Forum - BOKSER.ORG
Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray (/thread-2063.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - kubala1122331 - 09-02-2015 04:40 PM

Dla mnie byłoby to porównywalne do ewentualnego zwycięstwa Lepaia nad Kliczkiem Tongue


RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - Wietnam - 09-02-2015 04:45 PM

albo Algieriego nad Pacquaio, Ortiza nad Mayweatherem.


RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - Joker - 09-02-2015 04:57 PM

Kubala
Jak dla mnie to jest przegięcie pałki...
Zwycięstwo Murraya traktowałbym jako niespodzianke a nie sensacje tym bardziej mega.
Jestem przekonany że Martin da dobrą walke.


RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - Wietnam - 09-02-2015 05:01 PM

@Joker, wszystkim się wydawało że Rubio da największą próbę Gołowkinowi w karierze, a było nie za ciekawie.


RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - Joker - 09-02-2015 05:09 PM

Teraz będzie zupełnie inaczej,zobaczysz.
WAR MARTIN


RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - Martin - 09-02-2015 05:21 PM

Murray to bardzo dobry zawodnik i godny rywal dla Gołowkina. Oczywiście, że faworytem jest Kazach i jego porażka to byłaby jednak spora niespodzianka jeśli nie sensacja, ale w żaden sposób nie można tego porównać do Kliczko vs Leapai, no na Boga nie róbmy jaj.

To może być jedna z najtrudniejszych walk GGG jakie stoczył do tej pory, choć przed pojedynkiem z Gealem też mi się tak wydawało...
Mimo iż obstawiam zwycięstwo Giennadija przez KO to spodziewam się naprawdę dobrej (i oby dłuższej niż dwie ostatnie) walki.


RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - Wietnam - 09-02-2015 05:24 PM

Napewno byłoby fajnie jakby Martin zaskoczył,lubię niespodzianki. Był blisko takiej z Martinezem Gdzie zaprezentował się naprawdę nieźle i miał Maraville liczonego, z drugiej strony Argentyńczyk wypadł blado,.Zobaczymy .


RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - Gogolius - 14-02-2015 09:05 PM

Murray ma do zrzucenia jeszcze 2,5kg, Golovkin 1,4kg. Czyli obaj w dobrej formie.
Kurde, nareszcie ta walka jest tuż-tuż. Ja już usycham bez dobrej gali...


RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - Melvin - 14-02-2015 09:10 PM

Teraz dwa nudne tygodnie a za tydzień KSW 30 z wreszcie dobrą rozpiską na otwartym Polsacie,Gołowkin z Murrayem,i nawet od biedy można by było na Abrahama ze Smithem popatrzyć Big Grin walka wieczoru w Monako ma zacząć się około północy więc liczę że do tej pory Konfrontacja się już skończy.


RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - BMH - 15-02-2015 05:49 PM

(09-02-2015 04:40 PM)kubala1122331 napisał(a):  Dla mnie byłoby to porównywalne do ewentualnego zwycięstwa Lepaia nad Kliczkiem Tongue

Ja chyba nawet wieksze szanse na lucky punch dawalem Leapai z Kliczko, niz daje Brytyolowi w najblizszej walce. Bardzo chcialbym zeby Maurray postawil jakis opor i byc moze skradl 1, lub ze 2 rundy, ale jakos nie widze tego.
Golovkin czasowka po niszczycielskim lewym w kichy.