Aruma. Jak nie bedzie pazerny na hajs-bo dzis pozycja jego i jego Filipinskiej gwiazdy mocno poleciala do dolu na tle tego co bylo 5lat temu- to walka bedzie.
Floyd jest starszy niz Manny, i do konca kariery zostaly mu dwie, moze 3 walki. Arum musi szybko dzialac, jak chce zarobic, zanim Amerykanin odejdzie na emeryturke. Jak ktos jest wierzacy, to nich modli sie do Boga, zeby ten, przemowil Arumowi do rozsadku.

(16-12-2014 06:38 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Cotto w średniej to większe wyzwanie niż Pacquiao. Po co ma brać trudniejszą walkę, gdzie ma mniej do zyskania. Jak wybierze Pacquiao to Cotto z Alvarezem odbędzie się w czerwcu.

Zdecydowanie wieksze. To chyba wie kazdy, kto ma choc troche pojecia w jakim celu sa robione limity wagowe.