Forum - BOKSER.ORG
Rankingi - Cruiserweight - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Rankingi - Cruiserweight (/thread-1805.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Rankingi - Cruiserweight - szalonyAli - 25-04-2018 10:41 AM

1. Usyk
2.Gassiev
3.Briedis
4.Dortitos
5.Lebiedev
6.Vlasov
7.Maternak
8.Głowacki
9. Lerena
10. ARSEN GOULAMIRIAN


RE: Rankingi - Cruiserweight - szalonyAli - 25-04-2018 12:16 PM

Usyk z Gassievem niedlugo wyjaśnią który jest numerem jeden. Briedis przegrał z Usykiem po równym boju. Dortitos wygrał dwie ważne walki z Kalengą i Kudriaszowem , przegrał po świetnej wojnie z Gassievem.Lebedev po porażce z Gassievem tylko nieprzekonujące porażka z przeciętnym zawodnikiem. Vlasov jest w gazie , ma na rozkladzie Czakieva , Duordole, Daleya. Master ostatni po kłopotach w starciu z Sillachem zniszczył Kalengę. Główka po przegranej Usykiek 3 walki z słabszymi rywalami w dodatku bardzo słaba postawa z Radczenką . Ma na rozkładzie Hucka i Cunna ale ostatnio nie prezentuje najwyższej formy. No Lerena miałem wątpliwosci bo jednak z Kalengą był wałek . Goulamirian zdobył pas Interim pokazał dosc dobrej strony w ostatnim pojedynku o pas.


RE: Rankingi - Cruiserweight - Wit - 26-04-2018 09:18 PM

szalonyAli, w jakim stanie piszesz te posty? Big Grin Bo nazwiska to Ci nieźle kołatają.


RE: Rankingi - Cruiserweight - szalonyAli - 27-04-2018 10:29 AM

Haha, wiem literówki. Ważne , że wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Postaram bardziej uważać ;-)


RE: Rankingi - Cruiserweight - Wietnam - 27-04-2018 10:44 PM

Ja nawet nie zauważam tych literówek. Wiadomo
o kogo chodzi, a i jak się szybko piszę nie ma
nigdy tak że się nie zrobi jakiegoś błędu.
Forum języka Polskiego czy Angielskiego to nie jest Smile


RE: Rankingi - Cruiserweight - szalonyAli - 12-11-2018 08:17 PM

1. Usyk
2.Briedis
3.Głowacki
4. Gassiev
5.Dortitos
6.Bellew
7.Lebiedev
8.Vlasov
9.Maternak
10.Tabiti


RE: Rankingi - Cruiserweight - Hugo - 17-06-2019 09:49 PM

1. Usyk
2. Gassijew
3. Dorticos
4. Briedis
5. Makabu
6. Lebiediew
7. Goulamirian
8. Masternak
9. Lerena
10. Perez


RE: Rankingi - Cruiserweight - szalonyAli - 25-08-2019 12:26 PM

1.Dorticos
2.Briedis
3.Glowacki
4.Makabu
5.Lerena
6.Wlasov
7.Goulamirian
8.Tabiti
9.Cieslak
10.Gevor
Junior ciężka jest nadal kategoria bardzo wyrównana, aczkolwiek dwa turnieje zamiast wykreować w niej gwiazdy dokonały eksterminacji.Usyk jak i Gassiev poszli kategorie wyżej.Turnieje zostały przeprowadzone w zasadzie przez żadnego wsparcia medialnego dużej telewizji amerykańskiej. Ba zawodnicy nie zostali wykreowani nawet na rynku Europejskim. Największa gwiazdą jest Briedis , który jest mega gwiazda na Łotwie ale tylko tam.Trudno tutaj szukać wielkich gwiazd. Doszło do walk na najwyższym szczeblu i co i nic,ta kategoria nadal jest słaba medialnie ifinansowo oraz stanowi tylko etap w karierach.Numer jeden to dla mnie Dortitos który wygrał bez komtrowersji.Na podium typuje oczywiście główkę.
Dalej Makabu bo tym co zrobił w Rosji.Dalej Vlasov tylko chyba zmienił kategorie wagowa.Jest Lerena , Goulaniran.W top 10 daje Cieślaka kosztem Mastera.Znajdzie się jeszcze kilku zawodników na podobnym poziomie, którzy z różnych powodów są po za 10.Jednak mega gwiazda po prostu tutaj nie ma.


RE: Rankingi - Cruiserweight - Hugo - 25-08-2019 06:30 PM

Bez Usyka i Gassijewa waga cruiser stała się jedną z najsłabszych kategorii. Ani Dorticos, ani Briedis nie zasługują na miano jej stabilnego lidera (aczkolwiek do zaprezentowanej powyżej 10. większych zastrzeżeń nie mam) . Już bardziej podoba mi się Makabu, chociaż też ma swoje wady. Generalnie myślę, że jest to waga w przededniu trzęsienia ziemi, które przeorze rankingi. Sądzę, że największe szanse długofalowo mają Jegorow i Opetaia ze względu na solidna amatorską podbudowę. Namieszać może Cieślak, ale już najwyższa pora, aby walczył z kimś lepszym, niż porozbijani weterani. Na Głowackiego i Masternaka natomiast nie liczę. Pierwszy jest już wyraźnie past prime, natomiast drugiemu brakowało, brakuje i brakować będzie ambicji (lub jak kto woli jaj). Nie wykluczam szybkiej ścieżki kariery w cruiser dla kogoś z obecnej czołówki (znacznie silniejszej) półciężkiej lub kogoś z amatorskiego boksu.


RE: Rankingi - Cruiserweight - szalonyAli - 23-12-2019 08:03 AM

1.Dorticos
2.Briedis
3.Glowacki
4.Makabu
5.Lerena
6.Mchunu
7.Goulamirian
8.Merhy
9.Tabiti
10.Cieslak
11.Okolie
12.Gevor
13.Papin
14.Wlodarczyk
15.Fayfer