Forum - BOKSER.ORG
KLICZKO vs PULEW - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: KLICZKO vs PULEW (/thread-1892.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: KLICZKO vs PULEW - Gogolius - 14-11-2014 09:42 AM

Oplat nie uiscil tylko Pulew wiec jak wygra Kliczko to ilosc obron pozostalych pasow wzrosnie. Niecodzienna sytuacja, ale nie ulega watpliwosci ze z jednym pasem czy trzema, jutrzejszy zwyciezca bedzie uwazany za najlepszego ciezkiego w chwili obecnej.

Typ: Kliczko po jabowanej walce na dystans, dzieki dluzszym rekom. Moze pod koniec mocno rozbijac Bulgara, moze nawet ringowy oglosi TKO, ale mysle ze Kubrat na dechy nie padnie.

Choc kciuki za Pulewem Smile


RE: KLICZKO vs PULEW - pyra90 - 14-11-2014 09:49 AM

Trochę dziwne że Pulew w ciągu ostatnich 2 miesięcy był badany antydopingowo aż 6 razy a Kliczko ani raz.


RE: KLICZKO vs PULEW - Sander - 14-11-2014 03:48 PM

Mam przeczucie, że Kubrat jest zdrowo wku**iony na Wlada i jutro pokaże dobry boks. Gdzieś z tyłu głowy pojawia się przeczucie, ze może to być walka podobna do tej z Ibragimovem (brrrrr), ale mam nadzieję, że tak Pulew jak i sam Kliczko spróbują dać jakiekolwiek emocje. Wielu klasyfikuje Kliczkę wysoko w rankingach P4P. Oby jutro ten czołowy bokser świata nie musiał uciekać się do zapasów w stylu wolnym, a pokazał prawdziwy boks. Po walkach z Powietkinem i śmiesznym pretendentem Leapaiem daję Kliczce ostatnią szansę, by mnie zaciekawił swoim boksem. Jeśli znów da ciała i pokaże antyboks, to jedyną walką jaką obejrzę z jego udziałem na żywo (w tv, żeby nie było) będzie starcie z Furym.


RE: KLICZKO vs PULEW - Martin - 14-11-2014 05:03 PM

Kliczko - 111,5 kg
Pulew - 112 kg






RE: KLICZKO vs PULEW - BMH - 14-11-2014 05:22 PM

Pulev jest zdolny do niespodzianki, wystarczy raz dobrze trafic i pojsc za ciosem. Warunki ma, jemu Wowa nie bedzie skakal na plegary jak Sashy. Ciekawa walka. Strategia Bulgara powinna byc prosta... powtorzyc wyczym Sandersa. Czy jednak na dzisiejszego Kliczke to wystarczy? Faworyt jest jeden, ale nie moge wyzbyc sie wrazenia, ze moze tu stac sie "cos" fajnego. Chyba sklaniam sie ku temu, ze bedzie niespodzianka.Wink


RE: KLICZKO vs PULEW - kubala1122331 - 14-11-2014 06:03 PM

Ja nie widzę bardzo szans Puleva, choć go doceniam, lubię i liczę na niespodziankę. Nie spodziewam się również wielkiego boksu, coś a la Povetkin. Myślę też, że Bułgar parę rund urwie, nie da się znokautować i po ostatnim gongu przegra na punkty 116-112 Smile Na pewno obejrzę, bo co by nie mówić, Pulev to teraz ścisła czołówka HW i to nie ma dwóch zdań.


RE: KLICZKO vs PULEW - Wilczekstepowy - 14-11-2014 06:13 PM

Mnie z kolei jakoś nie przypada do gustu ten Bułgar, ale czuję że jutro może dużo ugrać.


RE: KLICZKO vs PULEW - kubala1122331 - 14-11-2014 06:18 PM

Wilczek
Bo on raczej nie zachwyca, często może wydawać się nudny i taki mało ruchliwy. Ale nie sposób przy tym nie zauważyć, że umiejętności techniczne, szybkościowe ma na wysokim poziomie.


RE: KLICZKO vs PULEW - Wilczekstepowy - 14-11-2014 06:22 PM

Tak, zdaję sobie sprawę, że Pulew argumenty ma. Wink


RE: KLICZKO vs PULEW - Tar-Ellendil - 14-11-2014 06:30 PM

Pulev to dla mnie numer 2 wagi ciężkiej ponieważ jest niepokonany i był mistrzem Europy, a także posiada dobre podłoże z lat amatorskich.