Forum - BOKSER.ORG
Khan vs Alexander - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Khan vs Alexander (/thread-2050.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Khan vs Alexander - Wietnam - 11-12-2014 07:05 PM

Floyd też lubi spodenki ze skóry zwierzęcej czy też ze skóry gada, ostatnio z Maidaną czy jak się nie mylę również Guerrero, miał na sobie zajebiste spodenki z węża afrykańskiego


RE: Khan vs Alexander - Joker - 11-12-2014 07:10 PM

Z Geuerrero i Alvarezem miał motyw węża z Maidana chyba nie.


RE: Khan vs Alexander - KrychuTMT - 11-12-2014 07:11 PM

W rewanżu z Maidaną miał z motywem węża.


RE: Khan vs Alexander - BMH - 11-12-2014 07:13 PM

(11-12-2014 07:10 PM)Joker napisał(a):  Z Geuerrero i Alvarezem miał motyw węża z Maidana chyba nie.

W drugiej z Maidana mial wlasnie jak z Guerrero i Saulem. W pierwszej mial jakies czarno, zielono, czerwone czy cos takiego.


RE: Khan vs Alexander - Joker - 11-12-2014 07:33 PM

Racja koledzy całkiem zapomniałem,w 1walce z MM miał assasina.


RE: Khan vs Alexander - Wietnam - 11-12-2014 07:40 PM

http://www.telegraph.co.uk/sport/othersports/boxing/2328099/Genius-Floyd-Mayweather-buries-Ricky-Hatton.html
Podczas walki z Hattonem miał zajebiste,nie wiem co to za materiał, jakby z borsuka Smile


RE: Khan vs Alexander - redd - 14-12-2014 12:19 AM

W skrócie:

- Bracia Charlo powinni odnieść gładkie zwycięstwa. Ich rywale nie powinni być dla nich wyzwaniem.

- Walka Ortiza autentycznie mnie ciekawi Smile Perez jest bardzo doświadczonym bokserem, który jest lepszy niż wskazuje rekord,a do tego w swojej karierze mierzył się z kilkoma naprawdę niezłymi pięściarzami. W Ortiza nie wierzę. Wydaje mi się, że może być już złamany mentalnie. Perez nie ma mocnego ciosu, ale liczę że da z siebie wszystko. Liczę na niespodziankę.

- Słaby rywal dla Maresa. Abner zdaje się powrócił do dawnego szkoleniowca i liczę, że pokaże bardziej otwarty boks niż ostatnio. Nie wierzę, aby Ramirez miał jakiekolwiek szanse w tej potyczce.

- Fajnie zapowiada się potyczka Thurmana z Bundu. Liczę na to, że Włoch chociaż przez kilka rund będzie dotrzymywał kroku Amerykaninowi. Bundu to fajny pięściarz, jednak Thurman zdaje się grać w wyższej lidze. Myślę, że po względnie wyrównanym początku Amerykanin przejmie inicjatywę, porozbija Włocha i wygra przed czasem po koniec pojedynku.

- W walce wieczoru spotykają się jedni z najszybszych bokserów świata. Myślę, że Alexander będzie miał problem ze złapaniem czysto Khana. Amir wydaje się być bokserem bardziej błyskotliwym i posiadającym lepszy arsenał ofensywny. Jakoś nie bardzo ekscytuje mnie to zestawienie, jednak stawiam, że Amir wygra 7-8-9 rund.


RE: Khan vs Alexander - Tar-Ellendil - 14-12-2014 12:37 AM

Ortiz wygrał prze KO w 3 rundzie, Shumenov i Kamegai również przed czasem.


RE: Khan vs Alexander - Krzych - 14-12-2014 12:41 AM

Czemu oni już walczyli o tej godzinie?

Przeciwnik Spenca chyba pobije rekord w przyjętych ciosach w walce.

O rany, ale to była demolka. Twardy ten Castro. 224 z 317 power punchy. 71%. Auć...


RE: Khan vs Alexander - Wietnam - 14-12-2014 02:15 AM

3.00 ps Khan vs Alexander ,Kostyra/
Gmitruk , ,,, 4.00pse Bradley vs Chaves Pindera/ Sosnowski