Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II (/thread-1906.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - kubala1122331 - 13-09-2014 06:34 PM

Z Maidaną podobnie jak z Alvarezem. Wiem, że o 7.00 jeszcze była walka, bo mój pies zawsze chce jeść o tej porze i pamiętam, że akurat dawałem mu żarcie Big Grin


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Martin - 13-09-2014 09:05 PM

Czyli trzeba nastawić budzik na ok 5 żeby jeszcze mieć czas żeby znaleźć dobrego streama.


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - kubala1122331 - 13-09-2014 11:20 PM

Mówiliście, że ten Newman taki utalentowany? No nienajlepiej zaczął karierę zawodową... Zremisował z zawodnikiem, który przed tą walką miał rekord 0-5-1 Tongue


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Krzych - 13-09-2014 11:38 PM

Najwidoczniej jest tylko mistrzem treningu.


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Gogolius - 14-09-2014 12:27 AM

Jakieś ploty czytam, że walka będzie godzinę wcześniej niż majowa potyczka, ale mi się wierzyć nie chcę.
Co do Newmana... Hopkins przegrał pierwszą potyczkę, ciężko wyrokować cokolwiek. Może stres go zjadł?Tongue

Aaaa...skoro SHO transmituje pięć walk zamiast czterech to dlattego gala godzinę wcześniej, to luzik... 5:30 najwczesniej.

http://24sportlive.pl/stream3.html

jakby co Smile

Maidana ma pomyslowy ochraniacz na zeby, przekreslone 47-0 Wink


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Krzych - 14-09-2014 01:30 AM

Na pewno będzie szybciej. Już jest połowa walki Angulo, potem dwie walki i Floyd. Santa Cruz pokona tego kogoś tam szybko, Vazquez przynudzi 12 rund i po gali. Na pewno nie będzie tak jak ostatnio, że o 7 godzinie jeszcze była walka.

Ma ktoś dobry stream z Showtime?


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Zawixon - 14-09-2014 02:00 AM

Angulo b.słabo według mnie, skok kat. wyżej nie był chyba dobrym pomysłem, dopiero na koniec coś próbował ugrać. Graty dla De La Rosy.


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Krzych - 14-09-2014 02:01 AM

O zajebisty: http://cricfree.tv/live/watch/boxing_world_title_-_mayweather_vs_maidana/55034. Zobaczymy czy wytrzyma.


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - kubala1122331 - 14-09-2014 02:02 AM

Trochę tragedia z Perro. Strasznie wolny i strasznie słaby, ale serce wciąż na swoim miejscu. De la Rosa zasłużył na karę za zlekceważenie w pewnym momencie Angulo, ale ten nie był w stanie go wykończyć. Fajna walka na początek.

Szkoda, że nie pokazali w ogólnodostępnym przekazie walki Soto z Moliną, ale trudno. Mam nadzieję, że uda mi się jakoś przetrwać walkę Miguela Vazqueza Tongue


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Krzych - 14-09-2014 02:09 AM

Angulo to już dawno był bliżej trupa niż jakichś perspektyw. Tylko ta walka z Larą wypaczyła trochę obraz, bo Erislandy walczył bardzo słabo tej nocy. Prawdziwa wartość Angulo to są walki z Kirklandem, Canelo czy teraz De La Rosą, czyli na maksa prymitywny zawodnik, który jest w miarę silny ale to też nie jest jakiś potworny cios. Tym bardziej teraz. To kolejny zawodnik, który już ma praktycznie wózek jak w banku, a pewnie jeszcze nie skończy kariery, bo czemu by miał kończyć skoro za taką walkę z De La Rosą dostał 500 tys.

No a Vazquez to racja, można przysnąć, nie jest to ciekawy zawodnik. Lubię defensorów i techników ale są jakieś granice... No ale jest skuteczny, to trzeba mu oddać.