Forum - BOKSER.ORG
Władimir Kliczko - Bryant Jennings - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Władimir Kliczko - Bryant Jennings (/thread-2113.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Kliczko - Jennings? - Wilczekstepowy - 21-11-2014 09:47 PM

Początkowo byłem na TAK, bardzo chciałem tej walki, ale wsłuchując się w siłę Waszych argumentów doszedłem do wniosku, że faktycznie będzie lepiej, jak poczeka na Stiverne bądź Wildera.


RE: Kliczko - Jennings? - Tar-Ellendil - 21-11-2014 09:50 PM

Dla nas kibiców lepiej, żeby Jennings się skusił na Władimira bo jeśli nie on to pewnie dostaniemy szopkę z Briggsem.


RE: Kliczko - Jennings? - Calaf - 21-11-2014 11:37 PM

E tam, mnie wszystko jedno...Przynajmniej zabawnie będzie a Jennings ze Stiwernem teoretycznie mógłby coś ugrać, z Kliczką walka do jednego pyska.


RE: Kliczko - Jennings? - kubala1122331 - 22-11-2014 02:08 AM

Ja tam wolę jednak żeby Briggs powalczył z Kliczko niż Jennings. Wynik i w tym przypadku i w tym znamy, a Jennings może dać kilka fajnych, emocjonujących walk z czołówką. Więc jeśli to nie Bryant będzie rywale Władka, to po prostu będziemy mieli kilka ciekawszych starć więcej w 2015 roku Smile


RE: Kliczko - Jennings? - Wietnam - 22-11-2014 02:18 AM

Ja też wolałbym zobaczyć Kliczko z Briggsem, tylko czy Briggs nie wpadłby z dopingem, bo to wielce prawdopodobne. .


RE: Kliczko - Jennings? - Tar-Ellendil - 22-11-2014 10:27 AM

Jak chcecie, żeby Kliczko pobił rekord Joe Louisa to z takimi Briggsami to może do 50 boksować.


RE: Kliczko - Jennings? - Calaf - 22-11-2014 11:27 AM

To czy Briggs wpadnie z dopingiem czy nie, zależy tylko od K2,co do tego że czysty nie jest wątpliwości nie mam. Myślę że to drugorzędne kwestie przy takiej pokazowce


RE: Kliczko - Jennings? - Gogolius - 24-11-2014 10:09 AM

Gary Shaw, promotor Jenningsa informuje ze rozpoczely sie negocjacje z obozem Kliczki w sprawie walki na poczatku roku.

No, no czyli jednak na przekor do walki moze dojsc, a przynajmniej oboz Bryanta nie odmowil z gory arguementujac podejsciem do WBC.


RE: Kliczko - Jennings? - Wilczekstepowy - 15-12-2014 11:23 AM

Cytat:JENNINGS: SZYKUJĘ SIĘ NA KLICZKĘ, ALE TO JESZCZE NIC PEWNEGO

Bryant Jennings (19-0, 10 KO) potwierdził, że trwają negocjacje w sprawie walki o mistrzostwo świata z Władimirem Kliczką (63-3, 53 KO). Amerykanin miał się zmierzyć ze zwycięzcą pojedynku Stiverne-Wilder, ale nie ukrywa, że bardziej interesuje go potyczka z Ukraińcem.

- Bez wątpienia walka z Kliczką jest ważniejsza. Przygotowuję się na nią mentalnie. Nie została ona jeszcze potwierdzona, ale cierpliwie czekam. Podkreślam – nic jeszcze nie jest przesądzone. Chcemy jednak doprowadzić do tej walki, jesteśmy zmotywowani – powiedział 30-latek.

Jeżeli obie strony dojdą do porozumienia, pojedynek Kliczko-Jennings odbędzie się prawdopodobnie 25 kwietnia w Nowym Jorku. "By-By" mógłby w tej sytuacji liczyć na doping żądnych sukcesów w wadze ciężkiej amerykańskich kibiców, ale nie sądzi, aby w jakikolwiek sposób wpłynęło to na wydarzenia między linami.

- To nie ma znaczenia. Ring to ring. Na pewno natomiast dzięki lepiej będę się czuć już po zwycięstwie. W obcym kraju musiałbym tonować emocje. Na szczęście będę w domu, w Ameryce, i będę mógł od razu świętować sukces – stwierdził. źródło

Widać, że Jennings mega pozytywnie podchodzi do potyczki z Kliczko. Big Grin Nie wiem czy dojdzie akurat do tej walki już w kwietniu ale ja już nie mogę się doczekać tego starcia. Wink


RE: Kliczko - Jennings? - Krzych - 15-12-2014 08:40 PM

Totalnie bez sensu walka dla Bryanta. Sprawiał wrażenie rozsądnego i ułożonego psychicznie zawodnika, który rozumie ile jeszcze pracy przed nim, a teraz rzuca się na Kliczkę bez żadnego realnego argumentu. On momentami miał problem żeby złapać Szpilkę, jak on ma konkurować z Wladimirem, który nawet dla takich zawodników jak Haye był bardzo trudny do trafienia? Defensywa ok, taktyka i dyscypilina ok, ale widać w jego boksie wiele braków, szczególnie w ofensywie, lewy prosty i skracanie dystansu, to wszystko kuleje dosyć wyraźnie, widać że to jest człowiek, który nie spędził na ringu kilkunastu lat jak reszta. Ma talent i być może jest przed nim przyszłość, ale gdzie tu Kliczko?