Forum - BOKSER.ORG
Marcos Maidana - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Marcos Maidana (/thread-1860.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Marcos Maidana - Gogolius - 19-12-2014 06:14 PM

Ja bym sie wstrzymal z tym Guerrero, nie widze go na chwile obecna z Maidana. Wrocil po dlugiej nieaktywnosci, stoczyl jedna walke. Glupio byloby go teraz rzucac na Maidane.

Matthysse chyba zostanie w junior polsredniej, moze w koncu zdobedzie jakis pas.
Maidana jest na tyle spoko ze z kazdym moze dac ciekawa walke Wink


RE: Marcos Maidana - Tar-Ellendil - 20-12-2014 11:54 AM

Dzisiaj 4 walkę stoczy młodszy brat Maidany. Ciekawe czy dorówna bratu za x lat.


RE: Marcos Maidana - Zawixon - 13-02-2015 01:57 PM

Ostatnio widzę, że na stronie FB Marcosa Maidany coraz częściej pojawiają się wątki o jego walce z D.Garcią w lipcu/sierpniu. Co myślicie o tym starciu?


RE: Marcos Maidana - Tar-Ellendil - 13-02-2015 02:03 PM

Ta walka nie dojdzie do skutku, a cała akcja jest od strony Marcosa, który chce pokonać kogoś kto pokonał Lucasa.

Ja chcę teraz zobaczyć Maidana - Chaves albo z kimś słabszym nawet bo 3 porażki z rzędu będą słabo wyglądać.


RE: Marcos Maidana - Zawixon - 13-02-2015 02:06 PM

(13-02-2015 02:03 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Ta walka nie dojdzie do skutku, a cała akcja jest od strony Marcosa, który chce pokonać kogoś kto pokonał Lucasa.

Co to jakieś pomszczenie argentyńskiego brata ma być czy co?


RE: Marcos Maidana - Tar-Ellendil - 13-02-2015 02:07 PM

Marcos i Lucas mają rywalizację ze sobą od wielu lat i po ostatniej wtopie Martineza rywalizują o miano najlepszego boksera w Argentynie. Maidana uważa się za tego lepszego i chce pokazać jak wygrać z Garcią.


RE: Marcos Maidana - Krzych - 13-02-2015 02:57 PM

Przez wiele lat Matthysse był lepszy, ale ostatnio przestał się rozwijać, a Marcos wszedł w prime i zaliczył ogromny progres. Na dzisiaj wyżej cenię Marcosa. Trzy ostatnie walki obydwu z nich mówią same za siebie gdy się je porówna. Wcześniej osiągnięcia Marcosa miały się nijak do tego co robił Lucas, ale teraz role się odwróciły.


RE: Marcos Maidana - BMH - 13-02-2015 03:19 PM

(13-02-2015 02:57 PM)Krzych napisał(a):  Przez wiele lat Matthysse był lepszy


Mocno dyskusyjna opinia. W amatorce to chyba Maidana mial lepszy bilans bezposrednich spotkan miedzy soba. Na pro roznie to wygladalo, raz jeden, raz drugi dawal lepsze walki.


RE: Marcos Maidana - Zawixon - 13-02-2015 03:23 PM

Na amatorce Maidana wygrał 3 razy i jeden remis.


RE: Marcos Maidana - Wietnam - 13-02-2015 03:41 PM

Maidana potrzebuje teraz walk z najlepszymi, bo sam znalazł się na wysokim poziomie, pomimo dwóch porażek z Floydem zyskał wielkie uznanie w oczach ekspertów, kibicòw i innych pięściarzy każdy z nim się chce bić, przynajmniej tak gadają, każda walka z jego udziałem będzie teraz dużym wydarzeniem,To w jakim miejscu się teraz znajduje, pozwala mi twierdzić że jest lepszym
graczem niż Matthysse, na tą chwilę..Noc na Maidane będzie zarywana na 100%