Forum - BOKSER.ORG
Adamek w polityce - kit czy bronienie chrześcijańskich idei? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Adamek w polityce - kit czy bronienie chrześcijańskich idei? (/thread-1840.html)Adamek w polityce - kit czy bronienie chrześcijańskich idei? - bak96 - 17-04-2014 11:29 AM

W polityce jak w boksie, jeśli chcesz wygrać musisz o to walczyć. Treść popularnego sloganu reklamowego sparafrazował ostatnio nieco Tomasz Adamek. Pięściarz z Gilowic zasilił szeregi Solidarnej Polski. Mało tego. Zbigniew Ziobro namaścił go na miano lidera śląskiej części eurokandydatów prawicowej partii. O co ma w Brukseli bić się jeden z najwybitniejszych polskich bokserów? – Jestem stuprocentowym katolikiem. Zabijanie dzieci jest przeciw Bogu. Będę bronił życia - te słowa niczym mantrę powtarzał „Góral”.

Gołota krytykuje odważny ruch Adamka. Zdaniem „Andrew”, 37-latek powinien najpierw zrobić coś dla własnego regionu. - Mógłby być sołtysem albo wójtem. Wykazać się, a potem kandydować do Parlamentu Europejskiego – podkreśla brązowy medalista z Seulu.
http://sporteuro.pl/sport/publicystyka/10044-polska-twarz-brukseli,-czyli-ile-sportu-w-polityce.html?start=1


RE: Adamek w polityce - kit czy bronienie chrześcijańskich idei? - RedHawk - 17-04-2014 05:00 PM

To zwykły skok na kasę pod przykrywką ''bronienia kościoła'' , zwalczania homoseksualizmu, aborcji itd. Adamek tracąc sponsora już żałuje, że to zrobił.


RE: Adamek w polityce - kit czy bronienie chrześcijańskich idei? - Krzych - 17-04-2014 08:11 PM

Znajdzie sobie nowego wśród zagorzałych przeciwników homoseksualizmu i tych tam wszystkich od "Gdzie jest krzyż?!" Big Grin Może Natanek go będzie sponsorował z kolekty. Ale znowu Adamek w walce z Kliczką miał jaskrawo czarne spodnie z diabelsko pomarańczowymi elementami więc kto wie czy nie uzna, że coś się z Adamkiem dzieje i zrezygnuje ze wspólnej kampanii przeciw złu. Ale może nie, przyda mu się nowy sojusznik w walce z Hell O Kitty i Diabolo 3 Big Grin


RE: Adamek w polityce - kit czy bronienie chrześcijańskich idei? - Metzger - 17-04-2014 10:33 PM

Jak pisze RedHawk - zwykły skok na kasę. 7 tys. EUR miesięcznie przez 5 lat za samo bycie posłem (nie musisz niczego robić) + 17 tys EUR dla współpracowników (rodziny/znajomych). Taka kasa zawsze się przyda, nawet dla kogoś, kto zgarnął 5 mln. $ za walkę życia.

Adamek może i ma swoje przekonania religijne, ale kompletnie nie ma predyspozycji do ich propagowania. W ogóle jest bardzo niekontaktowym człowiekiem.


RE: Adamek w polityce - kit czy bronienie chrześcijańskich idei? - Imarianela97 - 07-09-2014 04:59 PM

Ewidentnie zobaczył okazję na łatwy hajs i chciał dorwać się do koryta. Powiedzmy sobie szczerze - w polskiej polityce żaden sportowiec jeszcze się nie sprawdził (Tomaszewski? Guzowska? Marczułajtis?)

____________________
Zapraszamy na rewię taniochy http://www.awarialaptopa.pl/serwis-laptopow/ zajrzyj!