Forum - BOKSER.ORG
Bermane "BWARE" Stiverne - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Bermane "BWARE" Stiverne (/thread-1869.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Bermane "BWARE" Stiverne - Gogolius - 06-08-2015 05:36 PM

Ja bym postawił jednak na Stiverne'a, to poziom wyżej niż Ortiz, który po prostu nie ma skilla. Chyba że Stiverne jest odwodniony Wink


RE: Bermane "BWARE" Stiverne - Gogolius - 14-11-2015 03:20 PM

Bermane wraca po prawie roku od porażki z Wilderem. Rywalem będzie Derric Rossy (30-10, 14 KO). Rossy zanotował 106,4kg na wadze, natomiast Bemarne 115,5 -> ponad 7kg więcej niż w walce z Wilderem. Można więc uznać, że będzie odpowiednio nawodniony Smile


RE: Bermane "BWARE" Stiverne - Martin - 14-11-2015 05:07 PM

Rossy jeśli będzie dobrze przygotowany to może napsuć trochę krwi nawodnionemu tym razem Stivernowi. Myślę, że ta walka pokaże nam gdzie w tej chwili znajduje się Stiverne i czy jeszcze coś z niego będzie.


RE: Bermane "BWARE" Stiverne - Martin - 15-11-2015 10:15 AM

Oglądał ktoś walkę?
Bermane wygrał na punkty 95-94, 96-93, 96-93, ale chyba nie zachwycił. Leżał nawet na deskach w pierwszej rundzie. Będę musiał nadrobić w najbliższym czasie.


RE: Bermane "BWARE" Stiverne - Wilczekstepowy - 15-11-2015 12:21 PM

Na razie nie mogę tego pojedynku nigdzie znaleźć. Ale może Stiverne znowu był odwodniony? Big Grin A tak na poważnie, to on za rzadko walczy. Wchodzenie do ringu raz na rok czy nawet raz na półtora roku chyba nikomu by nie pomogło w utrzymaniu dobrej formy.


RE: Bermane "BWARE" Stiverne - Gogolius - 15-11-2015 03:03 PM

Kiepska forma, przeczłapane zwycięstwo. King nie chciał Stiverne'a na PPV bo miało go obejrzeć więcej widzów, a walka ostatecznie w tv się nie znalazła -> może być ciężko o pojedynek w formie video.

Ewidentnie musi wrócić do konkretnego treningu i walk co 4-5 miesięcy, tyle że u niego nawet tyle to dużo.
Don King chyba popsuł mu karierę...


RE: Bermane "BWARE" Stiverne - Gogolius - 16-11-2015 02:52 PM

Stiverne może wrócić już 16 stycznia na gali, podczas której Wilder przystąpi do trzeciej obrony pasa WBC w wadze ciężkiej. Zarówno rywal Bermane'a jak i Deontaya nie jest znany.

Info zarzucił Don King.


RE: Bermane "BWARE" Stiverne - Wilczekstepowy - 16-11-2015 02:55 PM

Taka intensywność walk nie zabije Stiverne? Big Grin


RE: Bermane "BWARE" Stiverne - Gogolius - 16-11-2015 03:53 PM

No właśnie nie wiem, ale widać że jak mówi iż chce jak najszybciej wrócić to stara się to przekuć w czyn. Don King pewnie będze chciał dorobić sobie na dojnej krowie jaką jest Wilder i jest to silniejsze niż jego typowa niechęć do promowania swoich zawodników.


RE: Bermane "BWARE" Stiverne - Wilczekstepowy - 22-12-2016 01:46 PM

Whyte vs Stiverne?

Być może taka walka będzie w eliminatorze do Wildera. Ja jestem za. Faworytem Stiverne, choć wolałbym aby to wygrał Whyte, bo chciałbym zobaczyć coś nowego a nie ponownie "odwodnionego" Haitańczyka.