Forum - BOKSER.ORG
Polski sędzia znokautowany - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Polski sędzia znokautowany (/thread-2053.html)

Strony: 1 2


RE: Polski sędzia znokautowany - Joker - 23-10-2014 08:47 AM

Jeżeli typ w niebieskim zachował się jak sportowiec to Michalczewsky 20 lat temu zachował się jak patriota.


RE: Polski sędzia znokautowany - Krzych - 24-10-2014 06:48 PM

Dobrze mu tak i tyle. Nikt nie biję sędziego, który sędziuje dobrze. Gdyby wykonywał swoją pracę jak należy to do tej całej sytuacji by nie doszło. To kompletny brak kompetencji sędziego spowodował całą sytuację, a że temu Chorwatowi puściły nerwy to nic dziwnego po tym co zrobił mu sędzia. Sędzia jest tu głównym winnym i jest to bardzo poważna okoliczność łagodząca dla Chorwata. Bez powodu go przecież nie uderzył. Skoro w zdecydowanej większości sędziowie boksu amatorskiego nie rozumieją czym jest boks to może powinni wszyscy być nokautowani przed rozpoczęciem pracy żeby wiedzieli co to jest nokaut i kiedy przerywa się walkę skoro teraz nie rozumieją. Nie wiem na prawdę skąd oni biorą tych sędziów. Przecież człowiek przerywający walkę po czymś takim jak w tej sytuacji nie ma kompletnie zielonego pojęcia o dyscyplinie jaką sędziuje. Skąd oni ich biorą ja się pytam?


RE: Polski sędzia znokautowany - Martin - 24-10-2014 08:46 PM

To, że sędzia zachował się jak debil to jedno, ale nawet takie debilne zachowanie nie upoważnia boksera (nikogo!) do bicia go.


RE: Polski sędzia znokautowany - kubala1122331 - 24-10-2014 09:01 PM

Sytuacja jest tutaj o tyle śmieszna, że wszyscy trzej bohaterowie, którzy znajdowali się na ringu zachowali się jak debile Smile
Gdyby taką scenę nakręcili w jakimś filmie, powiedziałbym, że brak mu realizmu. Nie wiem czemu, ale u mnie cała ta akcja wywołuje uśmiech na ustach Tongue


RE: Polski sędzia znokautowany - Krzych - 25-10-2014 12:38 PM

Walka przerwana po niczym, sędzia znokautowany przez "przegranego" zawodnika, "wygrany" ucieka z ringu, "przegrany" wyciągnięty z ringu za nogę. Jakby mi ktoś to opowiedział to chyba kazałbym mu odstawić.


RE: Polski sędzia znokautowany - Wilczekstepowy - 03-12-2014 01:28 PM

Bo tam gdzie pojawia się Polak, to tam zaczynają się dziać "cuda". Big Grin


RE: Polski sędzia znokautowany - Wilczekstepowy - 04-12-2016 07:47 PM

A co z tym polskim sędzią Maciejem Dziurgotem? Sędziuje dalej? Może się już nauczył dzięki temu robić to lepiej? A może boksu mu już zupełnie się odechciało?