Forum - BOKSER.ORG
Miguel Cotto vs Saul Alvarez - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Miguel Cotto vs Saul Alvarez (/thread-2145.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez - Gogolius - 16-11-2015 01:30 PM

No! Już myślałem, że Roach zmienił taktykę swojej gadki, ale jednak nie.
Od kiedy Pac-Man boksował z Riosem, przez jego walkę z Algierim, Bradleyem i Floydem - ciągle słyszę jedno. MÓJ BOKSER ZNOKAUTUJE RYWALA, JESTEM TEGO PEWNY.

No i Roach oczekuje tego samego od Cotto w walce z Alvarezem tłumacząc to faktem, że jeśli Miguel dokona czegoś czego nie dokonał Floyd (który "tylko" wygrał na punkty) to będzie można skusić Mayweathera by ten wrócił z emerytury na walkę z Portorykańczykiem.

Czekam na ważenie, ale czuję że jeśli tylko Cotto nie dostanie jakiegoś dziwnego ciosu za ucho albo nie pójdzie w jakąs durną wymianę to obskoczy rudego. Chyba widział jak walczył z nim Lara i Floyd oraz widział jak walczył z Alvarezem Kirkland albo jak próbował walczyć "Pies".


RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez - kubala1122331 - 16-11-2015 02:49 PM

Fajnie zapowiada się ta gala, nie powiem. Nie chcę pisać, że jedna z lepszych w tym roku, ale... tak chyba jest - przynajmniej na papierze. Walka wieczoru genialna, co-main event niczego sobie, do tego popis Rigo - jest nieźle. W ogóle fajny okres się zbliża w boksie, dwa tygodnie kilka zajebistych gal. Obyśmy mieli o czym gadać na forumku Smile


RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez - Gogolius - 16-11-2015 02:54 PM

No, aż dziwne że taka posucha była ostatnimi czasy. Od bodajże Golovkina z Lemieux niczego naprawdę pobudzającego.

Kubala, jak widzisz Miurę z Vargasem?


RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez - Wietnam - 16-11-2015 04:33 PM

Vargas to kapitalny zawodnik,profesor pòłdystansu.
Wypunktuje Miure,.

Kto się zakłada na walke Cotto vs Canelo ? Wink
obstawiam Cotto przez TKO.


RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez - kubala1122331 - 16-11-2015 05:53 PM

Gogolius
Nie wskażę tutaj faworyta, bo to jest jak dla mnie tak wyrównane zestawienie, że może być podobnie jak z legendarną analizą walki Russell Jr - Łomaczenko Big Grin Na dziś stawiałbym na Vargasa, wydaje mi się bardziej kompletny, ale z drugiej strony to Miura toczył cięższe walki i doświadczenie będzie po jego stronie. Dla mnie walka 50/50, może 48/52 Vargas.
Stawianie tej walki u bukmachera mija się z celem, chyba, że grać po tzw "wyższym kursie" Big Grin

Teraz zlukałem na pełną rozpiskę tej gali, a tu jeszcze mamy Caballero - Haskins i Velez - Rios, gdzie też powinno być ciekawie. Ciekawie jakie walki i ile znajdzie się w przekazie telewizyjnym...


RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez - Wietnam - 16-11-2015 07:10 PM

Nikt się na odważy na zakład Cotto vs Canelo?
Przegrany od czasu zakończenia pojedynku przez tydzień nie będzie udzielał się na forum, .
Dopiero w dniu gali Kliczki będzie mógł wznowić pisanie Smile


RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez - Joker - 16-11-2015 07:24 PM

Ja się założę,Canelo przed czasem.


RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez - Wietnam - 16-11-2015 07:26 PM

Jeden odważny jest tylko, jak zwykle propsik, Smile
Cotto TKO.
Kara, tydzień absencji, do dnia walki Kliczki.


RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez - Martin - 16-11-2015 08:18 PM

(16-11-2015 07:26 PM)Wietnam napisał(a):  Jeden odważny jest tylko, jak zwykle propsik, Smile

Jest i drugi. Stawiam na Canelo.

(16-11-2015 07:26 PM)Wietnam napisał(a):  Kara, tydzień absencji, do dnia walki Kliczki.

No niech będzie choć nie bardzo mi to pasuje. Kliczko vs Fury jest w sobotę, a ja wyjeżdżam na galę już w piątek rano, to najwyżej wznowię działalność dopiero po powrocie z Dusseldorfu.

A zresztą Canelo wygra Tongue.


RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez - Wietnam - 16-11-2015 08:49 PM

ok,w takim razie dwóch na jednego
jakby co po powrocie wznawiasz pisanie.
Kurde pojechałbym sobie też na gale .
Dosć często przebywam blisko miast
gdzie najczęśćiej walczy Kliczko.
Najczęsciej koło Hamburga.

Emocji na żywo życze. !