Forum - BOKSER.ORG
Guillermo Rigondeaux - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Guillermo Rigondeaux (/thread-209.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Guillermo Rigondeaux - TomaszX - 17-04-2014 07:42 PM

Walka topowego zawodnika P4P z takim człowiekem to jest jakiś niesmaczny żart ten koleś jest w ogóle nie sprawdzony i dostaje walkę z Rigondeaux?


RE: Guillermo Rigondeaux - Krzych - 17-04-2014 07:53 PM

Po pierwsze to jest Top Rank a po drugie Arum już raczej wie, że Rigo go zostawi w cholerę to po ma się wykosztowywać na zawodnika z undercardu, który zaraz go zostawi i który na tej gali nie przyciągnie ani jednego kibica skoro to będzie w Chinach? Z naciskiem na "w Chinach", to nie jest w żadnym wypadku kpienie ze stylu Rigondeaux.


RE: Guillermo Rigondeaux - Joker - 05-05-2014 07:33 AM

Guillermo Rigondeaux (13-0, 8
KO) ma ten sam problem co
Władimir Kliczko - pięściarzem
jest wybitnym, ale kibice nie
potrafią docenić jego wielkiej
klasy. Kubańczyk przez to bije się
rzadko. Dziś podano za to
nazwisko jego kolejnego rywala.
"Szakal" wystąpi 19 lipca podczas
gali w Makau, broniąc przy okazji
pasów federacji WBO i WBA
kategorii super koguciej, czy też
jak kto woli junior piórkowej.
W rolę pretendenta wcieli się
słynący z nokautującego ciosu
Jonathan Guzman (16-0, 16 KO),
który nigdy nie przeboksował
nawet pełnych sześciu rund.
Jednocześnie menadżer "Rigo" -
Gary Hyde przyznał, że ta walka
będzie ostatnią w ramach
kontraktu z grupą Top Rank.
*
Za bokser.org
Porównywanie do Rigo i nazywanie Kliczki wybitnym jak dla mnie profanacja.


RE: Guillermo Rigondeaux - Gogolius - 05-05-2014 07:37 AM

Spoko rywal. Licze ze Jonathan wyjdzie z ofensywnym nastawieniem i checia urwania glowy Rigo, ktory bedzie go pieknie kontrowal. Pozniej Rigo bedzie wolny i bedzie mogl czesciej walczyc nieograniczony TopRankiem - wszelakie unifikacje wchodza w gre Big Grin


RE: Guillermo Rigondeaux - Tar-Ellendil - 05-05-2014 09:49 AM

On temu kolesiowi głowę urwie. Top Rank to przeżytek i bardzo liczę na to, że Rigo zwiąże się z Floydem albo GBP.

Rigo mógłby nauczyć Mayweathera pracy nóg, a Money nauczyłby go robić kasę.


RE: Guillermo Rigondeaux - BMH - 05-05-2014 12:03 PM

(05-05-2014 09:49 AM)Tar-Ellendil napisał(a):  Rigo mógłby nauczyć Mayweathera pracy nóg, a Money nauczyłby go robić kasę.

Mayweather, mial swego czasu jedne z najszybszych nog w tym sporcie.. on juz sie po prostu starzeje, i blizej mi do tego, ze z wiekiem tarcie te nogi, niz do tego, ze musi sie czegos uczyc.Wink Zobacz walke z Corralesem, Floyd poruszal sie na nogach nie wolniej niz prime Leonard.


RE: Guillermo Rigondeaux - Tar-Ellendil - 05-05-2014 12:21 PM

Wiadomo, że każdy się starzeje ale wydaje mi się że stać go na takie same poruszanie jak w walce z Alvarezem.


Wracając do Rigo to on takiego amatora może znokautować w 1 rundzie i pewnie długo to nie potrwa. Mam nadzieję, że podpisze kontrakt z Al Haymonem i dojdzie do walki z Leo Santa Cruzem.


RE: Guillermo Rigondeaux - Gogolius - 17-07-2014 12:20 PM

Sensazione!

Rigo juz za chwile walczy w obronie z Kokietgymem (swoja droga beka z zestawienia rekordow: mistrz ma kilkanascie walk na koncie a pretendent ponad 60 Tongue).

Ale nie o to chodzi.
Najlepszy bokser lzejszej polowy kategorii wagowych rzucil niejakie wyzwanie Santa Cruzowi i Kiko Martinezowi: czyli chce unifikacji w super koguciej co jest realne skoro po najblizszej walce HBO nie bedzie mu wadzilo.

Ale najwieksza informacja dla mnie jest to ze Rigo mysli o... przenosinach do piorkowej!Smile

Nie wiem co powoduje ten niespodziewany ruch (z jednej strony Rigo jest duzym kogutem i malym superkogutem to bedzie malenkim piorkiem, ale z drugiej przybrac na wadze te pare kg to nie problem, moze zreszta wnosic dalej limit super koguciej ew przekraczac go o funt czy dwa) ale to kapitalna wiadomosc. Duzo wieksi rywale powinni chetniej ruszac na Rigo, ktory bedzie mial widowiskowe walki zakonczone osmieszaniem rzeszy rywali Big Grin

To zem sie rozmarzyl Tongue


RE: Guillermo Rigondeaux - TomaszX - 17-07-2014 01:23 PM

Już w superkoguciej wszyscy czołowi zawodnicy są więksi od niego fizycznie,nie wiem czy dałby rade z najlepszymi piórkowymi.


RE: Guillermo Rigondeaux - Gogolius - 17-07-2014 01:35 PM

Floyd osmieszyl Canelo ktory byl duuzo wiekszy niz piorkowi od Rigo wiec nie widze problemu.

Moze by mu do piorkowej Gamboe skusili? Big Grin