Forum - BOKSER.ORG
Guillermo Rigondeaux - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Guillermo Rigondeaux (/thread-209.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Guillermo Rigondeaux - BMH - 01-01-2015 11:49 PM

WP
Golovkin nie bedzie mial zadnych problemow z Cotto.Wink Jestem prawie pewny, ze to bedzie deklasacja na zmasakrowanym "Junito". Golovkin albo niech rzadzi calymi latami w MW, albo niech ryzkuje i idze wyzej, bo lata swoje juz ma, a caly czas brakuje mu godnych rywali ktorzy sprzedaliby PPV . W SMW sie kilku takich znajdzie.


RE: Guillermo Rigondeaux - Gogolius - 05-01-2015 06:47 PM

Za główną:
W sylwestrową noc Guillermo Rigondeaux (15-0, 10 KO) obronił pasy WBO/WBA kategorii super koguciej. Kubańczyk ma teraz chrapkę na unifikację z championem organizacji WBC - Leo Santa Cruzem (28-0-1, 16 KO), a ten odpowiada tym samym.

Meksykanin w następną sobotę przystąpi do obrony swojego tytułu, mierząc się z Jesusem Ruizem (33-5-5, 22 KO).

- Jeśli on wygra swoją walkę i tylko zechce, to ja również chętnie się z nim spotkam. Jestem najlepszy w tym limicie i mam zamiar to udowodnić. Skrzyżuje rękawice z każdym, kto mówi inaczej - zapewnia doskonały technik z Kuby.

- Słyszałem o jego ostatnim występie, a niektóre wcześniejsze oglądałem. To dobry zawodnik, lecz nie obawiam się go i chętnie z nim zawalczę dla kibiców - ripostuje młodszy o osiem lat Santa Cruz.


RE: Guillermo Rigondeaux - BESTIA - 05-01-2015 06:49 PM

No Gogolius jeśli walka dojdzie do skutku to może być ciekawe.


RE: Guillermo Rigondeaux - BMH - 05-01-2015 09:30 PM

Ta walka musi sie odbyc. Mam nadzieje, ze beda dobre kursy na wygrana Cruza.Wink


RE: Guillermo Rigondeaux - Gogolius - 09-01-2015 08:05 PM

Plotka: Rigondeaux podpisze kontrakt z Jayem-Z.
Elementy układanki: menedżer Kubańczyka mówił, że oferta od dużego gracza leży na stole od wakacji, ale decyzja została przeniesiona na styczeń.
Jay-Z właśnie teraz, w styczniu, rozpoczyna ofensywę zakupową: przejął bokserów Shawa z Jenningsem na czele oraz Andre Warda.
Rigondeaux będzie siedział w pierwszym rzędzie na najbliższej, premierowej gali Jaya-Z.


RE: Guillermo Rigondeaux - Gogolius - 29-01-2015 11:17 AM

Oscar De La Hoya informuje, ze rozpoczely sie negocjacje odnosnie walki Rigondeaux - Santa Cruz.

Walki chca obaj bokserzy i promotorzy, zostaje kwestia Haymona z ktorym Cruz jest mocno zwiazany. Oscar stwierdzil, ze jak Cruz nie bedzie walczyl z najlepszymi to on go nie bedzie promowal Wink


RE: Guillermo Rigondeaux - Gogolius - 02-02-2015 02:05 PM

Szakal zrozumial czym jest boks zawodowy Big Grin

Cruz: chce tej walki ale boje sie ze Rigo bedzie uciekal i ucierpi na tym widowisko
Rigo: dam mu prezent Bede na srodku ringu, w ogole bede stal w miejscu i rozwale mu leb

Big Grin


RE: Guillermo Rigondeaux - Joker - 02-02-2015 02:16 PM

Oby tak było.


RE: Guillermo Rigondeaux - TomaszX - 02-02-2015 02:52 PM

Sportowo to jest jedna z najlepszych walk jakie teraz możemy zobaczyć w boksie zawodowym.Santa Cruz będzie bardzo groźnym rywalem dla Rigo i naprawdę nie wiem w kim upatrywać faworyta.Szakal miałby łatwiej z Framptonem bo obaj walczą na dystans a w tym Rigo niema sobie równych ,natomiast Cruz będzie wywierał presje i próbował wymian może dopaść w końcu Kubańczyka.


RE: Guillermo Rigondeaux - Krzych - 02-02-2015 04:01 PM

Mam nadzieję, że to tylko takie gadanie i Rigondeaux nie da się sprowokować jakimiś debilnymi tekstami o uciekaniu i nie przegra w jakiś idiotyczny sposób próbując udowodnić, że nie ucieka.