Forum - BOKSER.ORG
Fernando Guerrero - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Fernando Guerrero (/thread-2109.html)Fernando Guerrero - CCConeser2 - 19-11-2014 08:55 PM

[Obrazek: 355wf183bn52_t.jpg]

Wielu z was powinno kojarzyć urodzonego w Dominikanie, reprezentanta USA Fernando Guerrero. Zadebiutował w 2007 r., kończąc w wieku 21.lat dość ciekawą aczkolwiek nie międzynarodową karierę w boksie amatorskim. W 2007 był mistrzem USA i brązowym medalistą najbardziej prestiżowego turnieju w USA - Golden Gloves. Bokser świetnie wyszkolony, dysponujący mocnym uderzeniem, jak również widowiskowy. W 2011 r. Teddy Atlas powiedział "Wszyscy wiedzą, że ten chłopak ma talent i do tego jest dobrze wyszkolony". Po przerwaniu walki z Brewerem wielu skreśliło go jako przyszłego mistrza. W 2013 r. w walce o pas WBO uległ Quillinowi, a w swojej walce o byt uległ Lemieuxowi, który go po prostu zdeklasował i znokautował kombinacją lewy sierpowy - prawy podbródkowy.

Na dzień dzisiejszy Guerrero ma 28.lat, 29. walk za sobą i nie jest notowany w żadnym rankingu (pomijając 46. pozycję w IBO). Jak waszym zdaniem oceniacie Guerrero, może coś jeszcze ugrać w wadze średniej czy jest już skończony?


RE: Fernando Guerrero - CCConeser2 - 06-12-2014 01:27 AM

Taureano Johnson jednym z propozycji rywali dla Guerrero. Moim zdaniem tragedia, ale dla Guerrero. bahamski pięściarz, to nie byle kto i nie będzie to łatwa walka, jeśli by do takiej doszło. Johnson ma tylko jedną porażkę - z Curtisem Stevensem. Dość kontrowersyjne przerwanie walki w ostatniej rundzie, do tego Johnson wyraźnie wygrywał na punkty. Chyba wielki talent i prospekt sprzed lat, to już chyba przeszłość.


RE: Fernando Guerrero - redd - 06-12-2014 01:40 AM

Guerrero ze swoją szklanką jest beznadziejnie prowadzony i obawiam się, że może stać się luksusowym journeymanem. Po co mu była walka z Lemieux? Zupełnie nietrafione zestawienie, nie wiem na co liczył? Facet może być już porozbijany i daleki od optymalnej dyspozycji. Walka z Tureano sporo nam powie co zostało jeszcze z Guerrero. W każdym razie nie sądzę, aby odegrał jeszcze znaczącą rolę na najwyższym poziomie.


RE: Fernando Guerrero - CCConeser2 - 13-04-2015 11:13 PM

Guerrero jednak wraca 18 kwietnia, mając za rywala Abrahama Hana, tego który w lutym stoczył równy pojedynek z Sergio Morą. Mocny rywal, jak po laniu od Kanadyjczyka. Głównym pojedynkiem będzie oczywiście walka Andrzeja Fonfary z Julio Cesarem Chavezem Juniorem.