Forum - BOKSER.ORG
Lebiediew vs Jones II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Lebiediew vs Jones II (/thread-1850.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Lebiediew vs Jones II - Krzych - 25-04-2014 09:27 PM

Brak mi słów... No nie wiem co powiedzieć w tej sytuacji. ....


RE: Lebiediew vs Jones II - Wilczekstepowy - 02-04-2015 04:54 PM

(22-04-2014 08:15 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Mam nadzieję, że Jones wygra tym razem bez dopingu. Pierwsza walka była świetna i obaj przyjmowali piekielne ciosy. Postawiłbym na Jonesa bo ma twardszą głowę.
A udowodniono mu, że brał podczas pierwszej walki? A jeżeli tak to dlaczego nie anulowano zwycięstwa nad Denisem?


RE: Lebiediew vs Jones II - Melvin - 02-04-2015 05:38 PM

Bo to dużo tego było,to co u niego wykryto to był środek,który pomógł mu ,tylko i aż, zbić wagę,sprawa na jakiś czas ucichła a kilka miesięcy póżniej odebrano mu pas,rekord zostawono w spokoju.


RE: Lebiediew vs Jones II - BMH - 02-04-2015 06:25 PM

(02-04-2015 05:38 PM)Melvin napisał(a):  Bo to dużo tego było,to co u niego wykryto to był środek,który pomógł mu ,tylko i aż, zbić wagę,sprawa na jakiś czas ucichła a kilka miesięcy póżniej odebrano mu pas,rekord zostawono w spokoju.

Nie pierwszy to przypadek gdzie bokser zlapany na stosowaniu nielegalnych specyfikow, nie ma zmienionego wyniku walki. A przeciez to kropla w morzu tego co sie dzieje. Podejrzewam, ze wiekszosc takich przypadkow jest zamiatanych pod dywan, a informacje o wpadkach nawet nie sa rozdmuchiwane.
Jeden z najwiekszych bokserow all time Roy Jones, tez byl lapany na koksie, co ujawniono dlugo po walce. Na pytanie dlaczego tak dlugo nikt o tym nie mowil, odpowiedz pewnego facia byla prosta i do bolu szczera "nikt o wyniki nie pytal".


RE: Lebiediew vs Jones II - RSC-2 - 02-04-2015 08:28 PM

Badania antydopingowe w Rosji są jak wybory za komuny.

Motto jest jasne.


"Nie ważne kto głosuje ważne kto głosy liczy."


Lebiedew w walce z Jonesem był tak nakoksowany że siniak pod jego okiem był koloru zielonego a zęby miał czarne. A Jones przez ten doping nie pamiętał ,że w ogóle walczył z Lebiediewem.
Prawdziwi gladiatorzy.


RE: Lebiediew vs Jones II - Joker - 02-04-2015 08:38 PM

Rsc
Jakie sterydy powodują czarne zęby?


RE: Lebiediew vs Jones II - Melvin - 02-04-2015 08:58 PM

Może te których zażywa Rsc.


RE: Lebiediew vs Jones II - RSC-2 - 02-04-2015 09:07 PM

@Joker
Nie zauważyłem ,że on miał czarny ochraniacz.


[na żartach się nie znasz?]


RE: Lebiediew vs Jones II - Joker - 03-04-2015 07:19 AM

Ja?Absolutnie,jestem poważny i sztywny jak Klint Istłud w Gran Torino.