Forum - BOKSER.ORG
Leszek Dudek dla forum.bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Leszek Dudek dla forum.bokser.org (/thread-1793.html)

Strony: 1 2


RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org - Sander - 06-04-2014 03:03 PM

Ja również żadnego wielkiego napływu nowych ludzi w jednym czasie bym nie chciał...
Niech co jakiś czas dojdzie 1-2 osoby i będzie optymalnie. Forum przy liczbie 30-40 aktywnych userów kompletnie straciłoby duszę.


RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org - Krzych - 06-04-2014 07:41 PM

No dokładnie. To cała istota forum, o wiele bardziej kameralne grono jednak o większej wiedzy i kulturze. Odskocznia od strony głównej, spamu i całego tego zamieszania. To jest właśnie to co czyni to forum tym czym jest.


RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org - Maynard - 06-04-2014 08:54 PM

Dobry wywiad, Sander. Forum jest, jakie jest, ale przynajmniej można się tu dowiedzieć rzeczy, których nie przeczyta się na stronie głównej ORGa.


RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org - Pakman - 06-04-2014 08:57 PM

Ja myślę, że na forum są wszyscy, którzy chcą merytorycznie i kulturalnie dyskutować o boksie. Reszta wybrała po prostu poziom głównej. Każdy ma coś dla siebie Big Grin


RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org - BESTIA - 06-04-2014 11:04 PM

Pakman
Ja wprost uwielbialem stronę glowną, do czasu gdy pojawila się kolejna odslona forum.Glowna może jeszcze zaskoczyć nas poziomem, po wyrzuceniu troli stare czasy B.O powrocą.


RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org - ManagerSilnego - 12-04-2014 09:09 PM

Jak mawiał J. Tomaszewski, "Gdy w burdelu nie idzie, to nie wystarczy pomalowanie ścian (w przypadku orga zmiana layoutu na nowy), tylko trzeba wymienić panienki". Np. Szanownego Pana L. Dudka, który twierdził, że Masternak wypunktowałby Włodarczyka 3 x 120:108.


RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org - BMH - 12-04-2014 09:20 PM

(12-04-2014 09:09 PM)ManagerSilnego napisał(a):  Jak mawiał J. Tomaszewski, "Gdy w burdelu nie idzie, to nie wystarczy pomalowanie ścian (w przypadku orga zmiana layoutu na nowy), tylko trzeba wymienić panienki". Np. Szanownego Pana L. Dudka, który twierdził, że Masternak wypunktowałby Włodarczyka 3 x 120:108.

Jeszcze tego brakowalo, zeby miec do kogos zal bo ma wlasny typ na walke. Ogarnij sie, bo o boksie za wiele do powiedzenia nie masz poza pociskiem na Adamka, i wbijaniu szpilek innym, w tym przypadku Dudasowi, ktory wiedza cie zjada i wypluwa.

ps. Ja tez postawilbym na Masternaka z Wlodarczykiem.Cool


RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org - Krzych - 13-04-2014 01:29 PM

Kiedyś też bym postawił na Mastera ze względu na to, że układ stylów byłby bardzo niekorzystny dla Diablo, ale niestety przy takich brakach jakie się ujawniły u Mastera trudno mi jest sobie wyobrazić cokolwiek innego niż czasówkę na Masterze. Nie takich Diablo rozkładał nawet obrywając wcześniej przez całą walkę. Diablo to co prawda nie Drozd jeżeli chodzi o mobilność, szybkość i aktywność ale z Masterem raczej by się nie spiął jak zazwyczaj i zaboksowałby na luzie jak z Fragomenim, były aktywniejszy i po prostu lepszy niż zwykle. Wcześniej Master przeżywał rozkwit a Diablo ledwo wygrywał, teraz jest odwrotnie i można by powiedzieć, że wszystko jest na swoim miejscu.