Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao - Chris Algieri - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao - Chris Algieri (/thread-2007.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri - Wietnam - 24-10-2014 04:53 PM

(24-10-2014 04:46 PM)Krzych napisał(a):  Arum coś klepie o 900 tys PPV. Chyba zdurniał jeszcze bardziej niż zwykle. Walka w Chinach, z Algierim, a on mówi o 900 tys PPV. Druga walka z Bradleyem napompowana dodatkowo kontrowersjami z pierwszej walki tyle nie zrobiła. 500 tys to powinien być cel, bo Algieri jest jeszcze mniej znany niż Rios. 900 to nawet Floyd by z nim nie zrobił.

Bzdury dziadek opowiada,może gdyby PPV było po 5 dolarów to taki wynik by ośiągneli.


RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri - Tar-Ellendil - 07-11-2014 09:35 AM

Jeśli Vargas i Pacquiao wygrają to prawdopodobnie spotkają się w ringu w przyszłym roku ...

Floyd z Devonem wykręci dużo lepsze PPV od tego.


RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri - Krzych - 07-11-2014 10:21 AM

Skoro już teraz są głosy, że walka z Algierim to kpina, to ja nie wiem co będzie w przypadku walki z Vargasem, który nie dość, że nikogo nie pokonał to jeszcze chyba przegrał połowę walkBig Grin


RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri - Tar-Ellendil - 07-11-2014 10:32 AM

Bradley, Algieri, Vargas wszyscy mają watę więc chyba wiemy, że kolejny nokaut na Pacquiao nam nie grozi.


RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri - Gogolius - 07-11-2014 11:19 AM

Zabrzmialo jakby PacMan mial szklanke i nokaut wisi nad nim w kazdej walce.


RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri - kubala1122331 - 07-11-2014 05:35 PM

I tutaj mam kolejny zgrzyt, bo ja lubię Vargasa, podobają mi się jego walki i twierdzę, że choć oczywiście sędziowie mu nie przeszkadzają, to też przesadnie nie pomagają. Walkę z Josesito Lopezem moim zdaniem wygrał, z Allakhverdevem mogła iść spokojnie w obie strony, a ja z tego co pamiętam miałem minimalnie Vargasa lub remis. Nie widziałem jego pojedynku z Novikovem, ale też raczej wygrał zasłużenie z tego co czytałem. Oczywiście, nie zasłużył jeszcze na walkę z Pacquaio, ale widać, że Filipińćzyk chyba kolekcjonuje pasy mistrzowskie. Gdybym miał wskazać komu dałbym większe szanse z Mannym - Vargasowi czy Algieriemu? Zdecydowanie temu drugiemu.


RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri - Tar-Ellendil - 07-11-2014 05:58 PM

Vargas nie ma pasa w junior półśredniej chyba, że bierzemy pod uwagę podpasiec WBA world.


RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri - kubala1122331 - 07-11-2014 06:27 PM

No ja uważam WBA world za pełnoprawny pas, choć faktycznie jest on nr 2 w tej organizacji.


RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri - Krzych - 07-11-2014 07:30 PM

To czy WBA World jest pasem pełnoprawnym zależy od tego, czy jest w danej dywizji mistrz WBA Super czy nie. W wadze junior półśredniej mistrzem WBA Super jest Garcia, a to oznacza, że pas Vargasa jest wart niewiele więcej niż pospolity pasek od spodni. Mówię, że niewiele więcej, bo jednak koszt takiego pasa to kilkaset dolarów, a takich pasków raczej nikt nie nosi.


RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri - Tar-Ellendil - 10-11-2014 05:12 PM





Już tylko dwa tygodnie. Vargas i Pacquiao muszą wygrać swoje walki jeśli marzą o walce ze sobą Smile