Forum - BOKSER.ORG
boks w internecie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: boks w internecie (/thread-2110.html)

Strony: 1 2


boks w internecie - thematt2202 - 19-11-2014 09:10 PM

siema! rodzina likwiduje telewizję w domu co oznacza, że nie będę miał dostępu do dotychczasowych kanałów z boksem :/ nigdy nie byłem zmuszony oglądać sport on line, ale teraz chyba czas najwyższy zacząć. wiecie, gdzie można oglądać boks w internecie? tak, żeby milion reklam nie otwierało się jak tylko kliknę w link do transmisji i żeby było to w miarę dobrej jakości, bo nie chcę się domyślać, kto komu przyłożył. przeżyję nawet, jeśli kanał będzie płatny, ale bez przesady. dzięki za każdą wskazówkę!


RE: boks w internecie - Wilczekstepowy - 19-11-2014 10:01 PM

Na forum jest temat ze streamy: http://forum.bokser.org/thread-741.html?highlight=stream

Ja ostatnio oglądam na tym: http://darmowetv.pl/weblinks.php ; popularne są również meczyki.pl


RE: boks w internecie - BESTIA - 20-11-2014 12:07 AM

Adblock zainstaluj i po reklamach, co do linków do walk, to znajdowanie ich jest dziecinnie proste. Problem pojawia się gdy chodzi o mniejsze galę tutaj z pewnością pomogą użytkownicy.Tongue


RE: boks w internecie - Imarianela97 - 23-11-2014 11:31 PM

Rodzina idzie z duchem czasu, co? Generalnie gratuluję decyzji. A o boks się nie martw, streamy znaleźć nietrudno. Ja mam za to inne pytanie, dotyczące adblocka. Czy to nie jest tak, że większość takich serwisów nie pozwala na używanie adblocka i blokuje transmisje czegokolwiek dopóki na ich konkretnej stronie tego adblocka nie wyłączymy?


RE: boks w internecie - Wilczekstepowy - 24-11-2014 12:47 AM

Dokładnie tak jest. Od jakiegoś czasu, bo wcześniej tak nie było. Teraz na większości streamów trzeba wyłączać blokowanie aby sobie coś obejrzeć. Wink


RE: boks w internecie - Krzych - 24-11-2014 07:32 AM

No tak bywa. W sumie nie często, ale zdarza się. Są strony, na które w ogóle nie wejdziesz, bo Ci wyskoczy tabliczka, że strona utrzymuje się z reklam i wyłącz AdBlock.


RE: boks w internecie - DrJarema96 - 24-11-2014 05:21 PM

Jak dla mnie to musi być coś za coś. Nie podobają mi się reklamy, które muszę oglądać w internecie przy oglądaniu filmów, sportu czy czegokolwiek za darmo online, ale z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że właściciel portalu z czegoś musi go opłacać. On udostępnia mi za darmo usługę, ja oglądam reklamy. Inna sprawa czy te reklamy trwają minutę czy 10, bo w tym drugim przypadku to już przegięcie.

Jeśli nie chcesz reklam i zależy Ci na jakości, to niestety musisz zapłacić. Serwisy typu weeb.tv czy http://goldvod.tv/ mają abonament rzędu 20zł miesięcznie, ale masz pełny komfort oglądania, a oprócz tego dostęp do ppv kiedy są transmisje.


RE: boks w internecie - Wilczekstepowy - 24-11-2014 07:20 PM

Te reklamy pojawiają się w zmasowanej ilości na samym początku, jeszcze przed załadowaniem obrazu. Później od czasu do czasu pojawiają się na około 30 sekund, ale też nie zawsze. Tylko początek jest taki kiepski.


RE: boks w internecie - OneUla84 - 24-11-2014 11:02 PM

z tego co wiem to polsat sport emituje wieksze walki, a tych mniejszych szukaj na meczykach, tam zawsze sa wylistowane platformy na ktorych akurat leci transmisja i z w miare szybkim netem i adblockiem nie powinienes miec problemow ze spokojnym ogladaniem. ja zawsze ogladam tak pilke nozna i nie narzekam. ewentualnie wykup sobie dostep do ipli Smile


RE: boks w internecie - Wilczekstepowy - 24-11-2014 11:12 PM

(24-11-2014 11:02 PM)OneUla84 napisał(a):  z tego co wiem to polsat sport emituje wieksze walki, a tych mniejszych szukaj na meczykach, tam zawsze sa wylistowane platformy na ktorych akurat leci transmisja i z w miare szybkim netem i adblockiem nie powinienes miec problemow ze spokojnym ogladaniem. ja zawsze ogladam tak pilke nozna i nie narzekam. ewentualnie wykup sobie dostep do ipli Smile
Właśnie na meczykach są problemy gdy polsat puszcza coś z ppv. Wink